✗Breath Of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✗Breath Of Life

A pokolban azzá válsz, amitől a legjobban félsz. A mennyekben az lehetsz, amit a leginkább szeretnél.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház
Szükségem van rád... EmptyPént. Márc. 07, 2014 8:03 pm by Daphne Lowes

» Jer & Thony ~> Könyvtár
Szükségem van rád... EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 pm by Anthony Khan

» Damien & Thony ~ Oh... Hello
Szükségem van rád... EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 9:07 pm by Anthony Khan

» Damien Alden Godfrey
Szükségem van rád... EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:37 pm by Damien A. Godfrey

» Daphne Lowes
Szükségem van rád... EmptySzer. Feb. 19, 2014 7:04 pm by Jeremiah McCauley

» Avatarfoglaló
Szükségem van rád... EmptySzer. Feb. 19, 2014 6:58 pm by Daphne Lowes

» Választható helyszínek
Szükségem van rád... EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:10 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Szükségem van rád... EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:00 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Szükségem van rád... EmptyKedd Feb. 04, 2014 7:00 pm by Jeremiah McCauley

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Pént. Ápr. 07, 2023 2:04 am-kor volt itt.
The Staff
Alice
Anthony
Jeremiah
Leah
Chatbox
Fontos linkek
Kiemelt társoldalak
Szükségem van rád... Mac_co10

 

 Szükségem van rád...

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Szükségem van rád... Empty
TémanyitásTárgy: Szükségem van rád...   Szükségem van rád... EmptySzomb. Nov. 10, 2012 5:46 pm

Szükségem van rád...

Keresed a családod, esetleg barátra van szükséged? Vagy egy olyan személy után kutatsz, aki átváltoztatna téged? Jó helyen jársz, itt megtalálhatod!

Így fog kinézni:

Keresett neve
Szükségem van rád... Xjhc24owi6j8bv17816
kor | csoport | nem | keresett/lefoglalt/megérkezett

    Kapcsolat:
Play by: A képen szereplő színész, modell neve.


Kód:
[font=georgia]
[SIZE=12] [color=dodgerblue]Keresett neve[/color][/SIZE]
[IMG]Egy 400x300-as kép a keresett karakterről, több is lehet csak ne húzza szét az oldalt.[/IMG][SIZE=12]
kor | csoport | nem | keresett/lefoglalt/megérkezett[/SIZE][LIST]
Kapcsolat:
[/LIST]Play by: A képen szereplő színész, modell neve.[/font]
Vissza az elejére Go down
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Szükségem van rád... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükségem van rád...   Szükségem van rád... EmptySzomb. Nov. 10, 2012 9:01 pm

Keresem...



Adrian _____ (nem ragaszkodok hozzá)
Szükségem van rád... Tumblr_mdac0or9jG1rp71izo2_400
400/21 | vámpír | férfi | keresett

    Kapcsolat: Ő változtatott át ezelőtt 200 évvel. Nagyon hálás vagyok érte, amit ő ki is használ. Szeret tőlem dolgokat kérni, néha túlságosan is rám akar erőltetni dolgokat. Mindig ott van ahol én is, rajtam tartja a szemét. Nem azért, mert apai ösztön lenne benne hanem, mert fél, hogy elvesznek tőle. Fél attól, hogy barátom lesz és őt elfelejtem. Talán azért szeret ennyire, mert a halott menyasszonyára hasonlítok, tulajdonságokban.
Play by: Joseph Morgen



Matthew Harding(nem ragaszkodok hozzá)
Szükségem van rád... Tumblr_mdac0or9jG1rp71izo3_250
150/ 18 | vámpír | férfi | keresett

    Kapcsolat: Én változtattam át kb.150 évvel ezelőtt, testvérével együtt. Úgy mentem oda hozzájuk, hogy vendég voltam. De látszott rajtuk, hogy megakarnak hódítani. Matthewnak egyből tetszett mikor elmondtam kilétemet, s ő is azzá akart válni. Átváltoztattam, most pedig tovább folytatják a harcot értem. Talán őt jobban szeretem, mint testvérét...
Play by: Ian Somerhalder



Ezra Harding(nem ragaszkodok hozzá)
Szükségem van rád... Tumblr_mdac0or9jG1rp71izo1_250
150/ 17 | vámpír | férfi | keresett

    Kapcsolat: Én változtattam át kb.150 évvel ezelőtt, testvérével együtt. Úgy mentem oda hozzájuk, hogy vendég voltam. De látszott rajtuk, hogy megakarnak hódítani. Először elnyomott magától, mikor megtudta kilétemet, de nem tudott sokáig távol maradni. Féltékeny volt testvérére aki egyre több időt töltött velem. Őt is szeretem...
Play by: Paul Wesley



PM-ben lehet kérdezni, ha valami nem tiszta. Remélem hamar megalkotják őket. ^^ Előre köszönöm!


A hozzászólást Leah Collins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Dec. 01, 2012 10:46 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Matthew Devron
Vámpír
Vámpír
Matthew Devron


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Nov. 30.
Age : 30

Szükségem van rád... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükségem van rád...   Szükségem van rád... EmptySzomb. Dec. 01, 2012 12:04 am

Yvonne / Carmen / Jasmine ______ (vagy bármi ami tetszik)
Szükségem van rád... Tumblr_mc9na5HSDH1raquwko1_500
nem számít a kor | vámpír | nő | keresett

    Kapcsolat: Holandiában futottunk össze. Még fiatal vámpír volt, alig pár napja változtatták át és a mestere hanyag mód nem foglalkozott igazán vele, legalábbis nem segített a lánynak kontrollálni szomját. Segítettem neki, mert miért ne? De még mielőtt bárki azt hinné, hogy hálából valami egész más dolog is kikerekedett az egészből, muszáj közölnöm, hogy egyáltalán nem. Semmi esélyem nem volt a leányzónál, ugyanis cseppet sem hozzák lázba a férfiak. Annak idején jót mosolyogtam a tényen, hogy valaki a nőkhöz vonzódjon, pláne hogy ne akarjanak velem akár egyetlen alkalom erejéig is "közelebbről megismerkedni". Sok-sok éve nem láttam, de most felbukkant Londonban és fogalmam sincs, mit kereshet itt. Talán utánam jött? Bajba került? Esetleg egy csinos angol nő csábította a környékre? Egyszer úgyis kiderítem...
Play by: Crystal Reed (esetleg még Shay Mitchell)
Vissza az elejére Go down
Alice Shayn
Admin
Admin
Alice Shayn


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 174
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Szükségem van rád... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükségem van rád...   Szükségem van rád... EmptySzer. Dec. 19, 2012 10:38 pm

Keresem…

… az öcsémet és…


Kor: 150 (kinézetre 17)
Faj: vámpír
Nem: férfi
Kinézet: play by szerint
Jellem: kis jó gyerek volt mindig. Hiába változtattam át, szinte oylan maradt mint amilyen emberként volt. kedves, jó szívű törődő, na meg nagyon kötődött hozzám. (Többi az alkotóra bízva)
Play by: Louis Tomlinson
Amit tudni kell róla: ő az én öcsikém. Én változtam át a saját kérésére, és jó ideig velem volt még a kezdetek elején. Majd észre vette, hogy én egy nagyon rossz útra léptem, így elváltak útjaink. 125 éve nem láttam már, de most azt rebesgetik, hogy a városban van. Én nem kerestem eddig de érdekelne miért is van itt. Szóval drága öcsikém örülnék egy találkozásnak ^^

Brian Shayn


Várlak drága öcsikém Razz


… az átváltoztatóm


Kor: 443 (kinézetre 21)
Faj: vámpír
Nem: férfi
Kinézet: play by szerint
Jellem: alkotóra bízva, de nem egy szent annyi biztos (;
Play by: Tom Felton
Amit tudni kell róla: Ő változtatott át egykor. Nem ismertem még sosem, de azt tervezi, hogy fölkeres. Egy ideje már figyel, de még nem beszélt velem, pedig én nagyon kíváncsi lennék rá. (Egyéb információ PM-ben ^^)

Lucas -----


Kíváncsi vagyok rád drága átváltoztatóm Smile
Vissza az elejére Go down
http://atorn.hungarianforum.com/
Anthony Khan
Admin
Admin
Anthony Khan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Suli

Szükségem van rád... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükségem van rád...   Szükségem van rád... EmptyHétf. Feb. 03, 2014 11:26 pm


Damien XXX
Szükségem van rád... Keresett_www.kepfeltoltes.hu_
18 / 120 | vámpír | férfi | keresett



    Kapcsolat:

Nem mondanám barátságosnak a viszonyunkat. Kevés embert utálok, de gratulálok, te benne vagy abban a párban. állandóan elszúrod a kísérleteimet szánt szándékkal, természetes, hogy a hátam közepére sem kívánlak és próbállak messzire elkerülni.
Azt még én sem tudhatom, bármennyi ész is szorult a fejembe, hogy tetszem neked... de tudod, elárulok egy titkot, a saját hátam mögött. Azzal nem jutsz előrébb, ha állandóan csak bántasz. Próbál meg a másik irányból megközelíteni a dolgokat, és majd akkor beszélhetünk.

Play by: liam hemsworth × ben barnes × tyler hoechlin × sam claflin  <-- leginkább őket szeretném, de tekintettel arra, hogy mennyire fontos karakter Tony életében, ezért alkuképes vagyok, ha pmben lejátszod velem Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Szükségem van rád... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Szükségem van rád...   Szükségem van rád... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Szükségem van rád...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
✗Breath Of Life :: ✗Karakter :: ✗Elfogadásra váró karakterek-
Ugrás: