✗Breath Of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✗Breath Of Life

A pokolban azzá válsz, amitől a legjobban félsz. A mennyekben az lehetsz, amit a leginkább szeretnél.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyPént. Márc. 07, 2014 8:03 pm by Daphne Lowes

» Jer & Thony ~> Könyvtár
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 pm by Anthony Khan

» Damien & Thony ~ Oh... Hello
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 9:07 pm by Anthony Khan

» Damien Alden Godfrey
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:37 pm by Damien A. Godfrey

» Daphne Lowes
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptySzer. Feb. 19, 2014 7:04 pm by Jeremiah McCauley

» Avatarfoglaló
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptySzer. Feb. 19, 2014 6:58 pm by Daphne Lowes

» Választható helyszínek
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:10 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:00 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyKedd Feb. 04, 2014 7:00 pm by Jeremiah McCauley

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Pént. Ápr. 07, 2023 2:04 am-kor volt itt.
The Staff
Alice
Anthony
Jeremiah
Leah
Chatbox
Fontos linkek
Kiemelt társoldalak
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Mac_co10

 

 Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyVas. Nov. 11, 2012 10:34 pm

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Cpa2ljvjoaqb8gddgh5y
Vissza az elejére Go down
Brandon B. Hawks
Danpeal
Danpeal
Brandon B. Hawks


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Nov. 10.
Age : 27

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyPént. Nov. 16, 2012 11:04 pm


You used to make my heart pound / Just the thought of you / You used to be a cold wind / Always blowing through / But I won't take it anymore / That's not what I came here for
Need some blood…
Éhes vagyok… és ez most nem olyan éhség érzet, mint mondjuk egy csoki iránt. Vér kell, méghozzá amilyen gyorsan csak lehet. Az órákat eléggé feszülten ültem végig, a kezem folyton remegett. A halandók vérének illata csábított, nehezen tudtam megállni, hogy ne ugorjak neki valakinek. Ránéztem a mellettem lévő padsorban ülő Cedricre, és meglepetten néztem, ahogyan meg sem moccan. Úgy értem, hogy semmi jelét nem mutatja annak, hogy neki vér kellene. Hogy a fenébe csinálhatja? Muszáj lesz tőle megkérdeznem.
Amint vége az utolsó órámnak, felkaptam a könyveimet, és azonnal a szobánk felé indultam. Megtettem volna, amilyen gyorsan csak lehetett, de emberi sebességgel kellett kerülgetnem az embereket, ha nem akartam lebukni. Már pedig nem, és valahogy arra is ügyelnem kellett, hogy ne látszódjon rajtam, hogy sóvárgok a vér után. Ez a kettő nálam meg nehéz, főleg, hogy éhes vagyok. Felértem a másodikra, elmentem a folyosó végén lévő ajtóhoz, ahol a mi nevünk volt. Határozottan nyomta le a kilincset, szinte berontottam a szobába, és azonnal az ágyamra vetettem magamat. Nincs vértasak… de nekem ennem kell. Valaki nagyon rosszul fog járni, és sajnálni fogom az illetőt, hogy ezt kell vele tennem. Illetve nem. Egy vámpírral kevesebb lesz, senki nem fog miatta megvetni. Szorongatom a párnám, le kell, hogy nyugodjak, de ez nem megy… Fogom, s tiszta erőből vágom oda a falnak. Tombolni kezdek, török-zúzok a szobában, mikor kopogást hallok. Vajon ki a fene ez? Kinyitom az ajtót, és ledöbbentem, mikor egy dobozt nyomtak a kezembe. Azonnal megérzem a vér illatát, megpillantom a feladót is, és elmosolyodom. Megköszöntem a futárnak, majd becsuktam az ajtót, a dobozt letettem az kupis ágyamra, és azonnal feltéptem a csomagolást. Kivettem belőle azt a levelet, ami közli velem, hogy osszam be a tasakokat, mert többet nem kapok ebben az évben. Chh… chh… majd szerzek magamtól. Kiveszem az egyik tasakot, de annyira remeg már a kezem, hogy nem igazán tudom kibontani. Kedven lenne a földhöz vágni, de azzal csak pazarolnám. Nyílik az ajtó, Cedric vonásait látom meg a szemem sarkából. Elvigyorodom, és felé fordulok. Remélem segít majd, mert az ő érdeke is, hiszen adni fogok neki.
– Segítesz kibontani? Teljesen kivagyok, és remeg a kezem, nem bírom kibontani. –néztem rá kérlelően.
TAGGED
Cedric
WORDS
360
NOTES
Ugye segítesz kibontani a tasakot? Razz
OUTFIT
LYRICS
Fearless by Olivia Holt
TEMPLATE
code by jungeun (el) of atf,sds,caution, and rcr.
Vissza az elejére Go down
Cedric Ellwood
Danpeal
Danpeal
Cedric Ellwood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manhattan

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptySzomb. Nov. 17, 2012 12:52 am





ʽʽ Hogyan bontsunk ki egy tasakot?

Brandon és Cedric



tag: Brandon | words: 516 | notes: Szerencséd van a jó szívemmel Razz



Nem könnyű a félvérek élete. Elég előre néznem és máris tudom mennyire nem tökéletes a mi életünk. Folyton vért kell innunk és az macerás ügy, mert nem minden vámpír olyan nagylelkű mint az apáink. Mondjuk nem értettem mi baja lehet Brandonnak, éppen ezért furcsa szemekkel néztem rá. Arra gondoltam, hogy puskázott az egyik felmérőnél és most attól fél a tanár le fogja buktatni őt. Vagy nem tanult. Amit őszintén belőle sosem tudnék kinézni. Nem mert a barátom és a szambatársam, aki nem mellesleg, de tényleg nem tud hazudni. Amúgy sem, de próbálkozni azért csak szabad… vagy nem? Tudom, hogy úgysem menne nekem, mert az első perctől az utolsó percig míg elmondom amit szeretnék le fogok bukni.
Annyira utálom, hogy vért kell innunk és nem lehetünk olyanok mint a többiek. Akkor gondtalan lenne az életünk, nem kellene azon rágódnunk, hogy mikor bukunk le egy egyszerű halandó előtt. Vagy akár a hazásság, mit teszünk akkor, ha véletlenül időközben másba szeretünk bele? Mondjuk az igazságot biztos nehéz lesz elmondani, de az olyan okos gondolkodók, mint amilyen én vagyok biztos megoldják.
Nem akartam odamenni Brandonhoz, úgy gondoltam inkább óra végén. De abból sem lett semmi, mert olyannyira elmerültem a gondolataimban, hogy még Emily szólítgatása sem térített vissza a világba. Semmi bajom sem volt a padtársammal, de ábrándos pillanataimban azért tényleg ne akarjon már megzavarni. Csak beszélt és csak beszélt, amit nem hallottam meg, azért mert nem akartam meghallani. És ki volt a gonosz? Hát persze, hogy én, mert nem tudtam mire bólintok egyet és rázom meg a fejem.
Annyira idegesítő tud lenni ez az egész vér dolog, de az még inkább, hogy matematikából egy vámpír korrepetál. Jeremiah és én kölcsönösen nem bírjuk egymást, ez már csak természetes, hiszen vámpírról van szó, aki az apám szerint a legjobb lehet az efféle célokra. De azt nem nézi, hogy engem utolér az éhség érzet és nem kóstolhatom meg a 'tanáromat’ legyen bármennyire más mint a többi ember.
Egész tanítási idő alatt a székemben gubbasztottam és néztem ki a fejemből, a legvégén alig tűnt fel, hogy egyedül maradtam s, fel kellene kelnem a padból mert jobb lenne ha visszamennék a szobámba. Vagyis a közös szobámba ahol Brandonnak vagyok együtt bezárva. Na jó nem bezárva, de még mindig azt érzem, hogy ez az egész egy börtön. Az olyan lényeké amilyen én vagy a többiek vagyunk. Ha tudtam volna, hogy apa képes lesz egy Jeremiahhoz hasonló diák-tanárszerűséghez órára jártatni azt meg fogja bánni. Persze szeretem őt, hiszen mégis csak az ő vére csörgedezik részben az ereimben, pont ezért bocsátok meg neki.
Unottan lépkedtem felfele a lépcsőn és kezdtem el bánni, hogy nem használhatom a képességemet, mert mennyivel izgibb lenne az, ha kijönnének a tűzoltók csak úgy. De nem, nekem veszteg kell maradnom és csendbe be kell nyitnom a szobánk ajtaját. A látvány magért beszélt. Hát nem olyan rend volt amit hagytam az biztos. Kíváncsian néztem Brandonra, majd egy szempillantás alatt melltette is termettem amikor kérte.
– Jól van segítek, de jaj neked ha összevérezed a szobánkat. – én tényleg próbáltam kezdeni valamit a tasakkal, pont ezért fogtam meg az egyik felét hátha segítek rajta valamit Brandonnak.




CODED BY lumos OF Caution.

Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
Brandon B. Hawks
Danpeal
Danpeal
Brandon B. Hawks


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Nov. 10.
Age : 27

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyVas. Nov. 18, 2012 4:02 pm


You used to make my heart pound / Just the thought of you / You used to be a cold wind / Always blowing through / But I won't take it anymore / That's not what I came here for
Need some blood…
Szeretek is félvér lenni, meg nem is szeretek az lenni. Az okok, amiért igen, az azok, hogy tovább lehetek gyerek, mert igen is, gyerek vagyok még. Gyorsabb, erősebb, és okosabb vagyok a többi korombelinél, és ez nagyon is a kedvemre vall. Meg azért is jó, mert így nem kell attól tartanom, hogy Cedric bántana, hiszen Ő is félvér, akárcsak én. Nem tudott volna átverni, hiszen ha halandó lennék, akkor nem tudna nekem hazudni. Így sem hazudunk egymásnak, és szerintem olyan barátot, mint Cedric, nem hord többet a hátán a Föld.
Amiért rossz félvérnek lenni, az az, hogy vérre van szükségünk. Nem olyan sokra, mint egy teljes valójában lévő vámpírnak, de akkor is kell nekünk, és mikor rám tör az éhség, akkor nem tudom kontrollálni magam. Ráadásul halandó vére meg nem sokat enyhít rajta, vámpír vér kell, de estig meg nem tudok várni, mert megőrülök a hiánya miatt. Szerencsére, hamarosan kopogtatnak az ajtón, és a kezembe nyomnak egy dobozt, amiben már az illat alapján is tudom, hogy mi van. Persze, a remegő kezeimmel nem tudom kinyitni a tasakokat, miért is tudnám. Mennyire könnyű lenne az élet, ha minden úgy alakulna, ahogyan azt akarnám. Közben a szobatársam is megérkezett, és kérésemre, azonnal mellettem termett. Szavaira elmosolyodtam, aztán körbenéztem a szobában.
Hát, mit ne mondjak, eléggé nagy kupit csináltam. Olyan, mintha egy tornádó söpört volna végig a szobában, pedig csak vérhiányban szenvedek. Ajkaimba haraptam, majd visszafordultam Cedric felé, és bűnbánóan néztem rá.
– Nem fogom, és majd összepakolok, ha végre ittam. –nem szeretek takarítani, ez tény, de a gyorsaság miatt, pillanatok alatt ki lesz takarítva a szoba. De, mint azt Cedricnek is mondtam, csak akkor tudok kitakarítani, ha ittam vért, mert addig biztos, hogy remegni fog a kezem, és úgy nehezen fog menni. Ketten együtt sem tudtuk felbontani a tasakot, apa elég jól lezárta. Biztosan azért, hogy ne lehessen megérezni a vér illatát. Csalódottan, és dühvel telve szorongattam a tasakot, de látva Cedricet, hamar engedtem a szorításból. Nem akartam, hogy kidurranjon a tasak.
– Ez így nem fog menni. Kitaláltam valamit. –ideje bevetni a kis képességemet. Elvileg folyadék, szóval tudom manipulálni annyira, hogy kicsit kilyukasszam a tasakot. Remegő kezemnek háza, elég rosszul sült el. Kidurrant, és az egész rajtunk landolt. Annyira mérges lettem emiatt, de valami elvonta a figyelmemet, és azonnal lenyugodtam. Megbabonázva néztem, ahogyan a vér folydogál lefele Cedric nyakán, hogy azt sem vettem észre, hogy közeledtem felé, és a fogaim is kivillantak.
– Sajnálom, hogy kidurrant a tasak, de… –kértem tőle bocsánatot, mikor már közvetlen előtte álltam. Odahajoltam a nyakához, majd egy hirtelen mozdulattal ragadtam vállon, és döntöttem le az ágyára. Leszorítottam, hogy meg ne mozduljon, nem akarom Őt bántani, csak… csak a folydogáló vér babonáz meg. Ráültem Cedricre, nyakához hajoltam, és elkezdtem róla inni a vért.
TAGGED
Cedric
WORDS
456
NOTES
A vége egy kicsit félreérthető, és már majdnem +-os xD
OUTFIT
LYRICS
Fearless by Olivia Holt
TEMPLATE
code by jungeun (el) of atf,sds,caution, and rcr.
Vissza az elejére Go down
Cedric Ellwood
Danpeal
Danpeal
Cedric Ellwood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manhattan

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyVas. Nov. 18, 2012 8:25 pm





ʽʽ Hogyan bontsunk ki egy tasakot?

Brandon és Cedric



tag: Brandon | words: 456 | notes: Hát... csak egy kicsit Razz




Különös lehet naponta egy vámpír vérére szomjazni, tudni azt, hogy nincs más választásunk ha életben akarunk maradni. De vajon a jó célt szolgáljuk azzal amit teszünk? Nem vagyunk sokan, de pont elegen ahhoz, hogy kiszipojozzuk a vámpírokat az utolsó csepp vérükig.
Na jó, talán mégsem vagyunk ilyen gonoszak, legalábbis én nem, mert mindig csak annyi vért veszek el amennyire szükségem van. Apa mindig erre tanított, hogy helyesen osszam be azt a vérmennyiséget amennyim van. Nekem persze mindig több kellett, amire rá is jött, mert megérezte más vérét rajtam. De talán az ideiglenesen átvett személyiség is, amit nem tudtam mivel megmagyarázni neki csak azzal, hogy vadászni voltam és egy ismeretlen véréből ittam.
Nem tetszett neki, hiszen mégis csak az egyik társáról volt szó, akit én szépen megcsapoltam és elvettem egy kevéske vérét.
Szeretem anya főztjét, de a vért nem pótolja semmi. Néha száz vámpírt is meg tudnék ölni egyszerre azért, hogy jól lakjak és elégedettséggel legyen teli az arcom. De csak megtudnék, mert sosem teszem meg. Nem szabad és semmiképpen sem szeretném magamra haragítani a többi vámpírt. Gondolom nem lenne valami élvezetes láncokon lógni egy cellában ilyen fiatalon. Apa nem vitt el sosem arra a helyre, de mesélt róla és az pont elég volt, hogy elmenjen a kedvem a huligánkodástól. Jobb vigyázni, mint óvatlannak lenni és a vámpírok csapdájába esni.
– Vigyázz a szavadnál foglak! – öltöttem ki játékosan a nyelvemet, miközben segíteni próbáltam neki.
Nem akartam elengedni a tasakot egészen addig míg ki nem bontjuk, de rá kellett jönnöm, hogy ez így nem fog menni. Kíváncsian ránéztem amikor azt mondta van egy ötlete, nos hinni próbáltam abban, hogy az ötlete sikerülni fog. Nem szóltam semmit, inkább csak vártam, hogy előrukkoljon valami használható ötlettel. De az ötlete már a kezdetektől fogva rossznak bizonyult. Miért? Mert csupa vér lett előttem a világ.
– Hé mire készülsz!? – érdeklődtem amikor megpillantottam Brandont előttem. Kikerekedtek a szemeim amikor megragadta a vállamat és a nyakamhoz hajolt. Bennem volt az érzés, hogy legyek már annyira udvariatlan vele és lökjem el magamtól, de ahogy landoltunk az ágyamon és rám ült. Nem tudtam mihez kezdeni. Inkább csak legbelül duzzogva hagytam, hogy elvegye tőlem azt ami az övé, vagyis -gondolom- az apukája vérét. Azonban annak egy cseppet sem örülnék ha most valaki benyitna és meglátna minket így. Az illető biztos félreértené amit lát, mert nem tudja, hogy mi mik vagyunk.
Bár nem tagadom, Brandon igazán leszállhatna rólam, félvérség ide vagy oda… de tényleg nem akarom, hogy valaki benyisson. Hogy némi kép észhez tudjam téríteni őt megpróbáltam a két kezem magam elé tenné, több kevesebb sikerrel, mert ha egy hozzám hasonló félvér a vámpírvér kedvéért lehajol a nyakamhoz azt nehéz felszedni onnan.
Csikis is vagyok, szóval alap, hogy zavar a nyakamon való ügyködése. Hangosan nevetni kezdtem.




CODED BY lumos OF Caution.

Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
Brandon B. Hawks
Danpeal
Danpeal
Brandon B. Hawks


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Nov. 10.
Age : 27

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyVas. Nov. 18, 2012 11:05 pm


You used to make my heart pound / Just the thought of you / You used to be a cold wind / Always blowing through / But I won't take it anymore / That's not what I came here for
Need some blood…
Nem akartam Cedriccel semmit sem csinálni, de a vér pont a nyakán landolt, és nem akarom, hogy kárba vesszen. Márpedig, ha letörli, akkor az pocsékolás, szóval hirtelen elhatározásból tettem, amit tettem. Észrevettem, hogy Cedric próbál ellökni, de nem sikerül neki, hiszen tudja, hogy milyen vagyok. Ráadásul apa vére van a nyakán, biztosan nem fogok addig elszakadni onnan, ameddig le nem kortyolgatom az összest. Már pedig szeretem lassan iszogatni a vért, az összes cseppjének az ízét kiélvezni.
Hallottam, hogy Cedric nevetni kezd rajta, szóval csikis a nyakánál. Ez csak számára lesz kínzó, hiszen rengeteg cseppecske van még a nyakán, márpedig én nem fogok neki engedni.
– Nem foglak bántani, nagyon jól tudod. –súgtam a fülébe, hogy nehogy azt higgye, hogy bántani fogom, vagy mit tudom én. Igaz, ez a helyzet, ahogyan most vagyunk, eléggé félreérhető. Aki nem ismer minket, és meglátna így, biztosan azt hinné, hogy éppen arra készülünk. Pedig semmi olyanra nem készülünk, csak így alakult a helyzet, s kész. Akinek meg ez nem fog tetszeni, azt megverem.
Vagy 10 percembe telt, mire letisztogattam Cedric nyakát apám vérétől, közben mosolyogva hallgattam, ahogyan nevet. Miután végeztem, felemeltem a fejemet a nyakától, és megtöröltem a számat. Persze nem szálltam le róla, jól esett kicsit diadalmaskodni Cedric felett.
– Bocsi az előbbiért… Nem volt szándékos… csak éhes voltam, és nem akartam pazarolni apa vérét… Ohh várj, maradt még egy csepp. –magyarázkodtam halkan, aztán visszahajoltam a nyakához. Kínozni akartam, persze nem szó szerint, csak az is élvezetes, ha már nevet a csikizéstől. Lenyaltam az utolsó cseppet, de véletlenül felsértettem a nyakát a fogammal, és most ő kezdett el vérezni. Nem tudom miért csináltam ezt, de már nem tudtam megállítani magam. Fogaimat lassan, és fájdalmasan mélyesztettem bele a nyakába, mint ahogyan azt szoktam, és szívni kezdtem. Cedric vére más volt, sokkal másabb, mint bárkié. Le sem tudtam volna állni, de a fejemben képek kezdtek el lejátszódni.
Az első találkozásunk Cedriccel, mikor kiderült, hogy mik is vagyunk. A fogadalmam, hogy örökkön-örökké mellette leszek, történjen bármi is, rám számíthat. Aztán az izgalmasabbnál-izgalmasabb tanórák, a nyarak, a szünidők, a rosszalkodások, a csínyek, s miegyéb pörgött még le a fejemben. Le kell állnom, mert ha nem, akkor ilyen élményekben többet nem lesz részem. Kicsit erősebben nyomtam meg a szobatársam mellkasát, és kihúztam a fogaimat, majd amilyen gyorsan csak lehetett leszálltam róla, és mellédőltem… Letöröltem a vérét a számról, közben a plafont néztem, és megeredtek a könnyeim… Soha nem sírok senki előtt, főleg nem Cedric előtt, de most mégis megtettem…
– Annyira sajnálom Cedric… Nem akartalak bántani. Nagyon sajnálom az egészet, és megértem, ha most bosszút akarsz állni. Tedd meg, ha akarod, nem fogok ellenállni… –fordultam felé könnyező tekintettel, és rápillantottam a nyakára. A harapásom nyoma már el is tűnt, még ez a szerencse, hogy gyorsan gyógyulunk. Nyeltem egy nagyot, ajkamba haraptam, és újra Cedric nyakánál kötöttem ki, de most nem haraptam meg, hanem gyengéd csókokat leheltem rá.
TAGGED
Cedric
WORDS
478
NOTES
Remélem tetszik Embarassed
OUTFIT
LYRICS
Fearless by Olivia Holt
TEMPLATE
code by jungeun (el) of atf,sds,caution, and rcr.
Vissza az elejére Go down
Cedric Ellwood
Danpeal
Danpeal
Cedric Ellwood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manhattan

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyKedd Nov. 20, 2012 7:42 pm





ʽʽ Hogyan bontsunk ki egy tasakot?

Brandon és Cedric



tag: Brandon | words: 525 | notes: Nekem tetszett Razz Remélem az enyém is fog.




Ha valaha belenéztem egy vámpír szemébe miután azt megcsapoltam apám tiltása ellenére, mindig utolért egyfajta bűntudat, hogy nem vagyok különb náluk. Vámpírt teremteni ugyanolyan bűnnek számít mint megölni azt. Legalábbis mindenki ezt mondja aki nálam idősebb és az illető vámpír vagy éppenséggel hozzám hasonló különlegesség. Szóval szerintem mi sem lehetünk különbek náluk, hiszen a fél részünk – bármennyire sajnáljuk a dolgot – de egy vérivórém DNS-ét képezi. Biológiából ezt bizonyára valamilyen mutációval magyaráznák meg és annak neveznének minket amik nem vagyunk. Még szerencse, hogy a biológusok s, az emberek nem jöttek rá a létezésünkre. Már csak az hiányozna! Biztos karanténbe zárnának minket vagy ami még rosszabb, szörnyetegként kezelnének minket akiket ki kell irtani.
Nem akarom, hogy kiirtsanak minket én mindenképpen élni szeretnék azok között akikkel szeretek és a barátaimnak vagy a családomnak tartok. Azonban nálam a család fogalma egyre jobban kezd kitágulni… már nem csak anyát és apát nevezem a családom részének, hanem olyanokat is akik csak szimplán az én fajomba tartoznak. Kevesen vagyunk, legalább mi félvérek tartsunk össze, ha már a vámpíroknak mindez nem sikerül. Én hiszek abban, hogy mi is létrehozhatnánk egy társaságot, ahogy a vámpírok tették… csak mindez tudom álom és az marad.
Különös, hogy hittem Brandon-nak s, reménykedtem abban valóban nem fog bántani. Rábíztam magam, de tudva, hogy szörnyen csikis személyiség vagyok ha hozzáérnek a nyakamhoz nem kellett volna hagynom. Szívesebben hoztam volna egy rongyot amivel letöröltem volna a nyakam, csak ugyebár mégis csak vérről volt szó. Méghozzá nem is akármilyen vérről!
Brandon-nak sokat számít, nekem annál kevésbé, de az ő érdekében szenvedtem.
Gyerekkoromban apa sokat játszott velem, ha négy évesen szomorú voltam és nem tudtam mit kezdeni magammal mindig tett valamit játékosan a nyakammal. A nyakra puszi egyik különleges változatát vetette be ellenem. Akkor viccesnek találtam, bizonyára most is azért szenvedek ennyit ha tesznek valamit a nyakammal. Ha télen hó került a nyakamba és az apránként elolvadt… nos az is csikizett.
Bár a tűz az teljesen más, nem simogat és nem késztet nevetésre. Hogy is késztetne valami nevetésre aminek pusztító ereje van? Csupán fájdalom és üresség… Ez az amit maga után hagy és iszonyatosan fáj a… nyakamnál? Automatikusan oda kaptam volna a kezemmel, hogy megsimogassam a fájdalom helyét, de nem tudtam. Kicsit elgyengültem, nem csoda, hisz Brandon egy évi adagomat csórta el azzal, hogy megharapott.
Nem maradt meg a heg, de már át tudtam érezni milyen érzés fogja el a vámpírokat akkor ha valaki a nyakukba csimpaszkodik és a vérüket szívja.
– Tudhatnád, hogy nem vagyok bosszúálló! – tettem karba a kezem és kezdtem bele a tetetett duzzogásomba.
Sosem vágtam pofon semmiért… most mit kell úgy bőgnie? Danpealok vagyunk vagy mi a csudák, talán meg akarja hazudtolni önmagát? Nem, pusztán bocsánatot kér… vagyis remélem.
– Na jóóóóó! Bocsánatkérés elfogadva Mister Mindig Kihúzom Magam A Pácból. – kuncogtam egy kicsit, a nyakamat még mindig csikisnek éreztem. Megpuszilta jó néhányszor a nyakam és ez igenis csikis volt a számomra. Gondterhelten felsóhajtottam s, valami különleges erőtől vezérelve magamhoz öleltem Brandon-t ezzel is kimutatva neki a szeretetem.
– Nálad gyerekesebb barátot sosem szerezhettem volna magamnak. – játékosan kiöltöttem rá a nyelvem, bár nem hiszem, hogy az ölelésemből képes volt ő mindezt látni. Nem számít.




CODED BY lumos OF Caution.

Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
Brandon B. Hawks
Danpeal
Danpeal
Brandon B. Hawks


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Nov. 10.
Age : 27

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyKedd Nov. 20, 2012 9:25 pm


You used to make my heart pound / Just the thought of you / You used to be a cold wind / Always blowing through / But I won't take it anymore / That's not what I came here for
Need some blood…
Elhitte, hogy nem fogom bántani… Én is azt hittem, de sajnos nem így lett. Megkarcoltam a fogammal, aminek köszönhetően kibuggyant a vére, én meg nem tudtam megállni, és megharaptam… a legjobb barátomat. Még ha valaki más lett volna, akkor nem sipákolok ennyire, de Cedric olyan mint a egy másik én. Én mégis becsaptam, és majdnem kiszívtam az összes vérét. Szerencsémre, vagy nem szerencsémre, de sikerült magamhoz térnem, és időben kihúznom a fogaimat, mielőtt kiszívom az utolsó cseppet is belőle. Bőgni kezdtem, mint egy öt éves, aki nem kapja meg a csokiját, vagy a játékát. Ezzel sem lenne gond, mert szoktam sírni, elvégre minden ember… –bocsánat, én félvér vagyok, de akkor is– szokott ilyesmit tenni, legalább egyszer az életben. Örömében, bánatában vagy fájdalmában, de valamikor biztosan. Én azért sírtam most, mert bántottam a legjobb barátomat, és mivel előtte bőgtem, nagyon szégyelltem magamat. Soha nem látott még könnyezni, nem most akartam neki megmutatni milyen is az ilyen arcom. Sóhajtva fordultam felé, és bűnbánóan néztem rá.
– Tudom, de rengeteg vért vesztettél miattam… Szeretném visszaadni, vagy kiengesztelni téged valahogyan. –felültem az ágyán, és úgy néztem le rá, már-már megengedve magamnak egy halvány mosolyt. Halkan kezdtem el kuncog azon, ahogyan nevezett. Kedvem lett volna megütni érte, de nem tettem, elvégre valahol igaza van. A tekintetemnek nem tudnak ellenállni, és ezek szerint Cedric sem tud, vagy csak azért bocsátott meg, mert szinte testvértek vagyunk.
– Nem is igaz. Gonosz vagy. –nevettem fel halkan, azután azon kaptam magam, hogy Cedric magához ölelt. Kicsit ledöbbentem, de kezemet átvetve a mellkasán, fejemet ráhajtva bújtam hozzá. Nem értettem, hogy miért cselekedett így, de nagyon is megnyugtatott, hogy tényleg nem haragszik rám.
– 15 vagyok, ha legyek már gyerekes. Viszont, nálad normálisabb testvért keresve sem találok. –igen, én már a testvéremnek tekintem Cedricet. Végül is, ha azt vesszük, akkor valahol a testvérem. Egy faj vagyunk, össze kell tartanunk, még akkor is, ha nem szívleljük egymást. Én, viszont testvéremként szeretem Cedricet, és előbb nyelnék karót, mint, hogy valaki bántsa őt. Pihentettem a fejemet a mellkasán, mikor megpillantottam egy vérfoltot a pólón. Azonnal felültem, mielőtt megint rátámadok, és újra csapolni kezdeném a vérét. Akkor már tuti, hogy nem tudtam volna leállni, és szárazra szívtam volna.
– Azt hiszem, jobb lenne, ha levennéd a pólód, mielőtt megint letámadnálak. Én is leveszem a véres ruháim, és megyek, beáztatom őket. –meg sem vártam hogy mit mond, egy szempillantás alatt lerángattam róla a pólót, és már a fürdőben is voltam. Én is levettem a pólómat, majd bele tettem a mosdóba, engedtem rá jó forró vizet, tettem bele folt kiszedőt, és visszamentem a szobába. Bezártam az ajtót, és pár másodperc alatt rendet csináltam a szobába. Az ajtó bezárására is csak azért volt szükség, hogy ha véletlen benyitna valaki, akkor ne lássa meg milyen gyorsasággal teszek rendet.
– A rendet is megcsináltam, ahogyan ígértem. –visszabújtam hozzá, ha még ezt megengedte nekem. Így, csupasz felsőtesttel kicsit furcsa volt, de engem nem zavart, reméltem őt sem. Nem akartam semmit sem csinálni, csak néztem Cedric hasát, és eltűnődtem valamin. Mosolyogva fordul felé, amolyan csillogó tekintettel övezve.
– Mit szólnál, ha elmennénk valamikor kondizni? Hagy irigykedjenek az idősebbek, hogy nekünk több kockánk van. –nevettem fel halkan, és végigsimítottam Cedric hasán. Viszont nem állapodtam meg ott, hanem lassan simogatni kezdtem a felsőtestét.
TAGGED
Cedric
WORDS
541
NOTES
Tetszik ^^ Hmm… erre vajon mit fogsz lépni? Razz
OUTFIT
LYRICS
Fearless by Olivia Holt
TEMPLATE
code by jungeun (el) of atf,sds,caution, and rcr.
Vissza az elejére Go down
Cedric Ellwood
Danpeal
Danpeal
Cedric Ellwood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manhattan

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptySzer. Nov. 21, 2012 11:27 pm





ʽʽ Hogyan bontsunk ki egy tasakot?

Brandon és Cedric



tag: Brandon | words: 660 | notes: Hát ezt fogom lépni Razz




Ha kisebb koromban eljött a Karácsony ünnepe mindig egy kistestvért kértem a szüleimtől, abban reménykedve, hogy ők majd azt meg is fogják adni nekem. De mivel az én világrajövetelem is kész képtelenség volt a szüleim nem akartak még egy utódot. Jeremiah utólag elmondta, hogy eddig az összes félvér egyke volt, ikrek nem születtek vagyis egyelőre nem tudnak róla. Én csak reménykedni tudok benne, hogy talán valamilyen csoda folytán nekem lesz egy testvérem.
Csak lehet jobban kellene kérnem anyáéktól, szépen kellene pislognom rájuk ha meglátnak engem vagy nem tudom mit tehetnék.
Bár lehet mégis! Egy testvért akartam, mivel anyáék nem adták meg nekem ezt az ajándékot máshol, más formában kellett megtalálnom. Ha nem is a testvérem, de legalább a legjobb barátom, akiről tudom sosem csapna be. Azonban az éhség Nagy Úr, legyen szó olyan félvérről mint én vagy akár egy vámpír. Már meg sem lepődtem azon, hogy Brandon megkóstolta a véremet. Bár egy kicsikét rájöttem, hogy sokkal óvatosabbnak kell lennem, ha legközelebb csomagot kap az apukájától.
Én nem kérhetek az enyémtől újra, biztos azt hinné telhetetlen vagyok. De Brandontól sem csórhatom vissza azt amit elvett tőlem. Nem és kész. Az apám nem arra nevelt, hogy bosszút álljak mindenért. Az apró dolgok semmissé válnak az én szememben ha egy mitugrász bántani merészeli azokat akiket szeretek. Márpedig én sok 'embert’ szeretek és rengeteg olyan személy van, akit meg kell védeni. Hogy éppenséggel mitől az változó, de mindenképpen a gonosz műve az egész.
Sosem hittem abban, hogy mindaz amit teszek azt a jó vagy a rossz érdekében viszem véghez, mellyel abban segítek a világ tökéletes egyensúlyban legyen önmagával.
Érthetetlen arcot vágva bámultam a magyarázkodó Brandonra. Aggódott értem, mintha nem lenne bennem elég vérmennyiség az élethez. Az utolsó csepp is sokat számít, mondogatta apa, aki nem egyszer került súlyos helyzetbe miattam. Csak remélni tudom, hogyha megéhezik akkor nem anya lesz az első akit megkóstol. Az egyikünk számára sem lenne jó, engem elválasztanának tőle, tőlük és ki tudja hová kerülnék.
– Hm jól van. Egy hónapig te takarítasz a szobánkban és nincs kecmec! – mondtam neki fennkölten mintha valóban emiatt a dolog miatt bocsátanék meg neki. De hát valahogy csak meg kell próbálnom megjátszanom magam. Már csak a móka kedvéért is.
– Csak annyira vagyok gonosz amennyire lennem kell. – ez valóban így is volt, én mindig igyekeztem megőrizni a fajom jellemvonásait.
Több kevesebb sikerrel, mert ez az illető vérétől függ…milyen vámpír, megérdemelte azt, hogy megkóstoljam és milyen volt a vére a szervezetemre nézve.
– Örülök, hogy így gondolod. – mosolyogtam el miután kijelentette, nálam normálisabb testvért keresve sem talált volna.
Ilyenkor szoktam elszállni magamtól, túl sok a dicséret és én sokkal jobbnak tartom magam másoknál, ami persze igaz… csak nem pontosan akkor ha egy velem egykorú félvér az úgynevezett versenytársam.
– Hát jó. – vontam meg a vállam, de mire magamtól levehettem volna a pólómat már le is került rólam. Unalmas perceket töltöttem el kidőlve az ágyamon, még mindig hiányzott az a csöppnyi véradag a szervezetemből ami most biztos Brandon ereiben kering. Kár, hogy nem tudom irányítani a véremet, mondjuk szívesebben sokszoroznám meg párszor, hogy ne legyek ennyire éhes, mert azt egyik vámpír sem szereti, ha a vérére szomjazom.
A plafont bámultam, egész idő alatt még akkor is amikor Brandon kijött és elkezdett rendet rakni a szobánkban. Én azt hiszem mondhatjuk úgy, hogy gyengélkedést színleltem. Vagyis egy kicsikét bevallom az is voltam, mint mindig amikor megkésve juttok hozzá az éltető vérhez és nem érem be anya vagy esetleg a menzán lévő nénike főztjével. Amikor Brandon visszabújt mellém kicsikét megnyugodtam, hiszen mégis csak a fogadott tesóm volt mellettem, nem pedig valaki más.
– Talán, ha visszakapom az erőmet… Akár holnap vagy holnapután is elmehetnénk. Bár az emberek számára egy kicsikét feltűnő lesz nem, hogy két olyan gyerek mint mi egy konditeremben van. Vagy nem? – érdeklődő pillantást vetettem rá, bár azt hiszem nem tudtam sokáig komoly arcot vágni. Nem tehetek arról, hogy csikis vagyok és bármennyire érjenek hozzám 'gyengéden’ vagy sem én akkor is elnevetem magam.




CODED BY lumos OF Caution.

Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
Brandon B. Hawks
Danpeal
Danpeal
Brandon B. Hawks


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Nov. 10.
Age : 27

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyCsüt. Nov. 22, 2012 9:45 pm

+16

You used to make my heart pound / Just the thought of you / You used to be a cold wind / Always blowing through / But I won't take it anymore / That's not what I came here for
Need some blood…
Arra számítottam, hogy meg fog harapni, és visszaveszi azt a vérmennyiséget, amennyit én is kiszipolyoztam belőle. Mégsem tette meg, pedig megtehette volna minden ok nélkül. Helyette inkább kijelentette, hogy én fogom takarítani a szobát, egy héten keresztül.
– Rendben van, megegyeztünk. –mosolyogtam rá, s bújtam hozzá, mint egy szeretethiányos kiskutyus. Valahogy jó érzés volt számomra az, hogy Cedrichez bújhatok. Apa soha nem engedte meg, anya meg rettegett attól, hogy megharapom, pedig soha nem tettem volna meg. Igaz, egyszer sem mondta, vagy ilyesmi, de én tudom, hogy fél attól. Most már én is tartok attól, hogy megharapom, hiszen ha Cedricet képes voltam, akkor anyát is bármikor megharaphatom… Abból meg nagy baj lehet, és én nem akarom, hogy apa kiakadjon rám. Nehéz félvérnek lenni.
– Tudom, ismerlek. Amúgy te hogyan tudod megállni a késztetést? –kíváncsiság csengett a hangomban, mert hogy nem fordultam felé, és feküdtem mellette, fejem a mellkasán pihent. Nem akartam felé fordulni, mert akkor biztosan megpillantja még a szememben lévő bánatosságot, ami azért volt benne, mert rosszat tettem. Olyat tettem, amit egy életen át nem fogok magamnak megbocsátani. Lehet idővel felesdésbe fog merülni, de hogy el nem felejtem, az már biztos. Majd ha Cedric elaludt, akkor beleírom a titkos naplócskába, és akkor biztosan nem fog kiesni ez a nap. Főleg, hogy még nem tudom mit is fog hozni a hátralevő pár óra.
– Nem is gondolok mást. Szerintem nem, elvégre nem tudják, hogy miért megyünk. Edzeni meg mindenkinek szabad. Majd csak az lesz nekik furcsa, hogy még ők erőlködnek x kiló felemelésével, addig mi erőlködés nélkül fel tudjuk emelni. Lehet, hogy majd egy kis erőlködést kell színlelnünk. –na igen, az lesz még csak a szép szám, amikor ez kiderül. Talán viszek egy dugi kamerát, és felveszem a fejeket, amiket vágni fognak, mikor meglátnak minket. Cedric megint nevetni kezdett, amikor simogattam a felsőtestét. Igazából, nem is nagyon irányítottam a testemet, csak siklott magától Cedric testén. Mosolyogva hallgattam, ahogyan nevet, hiszen jól esett azt tudni, hogy azok ellenére, amit vele tettem, mégis boldog.
Hirtelen döntést hoztam, mondjuk azt nem tudom, hogy a mellettem lévőnek mennyire fog tetszeni, de majd kiderül. Odahajoltam a nyakához, ahol megharaptam nem olyan rég, aztán belecsókoltam a nyakába. Itt nem hagytam abba, jöttem lefele a testén, bejárva azt az ajkaimmal. Kezeimmel, közben az oldalát simogattam, miközben csókolgattam a mellkasát, hasát, alhasát, egészen vissza a nyakáig, onnan lefele a nadrágja széléig. Kezeimmel is bejártam a felsőtestét, persze, ha addig nem fogott le, nem állított le, vagy hasonló. Kíváncsi vagyok, hogy ezek után is nevetni fog, vagy talán már más hangokat ad ki. Beindítani… hát nem is tudom. Ezen még nem gondolkodtam, de ha lehet, megteszem. Felkeltem a szendeséget benne, és azt is lehet, hogy hamarosan látni fogom azt eredményét. Azon viszont segíteni kell, hogy ne feszüljön szét, mert ha véletlenül, khm… akkor azért az eléggé kellemetlen egy érzés. Én már egyszer éreztem Flora mellett, és eléggé égő volt. Kezem lecsúszott Cedric övéhez, és hamarosan kikapcsoltam azt, miközben nyakát csókolgattam, és másik szabad kezemmel pedig testét simogattam.
Nekem tetszett ez is, reménykedtem abban, hogy Cedricnek is. Ha eltolt, persze nem erőlködtem, joga van ahhoz, hogy megállítson, elvégre nekünk ilyet nem szabadna csinálnunk. Valahogy akkor eszméltem fel, amikor leszedtem már róla a nadrágot. Ekkor megálltam, kicsit lejjebb csúsztam, hogy a fejemet kényelmesen a mellkasára tudjam hajtani, és bűnbánóan néztem rá. Aztán lesütöttem a szemeimet, és hozzábújtam.
– Ne haragudj, nem kellett volna… –sóhajtottam egyet, és lenéztem. Ujjaimmal lelépkedtem alsója széléig, és ott megállapodtam a kezemmel. Tovább nem mertem menni, nem akarok rosszat tenni.
TAGGED
Cedric
WORDS
582
NOTES
Embarassed +16 Embarassed
OUTFIT
LYRICS
Fearless by Olivia Holt
TEMPLATE
code by jungeun (el) of atf,sds,caution, and rcr.
Vissza az elejére Go down
Cedric Ellwood
Danpeal
Danpeal
Cedric Ellwood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manhattan

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyVas. Nov. 25, 2012 9:58 pm





ʽʽ Hogyan bontsunk ki egy tasakot?

Brandon és Cedric



tag: Brandon | words: 487 | notes: Khm no comment




A barát különleges része az életünknek, még az olyanok számára is amilyenek mi félvérek vagyunk. Ha nem lennének barátaink bizonyára a magányos és örökkön öröké egyedül lévők életét élnénk. Amit lehet túl lehet élni barátság nélkül, na de milyen áron? Biztos az illető ép esze volna a tét. Mert sosem tudna kivel beszélni, az állatok nem értenék meg őt, hiszen mégis csak az ember áll a tápláléklánc harmadik helyén. Azután másodiknak a vámpírok jönnek s, talán az alakváltók ha úgy vesszük és a legvégén mi. Mi hiszen részben egy csúcsragadozó vadászai vagyunk… legalábbis régen azok voltunk hála a soha meg nem szűnő éhségünknek.
Azt mondják a vér kötelez és mi – legalábbis a vámpír részünk – hűséggel tartozik annak akitől a vér nagy mennyiségét kapja. Mondjuk nekem semmi közöm sincs a vámpírokhoz, legalábbis akkora biztos nem lesz, hogy még fejet is hajtok egy akarata előtt. Az apámmal szemben is engedetlen vagyok, nem hallgatom meg a jó tanácsait, pedig igazán becsületre méltó ahogy sajnálja azokat a csöppnyi öreg vámpírokat akik sok kort megértek már. Ez is annak a jele nem, hogy vigyázni próbál a barátaira, ismerőseire akik mind-mind vámpírok? Akkor én miért ne akarjak vigyázni Brandonra aki a testvérem helyett a testvérem?
– A késztetést? Könnyen, vissza fogom magam és próbálom megőrizni azt a részt amit anyától kaptam még a születésem napján. Nem akarok olyan lenni mint a vámpírok. – ők kedvükre zabálnak, megölik az embereket és démoni szokásaik inkább egy állatéhoz hasonlít, mint az emberére.
Na az ki van csukva, hogy én is olyan legyek mint ők, nem és kész. Míg parancsolni tudok az éhségemnek addig nem fogok tartani semmitől sem. Mert ha mosolyogva nézek a világra, akkor ő is mosolyogva fog nézni rám, csak meg kell győznöm még a világot erről…
– Talán egy ember mentes edzőterembe kellene mennünk. – kezdtem el filozofálni, de sajnos tudtam, hogy ilyen hely New Yorkban nincs. – Kár, hogy én egy ilyen helyről sem tudok. – pedig mennyivel könnyebb lenne, ha nem kellene rejtőznünk sem az emberek elől sem pedig az olyanok elől akik… nos akiknek nem tetszik a képünk.
Bár engem sosem érdekelt az, hogy ki kedvel és ki nem. Mindig meg tudtam lenni a… különös érzésem támadt. Már nem nevettem inkább elfogott a komolyság és a ,, nem tudom most mi van” érzés. Enyhe pír lepte el az arcomat, mintha valamilyen tehetetlen és félős kislány lennék vagy nem tudom.
Nem mondhatom azt, hogy elleneztem és ellöktem az első adandó alkalomkor Brandont kissé örültnek titulálva a vérem miatt. Biztos nem zavarodhatott meg ennyi vértől. Kicsikét megköszörültem a torkomat, hogy valami szót tudjak kimondani a torkomon, de annyira le voltam döbbenve vagy éppenséggel annyira csodálkoztam… egyszerűen nem jött ki semmilyen szó sem a számon. Brandon bocsánat kérése kellett ahhoz, hogy úgymond visszakapjam a hangomat és tenni vagy éppenséggel mondani tudjak valamit.
– Ahm… én azt hiszem… Nem haragszom. – próbáltam nem zavarodott fejet vágni, de nem tudom mennyire sikerült ez.




CODED BY lumos OF Caution.

Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
Brandon B. Hawks
Danpeal
Danpeal
Brandon B. Hawks


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Nov. 10.
Age : 27

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyVas. Nov. 25, 2012 11:23 pm

+16

You used to make my heart pound / Just the thought of you / You used to be a cold wind / Always blowing through / But I won't take it anymore / That's not what I came here for
Need some blood…
Érdeklődve hallgattam, ahogyan beszámol a kis titkáról. Na igen, én sem akarok vámpír lenni, de nekem nem sikerül elnyomnom azt az énemet. Irigykedtem Cedricre, mert Ő képes arra, amire én. Talán azért, mert több vért kaptam, mint emberi ételt? Igen, valószínűleg ez lesz a titka, hogy nekem miért nem megy a késztetés legyőzése.
– Irigykedek, hogy neked megy, nekem nem. Lehet, mert én több vért kaptam, mint emberi ételt, és úgy alapból nehéz az ilyesmi. Megtaníthatnád elnyomni a késztetést. –mosolyogva néztem rá, és kíváncsi voltam mit fog mondani rá. Idősebb egy nappal, tanítson is meg sok mindenre akkor. Elvégre az idősebbektől, csak tanulni lehet, és Cedric idősebb.
– Igaz, olyan nincs. Akkor ejtve az ötlet, és találjunk ki valami mást. Menjünk el vidámparkba. Oda úgy is járnak a hasonló körű gyerekek, mint mi. Bár… nem jó. Engem emberek közé nem lehet engedni ilyen állapotban. –sóhajtva néztem fel a plafonra, aztán vissza Cedricre. Tény, hogy veszélyes vagyok, de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire. Ha a legjobb barátom mellett sem tudom kontrollálni a vérszomjam, és képes vagyok őt is megharapni, akkor emberek közé nem mehetek. Legalábbis egyedül biztosan nem. Ha Cedric velem tart, akkor van esély arra, hogy megállítson a kellő pillanatban.
Nem lökött el, miközben csókolgattam, s simogattam a testét. Meglepődtem, de ha már teret engedett, akkor nem fogok megállni. Mégis észbe kaptam, és abbahagytam a kényeztetését, de ezt is csak azért, mert már csak alsó volt rajta. Ajkamba haraptam, mikor azt mondta nem haragszik. Elöntött a forróság szavainak hallatán, és még jobban hozzábújtam.
– Megálltam, mert nem helyes, amit teszek. Jobban mondva, nem is tudom, hogy mit teszek… –motyogtam halkan, majd felkeltem róla, és egy szempillantás alatt toltam oda az én ágyamat az övéhez. Nagyobb helyünk lesz, nem borulunk le az ágyról, mikor aludni fogunk. Mert én elhatároztam, hogy ma nem szeretnék elszakadni tőle, és ismerve magam, úgy is lelököm az ágyról. Így meg nem fogom, hiszen a két ágyat összetoltam. Jó érzés testemet az övéhez „tapasztani”, érezni, hogy van velem valaki, aki így is szeret. Más már elmenekült volna.
– Ha zavarok, szólj… de ne kérdezd mi van velem… vagy, hogy ezt most miért fogom megtenni. –néztem rá őszinte tekintettel, majd szájához hajoltam… Megtettem, amit a szerelmesek szoktak, ajkaimat az övéihez nyomtam, miközben hozzásimultam. Kezem lecsúszott oda, kipirulva húztam vissza, és dőltem le Cedric mellé, rántva magamra őt is. – Megbabonázol… –súgtam bele a fülébe, és mosolyogva néztem bele a szemeibe. Magam sem tudtam mit akarok, csak Cedric mellett akartam lenni, mert valahogy tudom, hogy biztonságban vagyok mellette… karjaiban.
TAGGED
Cedric
WORDS
422
NOTES
Embarassed +16 Embarassed
OUTFIT
LYRICS
Fearless by Olivia Holt
TEMPLATE
code by jungeun (el) of atf,sds,caution, and rcr.
Vissza az elejére Go down
Cedric Ellwood
Danpeal
Danpeal
Cedric Ellwood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manhattan

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyHétf. Nov. 26, 2012 10:56 pm





ʽʽ Hogyan bontsunk ki egy tasakot?

Brandon és Cedric



tag: Brandon | words: 527 | notes: Khm no comment



Valahányszor olyan ember van mellettem akit valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva szeretek és sosem hagynám cserben az illetőt mindig elfogja a szívemet egyfajta melegség. Talán a másik iránti ragaszkodás, a tudat, hogy van valaki akire vigyázhatok és nem az illetőnek kell vigyáznia rám. Brandon is ilyen személynek tűnt, még akkor is ha tudtam erős és néha nincs szüksége az én apáskodó viselkedésemre. Jó az, ha minden rosszba beleviszem, de utána ki is kell húznom a pácból, különben lőttek a mókának.
– Éppen annyi vért iszom amennyi emberi ételt is eszem. Az egyik nálunk idősebbik danpeal azt mondta, hogy az emberi lényünknek összhangban kell élnie a vámpírival. Mindannyian tudjuk, hogy ezt az egyensúlyt megtartani nehéz. Éppen ezért választanunk kell három dolog között: vagy hagyjuk, hogy egy vámpír megharapjon és átváltoztasson, amit teljes mértékben elítélek, vagy megpróbálunk emberként viselkedni, nem használjuk a képességeinket, hagyjuk berozsdásodni vagy két urat szolgálunk a belsőnkben, ami nem könnyű. – megköszörültem a torkomat, mert úgy éreztem túl sokat beszéltem. Szünetet kellett tartanom, átgondolni mindazt az okosságot amit mondanom kell vagy éppen fogok.
Eddigi életem során, már sikerült találkoznom a társaimmal, ha nem éppen a folyóson akkor a férfi mosdóba vagy udvaron szépen kiterülve a fűben a jövőről elmélkedve. Szerencsére nekünk félvéreknek is vannak álmaink, elképzeléseink amiket senkinek sem szabad tönkre tenni.
– A vidámpark jó ötlet, talán a napokban valamikor el is mehetnénk. – már csak a vattacukor miatt is, gondoltam magamban, mert igen legyen szó bármiről ha van vattacukor akkor abból mindenképpen veszek. Mivel félvér vagyok többet eszem, tehát nem csak egy vattacukor pálcika fog eldobódni a kezemből hanem több is. Minimum hármat muszáj megennem.
Én épp a vidámparkban való tevékenységemet terveztem, hogy be fogok lakni a vattacukrokkal amikor meghallottam Brandon szavait is vagyis inkább a végét „ hogy mit teszek.” Én már előre tudtam, hogy a vidámparkban jól fogom érezni magam, mert biztos lesz vattacukor és én szeretni fogom azt.
De fel kellett eszmélnem, hogy Brandon korántsem arról beszél amiről én hittem. Az ő ágya az enyém mellett volt és én csak kikerekedett szemekkel néztem, hogy ő éppen mit tesz. Semmit sem értettem a motyogásából és már legyinteni akartam egyet a kezemmel amikor eltakarta a szemeim elől a plafont. Mi sem állt tőlem a legtávolabb, mint az, hogy egy lány érintései helyett a legjobb barátom miatt kezdjek elvörösödni. Ajkaival illette az enyémet, legalábbis a nagy költők bizonyára így írnák le azt a cselekedetet amit Brandon tett. De ami utána történt.
Azt hiszem félre hallottam és én csak egy vicc áldozata vagyok. Nem lehet az, hogy én pont Brandonra nehezedem, mert volt olyan humoros kedvében és magára húzott.
Azonban én még észnél voltam és tudtam, hogyha észbe fog kapni akkor biztos az orrom alá fogja dörgölni mit tettem vele, mert biztos az lesz igen, mert én kezdtem és én hagytam… Felültem a hasára. Legalábbis azt volt szándékom tenni.
– Ez most csak egy vicc ugye? – lefogtam a két kezét, hogy még véletlenül se tudjon valami furcsában mesterkedni. De hát… olyan kérlelő szemekkel nézett rám, a fenébe is! A homlokomat az ő homlokához érintettem és úgy néztem a szemeibe. Szerintem megörült, de a tébolyultság egyetlen egy jelét sem láttam a szemeiben. Vajon tudatánál van?




CODED BY lumos OF Caution.

Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
Brandon B. Hawks
Danpeal
Danpeal
Brandon B. Hawks


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Nov. 10.
Age : 27

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyKedd Nov. 27, 2012 11:39 pm

+16

You used to make my heart pound / Just the thought of you / You used to be a cold wind / Always blowing through / But I won't take it anymore / That's not what I came here for
I need you Embarassed
Figyelmesen hallgattam, amit Cedric mondott. Nem mindent értettem pontosan, de annyi megmaradt, hogy annyi emberi ételt kell ennem, amennyi vért iszok. Mondani könnyű, cselekedni viszont nehéz, ezt Ő is nagyon jól tudja. Vagyis neki lehet, hogy könnyű, de nekem lehetetlennek tűnik. Mégis, Flora mellett vissza tudom fogni magam, talán a parfümje olyan illatanyagot tartalmaz, ami megbabonázza az orromat, és nem engedi, hogy megharapjam őt. Legközelebb elcsórom tőle, befújom vele Cedricet, és majd kiderül.
– Mondani könnyű. Te neked ez sikerül, nekem meg nem. Képtelen vagyok elnyomni a vérszomjamat. Nehéz nem arra gondolnom, hogy valaki vére milyen illatokat bocsát ki. Gyakorolnom kellene azt, hogy visszafogjam magamat. Segíthetnél benne Ced… Te is jól járnál vele. Nem panaszkodnék, hogy kell vér, és nem harapnálak meg megint… Ugye megteszed ezt a legjobb barátodért, és segítesz neki nem gyilkossá válni? –kérlelően néztem rá, a végét meg már akadozva mondtam ki. Én, mint gyilkos? Lehetetlen szakma a számomra. Jobb napokon, én egy normális srác vagyok, csak némi plusszal is megáldott a sors, ami nézőpont kérdése, hogy jó-e, vagy nem.
Jó, mert van egy szuper képességem, gyorsabb és erősebb vagyok, mint a korombeliek. Olyan csínyeket vihetek végbe Cedriccel, amiket más, talán még álmában sem tenne meg. Gyorsan gyógyulok ki az olyan betegségekből, amikből más nem. Ettől vagyok én, –bocsánat, hiszen Cedric is rendelkezik az ilyen tulajdonságokkal– ilyen különleges.
Viszont rossz, mert vér kell ahhoz, hogy úgy mond megmaradjanak ezek a tulajdonságaink. S én a lehető legrosszabb danpeal vagyok, ha még a legjobb barátomat is képes lettem volna lecsapolni. Ezt a hibámat soha, de soha nem fogom megbocsátani magamnak. Hiába mondja Cedric, hogy nem haragszik, én mégis okolom magamat a történtekért, és tudom, hogy ameddig nem döntöttem el magamban, hogy most már törlesztettem, addig gyötörni fog a tudat, hogy én Brandon Bryan Hawks megharaptam a legjobb barátomat.
– De akkor vigyáznod kell rám, hogy ne bántsak senkit sem. –mosolyogtam boldogan, miközben pihentettem a fejemet a mellkasán. Úgy is addig fogom unszolni, ameddig be nem adja a derekát, hiszen ebben is nagyon jó vagyok. Hiába egyidős velem, néha még nála is be tudom vetni, azt az elesett kiskutyus tekintetemet, és beadja a derekát. Igaz, Cedric is tud ugyanúgy nézni, mint én, és nekem sem kell sok idő, hogy megtörjek a nézésétől.
Ezen sem gondolkodtam sokáig, hiszen az járt a fejemben, hogy Cedric testét csókolgassam, s simogassam, aminek az lett a vége, hogy egy apró csókot nyomtam ajkaira, majd lefeküdtem mellé, és magamra rántottam. Ő azonnal lefogta a kezeimet, amit nem értettem miért tesz, majd a homlokát is az enyémhez nyomta. Szívem hevesebben kezdett el dobogni, fogalmam sem volt, hogy miért. Voltam már közel Cedrichez, de ennyire még soha, plusz nem úgy, hogy majdnem meztelen. Kérdése átsiklott az agyamon, de értelmes választ nem tudtam kinyögni neki. Ismét vágytam arra, hogy ajkaim, az övéhez érjenek.
– Nem… nem tudom. Én nem viccelek, csak… azt hiszem cselekszem. S ez tetszik… Neked talán nem? –őszintén néztem rá, elvégre a barátok nem hazudnak egymásnak, meg fogja mondani nekem, ha nem tetszik valami. Viszont nagyon is közel volt már hozzám, és nem tudtam nem megállni, hogy ne nyomjam ajkaimat az övéihez. Kezeimet, gyorsat kiszabadítottam, és Cedric hátát kezdtem el simogatni, amennyire csak értem. – Tegyél valamit, mert megőrülök. De akkor is, ha nem lehetek veled… –hadartam el, mikor elváltam ajkaitól egy pillanatra, de amint kimondtam az utolsó szót, újra megcsókoltam, és addig húztam, ameddig engedte.
TAGGED
Cedric
WORDS
562
NOTES
Embarassed +16 Embarassed
OUTFIT
LYRICS
Fearless by Olivia Holt
TEMPLATE
code by jungeun (el) of atf,sds,caution, and rcr.
Vissza az elejére Go down
Cedric Ellwood
Danpeal
Danpeal
Cedric Ellwood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manhattan

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyVas. Dec. 02, 2012 2:57 pm





ʽʽ Hogyan bontsunk ki egy tasakot?

Brandon és Cedric



tag: Brandon | words: 580 | notes: Khm no comment





Ő az akit mindennél jobban féltesz. Nem akarod elengedni, mert olyan a számodra, mintha egy soha meg nem kapott testvér lenne. Amit nem kaphattál meg a szüleidtől, mert nem lehet még egy testvéred. Önmagad miatt. A lény miatt akinek születtél. Otthon, leginkább nyáron rengeteget duzzogtam emiatt és irigykedve néztem azokat akik elmentek a testvérükkel játszani a parkba. Vagy kisebbel vagy nagyobbal, de játszani mentek és nem kellett könyörögniük a szomszéd srácnak, – aki megjegyzem valamiért nem csipi őket – hogy menjen el velük valahová. Én tanultam az esetből és inkább az egyik barátomat hívom el legközelebb, mint a személyt, akit nem ismerek olyan hű de jól. Nem szeretem a szomszédainkat, mindegyik magának való ember, aki zsörtölődve nézi végig a másik sikerét. Egyszer be akartam vetni rajtuk a különleges képességemet a danpeal bűbájt amikor apa azt mondta, hogy nem szép dolog használni másokon az adottságomat. Azt javasolta inkább segítsek nekik amiben tudok. Bevált. Az öreg nénikének felgereblyéltem a hátsó udvarát, ezzel megszabadítva a sok falevéltől és máris jobb kedvre derült tőle.
A gyerekei már meghaltak, senkije sincsen és ez zavarta őt, hogy senki sem törődik vele s, nem gondol rá. Éppen ezért kell odafigyelnünk azokra akik megérdemlik.
– Badarság Brandon, nem leszel te gyilkos soha. Ha a nálunk idősebb félvérek nem tudnak ember vért inni akkor te sem fogsz. Majd én megmutatom neked! – már csak ki kellett találnom, hogyan is fogok én leszoktatni őt a túl sok vérfogyasztásról. Mondjuk én a plusz matematika órán ha szépen pislogok akkor kapok egy kis vért, de tudom, hogy nem mehet így tovább. Nekem is le kell állnom, mert a végén tényleg olyan leszek, amilyen sosem szeretnék lenni.
– A barátság a legnagyobb adomány a számomra. Miért ne vigyáznék rád? – nem akartam hallani a válaszát, pusztán költői kérdésnek szántam, bár azt őszintén nem tudom megmondani, hogy ő annak is értette e vagy sem.
Annyira könnyebb lenne bele látni az emberek fejébe, mint tűzgömböket dobálni az ellenségeimre. Mondjuk még sokat kell gyakorolnom, hogy tényleg kordában tudjam tartani az erőm, van amikor nagyon elszúrom a dolgot és a körülöttem lévő fa vagy fák bánják meg a dolgot. Most valahogy Brandont kellett lefognom, hogy azért mégis normális maradjon. De hát lehetett? Nem, mert neki újra meg kellett csókolnia és ki kellett szabadítania a kezeit.
Különös, érthetetlen fejet vágtam az egyszer biztos. Nem tudtam, hogy minek is nevezzem most ezt a helyzetet. Képzelgésnek, teljes mértékben lehetetlennek tartottam ezt az egészet. Végül elhúztam a számat és megtöröltem volna ha Brandon nem szólal meg.
– A szüleid sosem mondták neked, hogy gondolkozz mielőtt… cselekszel, lett volna a mondat vége. Azonban nem tudtam befejezni, mivel megfékezhetetlenül újra megcsókolt. Fogalmam sincs mi üthetett Brandonba, de az biztos, hogy amíg meg nem kapja amit akar addig lehet könyörögni fog. Azt mondta tegyek valamit, mert különbem megörül? Tudom, hogy én ezt még meg fogom bánni, de ha tetszik ha nem én meg fogom harapni a nyakát és inni fogok a véréből, hátha akkor elhallgat.
Miután sikerült elválasztanom az én ajkaimat az övétől a nyakához hajoltam, jó ötletnek tűnt belemélyeszteni a fogaimat a nyakába és megkóstolni a vérét, hátha ezzel előbbre juthatok valamivel. Azonban amikor elhúzódtam a nyakától és felemeltem a fejem valami egészen különleges dolgot éreztem. Szorosan hozzá akartam bújni a legjobb barátomhoz, megölelni őt, azt mondani neki, hogy milyen kimondhatatlanul fontos nekem és mennyire szeretem.
Pislogtam párat, azt remélve, hogy biztos képzelődök de nem. Ha vértől piros ajkakkal viszonozom a nekem adott csókjait… nos akkor hát nem tudom mi lehet velem.




CODED BY lumos OF Caution.

Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
Brandon B. Hawks
Danpeal
Danpeal
Brandon B. Hawks


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Nov. 10.
Age : 27

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyHétf. Dec. 24, 2012 11:50 pm

+18

You used to make my heart pound / Just the thought of you / You used to be a cold wind / Always blowing through / But I won't take it anymore / That's not what I came here for
I need you Embarassed
Szavaira, csak helyeslően bólogattam, és nyugtáztam, hogy segíteni fog nekem kordában tartani a vérszomjamat. Belegondolni sem merek, hogy mennyit fogok én ez miatt szenvedni. Olyan, mintha a kedvenc édességemtől, vagy valami olyantól fosztanának meg, amihez a legjobban ragaszkodom. Már pedig, –sajnos– a vérhez ragaszkodom, és mindent képes lennék bevetni csak azért, hogy kapjak. Egy valakit nem tudnék bántani, az a személy pedig nem más, mint Flora. Eddig azt hittem, hogy Cedricet se bántanám, de mint ez kiderült, kudarcba fulladt azzal, hogy tűhegyes szemfogaimat a nyakába mélyesztettem… és ittam a véréből. Azóta, valami megmagyarázhatatlan dolog történik, testem ég a vágytól, hogy közel lehessek hozzá. Ajkait akarom, érinteni a testét ott, ahol csak lehet… igen, még ágyékánál is.
Unszoltam, hogy tegyen valamit, mert valami ösztönzött, és ahogy az elején habozott, most úgy harapott meg Ő is. Egyáltalán nem fájt, sőt! Még tetszett is, és apró mosolyra húztam számat. Még Cedric csapolta a véremet, lábaimmal lefogtam az övéit, kezeimmel pedig megszabadítottam alsójától is. Kezdtem elgyengülni, most már rájöttem, hogy mit érezhetett Cedric, amikor én ittam édes vérét. Azonban, nem kellett ellöknöm, magától abbahagyta, és megdöbbenésemre, most Ő csókolt meg. Természetesen hagytam, hiszen ajkaim már égtek, amiért nem érhettek az övéhez. Végigsimítottam az oldalán, hátán, nyakán, arcán, ahol csak értem. Érinteni akartam minden porcikáját, mert belül valami ketyegett, mint egy időzített bomba, ami felrobban, ha nem kap Cedric közelségéből.
Úgy gondoltam, már eleget volt rajtam, illetve elhatároztam, hogy megteszem a következő lépést is. Szempillantás alatt fordultam vele, kezeit határozottan, de mégis gyengéden szorítottam le a teste mellé. Mosolyra húztam az ajkaimat, s újra megcsókoltam. Azonban már nem állapodtam meg ajkainál, gyengéd csókokkal borítottam be, egyik legérzékenyebb pontját, a nyakát. Pár perc telhetett csak el, már az sem volt elég, és elindultam a felsőteste felé, persze mindvégig csókokat borítottam rá.
Egyik kezét elengedve, végigsimítottam a hasán, majd oldalán, utána lecsúszott ágyékához is. Ajkaimmal a hasát kezdtem csókolgatni, ujjaimat pedig büszkesége köré fontam, és gyengéd mozdulatokat hajtottam végre. Egy-két perc után ajkaimmal folytattam Cedric kényeztetését, és hegyeztem a füleimet, hogy halljam, mennyire is élvezi.
TAGGED
Cedric
WORDS
340
NOTES
+18
OUTFIT
LYRICS
Fearless by Olivia Holt
TEMPLATE
code by jungeun (el) of atf,sds,caution, and rcr.
Vissza az elejére Go down
Cedric Ellwood
Danpeal
Danpeal
Cedric Ellwood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manhattan

Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood EmptyPént. Jan. 04, 2013 7:13 pm





ʽʽ Hogyan bontsunk ki egy tasakot?

Brandon és Cedric



tag: Brandon | words: 466 | notes: Khm no comment




Meg akartam csókolni őt, hiszen olyan gyönyörű volt, az ajka hívogatott magához én meg képtelen voltam nem rá nézni és őt figyelni. Olyan érzésem támadt mintha már régóta vágytam volna rá és hihetetlen tűnik, hogy csak vele vagyok. Nem vagyok szerelmes, tudom, de ez az érzés ezerszer felér vele. Talán késztetés? Igen, talán annak tudnám nevezni és semmi többnek. Aminél ez az egész több lehet az a szerelem. Mondjuk én nem hiszek a szerelemben, egyelőre nincs ilyen érzés a szótáramban és apa szerint addig jó, míg nem vagy szerelmes. Mert ha szerelmes vagy… a világ háromszázhatvan fokos fordulatot vesz, nem tudod ki vagy, csak azt ki akarsz lenni és kiért is teszed mindezt. Ronda mód szeretni valakit, kisajátítani azt a személyt és nem engedni neki, hogy lélegezzen s, másokkal beszélgessen. Mondjuk én, most szerelem nélkül is képes lettem volna ilyesmit tenni Brandonnal, szóval nem kell ehhez szerelem csak a vére.
Oh az Ő vére! Nem is tudom miért kellett elleneznem az előbb, hogy én ugyan nem fogom őt megharapni. Most azonban nem tudom elképzelni, hogy ne tegyem újra meg. Ha meg valamit újra meg akarok tenni, abból csak a baj lesz. Tudom. Hiszen nem egyszer volt már példa rá. Ez azonban most… nem fog érdekelni és kész.
Csak tudnám mitől érzem magam ennyire feszengve és miért van az, hogy össze akarom húzni magam a nevetéstől, vagy legalábbis valami ahhoz hasonlótól. Csikis vagyok, ez köztudott. Legalábbis remélem, hogy nem csak a kis padtársam tudja aki előszeretettel bök agyon a szüneteken, ha épp írok valamit. A leckét például, mert volt olyan kedves és elvette a füzetemet és másolhatom be mindazt amit lapra firkáltam.
Ki akart szökni a helyéről a szívem, ez most már biztos, mert fogalmam sincs miért de ki akart szabadulni. Azt akarta, hogy ne szabjak többé határt az érzéseimnek. Romboljam le azt a falat, amit tökéletesen felépítettem és megóvtam magam mindentől amitől csak kell. Beleharaptam az ajkaimba, fogalmam sincs miért, de olyan erősen haraptam, hogy már a saját véremet kezdtem érezni az ajkaimon, nem pedig a Brandonét. Aztán sóhajtottam egy nagyot és felnyitottam a szemeimet, ha már eddig csukva volt és féltem tudomást venni a világról, arról, hogy Brandon… khm említésre sem méltó dolgot tesz, én meg cselekedni akarok, ennek következtében meg képes voltam megharapni a számat.
Na igen, ezért nem szabad sose behunynom a szemem ha valakitől csókot kapok vagy valakinek adok. A hatására elfejtem, hogy már vége és igenis tennem kell valamit. Egy csöppet zavart, hogy míg rajtam semmi sincs…Brandon összes ruhadarabja megvan… ha úgy vesszük. Na jó a felsője már neki sincs meg. De akkor is. Konkrétan megmondani neki, hogy legyünk egyenlőek... na ahhoz nincs elég erőm, bátorságom. Nagy kár, hogy nem olvas a gondolataimban és nem tudja mit szeretnék éppen. Na mindegy! Majd…ráveszem magam valahogy és maximum elmutogatom, ha nem merem elmondani.




CODED BY lumos OF Caution.

Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
Ajánlott tartalom





Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood   Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood Empty

Vissza az elejére Go down
 
Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cedric Ellwood
» Brandon Bryan Hawks
» Labirintus kert - Brandon és Flora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
✗Breath Of Life :: ✗Játéktér :: ✗Elisabeth Irwin High School :: Második emelet :: A fiúk szobái-
Ugrás: