✗Breath Of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✗Breath Of Life

A pokolban azzá válsz, amitől a legjobban félsz. A mennyekben az lehetsz, amit a leginkább szeretnél.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház
Asa szobája EmptyPént. Márc. 07, 2014 8:03 pm by Daphne Lowes

» Jer & Thony ~> Könyvtár
Asa szobája EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 pm by Anthony Khan

» Damien & Thony ~ Oh... Hello
Asa szobája EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 9:07 pm by Anthony Khan

» Damien Alden Godfrey
Asa szobája EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:37 pm by Damien A. Godfrey

» Daphne Lowes
Asa szobája EmptySzer. Feb. 19, 2014 7:04 pm by Jeremiah McCauley

» Avatarfoglaló
Asa szobája EmptySzer. Feb. 19, 2014 6:58 pm by Daphne Lowes

» Választható helyszínek
Asa szobája EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:10 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Asa szobája EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:00 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Asa szobája EmptyKedd Feb. 04, 2014 7:00 pm by Jeremiah McCauley

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Pént. Ápr. 07, 2023 2:04 am-kor volt itt.
The Staff
Alice
Anthony
Jeremiah
Leah
Chatbox
Fontos linkek
Kiemelt társoldalak
Asa szobája Mac_co10

 

 Asa szobája

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Asa C. Prescott
Vérfarkas
Vérfarkas
Asa C. Prescott


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Nov. 30.
Age : 24

Asa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Asa szobája   Asa szobája EmptyKedd Dec. 25, 2012 1:04 am

Asa szobája 01_resize
Vissza az elejére Go down
Cedric Ellwood
Danpeal
Danpeal
Cedric Ellwood


Hozzászólások száma : 14
Join date : 2012. Nov. 11.
Age : 27
Tartózkodási hely : Manhattan

Asa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asa szobája   Asa szobája EmptyKedd Jan. 01, 2013 3:02 am





To: Asa


Kis köhögős Razz




Kíváncsi lettem volna rá, hogy Asa mit kezdett volna egy tűzgolyóval a hógolyó helyett. De ezt még elképzelni is rémesen hatott, nem hogy véghez vinni. Nem voltam sohasem gonosz, legalábbis a kicsikkel szemben nem. Megtanultam, hogy akiket bántani kell, azokkal sosem fogok játszani. Asaval meg játszom, szóval nem fogom bántani. Mindenki tudja, hogy sosem bántanám szándékosan a barátaimat. Nem úgy mint egy kiszámíthatatlan… vérivó. Velük nem lehet barátkozni, tudom, mert bármit tegyenek őket csak a rossz szándék vezérli, mások meg túlontúl a hatalmuk alá kerültek, hogy az álcájuk alá lássanak. Mert milyenek az emberek ha nem vakok? Gyengék, de senki sem használhatatlan. Ahogy szerintem Asa sem. Csak egy kicsit ilyen… gyengének tűnik. Hogy miért azt még nem sikerült eldöntenem. De nem vagyok én orvos, hogy megmondjam mi is a gondja. Nem is készülök annak, mert egy orvos túl sokat tud. Rajta múlik az emberek élete, rajta áll életeket megmenteni vagy elvenni. Én meg nem akarok ilyesmit tenni. Nem akarok én eldönteni, hogy kinek érdemes élni és kinek nem. Hiszen sok olyan gonosz ember él a világon akinek meg kellett volna halnia, de nem halt meg és sok olyan jó ember halt meg akinek élnie kéne. Ilyen volt gondolom Asa anyukája és apukája is, nekik sem kellett volna meghalniuk, mert ő most szomorú és hm nem, nem tudom milyen lehet ő most éppen. De biztos nem jó neki.
Persze, hogy nem, hiszen olyanokkal van körül véve akiket nem is ismer, sőt talán nem is szeret. Én nem szeretném a nevelő szüleimet és szörnyen érezném magam, ha nem lehetnék a szüleimmel. Arra, hogy mindez a jelenség csak a tüdőgyulladás elő szele lehet, kedvetlenül elhúztam a számat. Na még egy ok amiért jó félvérnek lenni, csak nagyon-nagyon ritka esetekkor betegszünk meg, hiszen erős a szervezetünk, nem úgy mint másoknak.
Bár a mások alatt csak az embereket érthetem, mert a vámpírok mégsem kapnak például himlőt ami úgy viszket mintha ezernyi kis bolha csípne egyszerre egy kutyát.
– Persze, minden téli hónapban építek legalább egyet a kertünkben hol apával, hol meg anyával. Bár igaz őt nagyon nehéz kicsalogatni, de apa mindig próbál segíteni. Azonban ő sincs mindig otthon így magamnak kell próbálkoznom. – magyaráztam miközben egy apró hógolyóból a hóember részét próbáltam megformálni. Ez a legfárasztóbb munka, de megéri, mert mindig eszembe jut egy emlék azzal kapcsolatba, ha felépítek egy hóembert.
Mondjuk egyikből sem lesz Napóleon, IV. Henrik angol király, Fekete Herceg, vagy valamelyik kedvenc történelmi szereplőm akire valóban felnézhetek nem úgy mint a felsoroltakra. Egy az, hogy nem vagyok törpe mint Napóleon és nem is háborúzom Franciaországért. Kettő sosem fogom, hagyni, hogy Fekete Hercegnek nevezzenek. Az lehet passzol a hajam színéhez, de akkor is. Csak megráztam a fejem, szinte oda sem figyelve arra a kérdésre amit Asa tett fel. Meg akartam építeni ezt a hóembert így bármi is legyen a kérdés én nemmel válaszoltam rá.
Azonban érdeklődő pillantást vetettem Asara amikor hangosan elkezdett köhögni és a nevemen szólított. Ha a Cedric néven szólítanak, mindig felkapom a fejem, ez most is így volt. Bár Asat nem láttam a hatalmas hógolyótól teljesen, abba hagytam a ténykedésemet és odasétáltam hozzá. Valami olyasmit akartam mondani, hogyha mindezt megjátssza és újra havasan szeretné látni az arcomat akkor a Halál Fia, de nem tűnt megjátszásnak. Nagyon is pácban volt a kis kölyök.
– Hát jó. Haza viszlek. De nem tudom mit mondok a nevelő szüleidnek, ha meglátnak téged így. – nem az én hibám, hogy ő nem lehet sokáig idekint a hidegben. Gondolom a nevelő szülei sem fogják azt hinni, hogy miattam került ilyen állapotba. Ha mégis akkor nem ismerik elégé Asat, ami már nekifutásból mínusz pont.
Hosszú volt az út, de megérte hazacipelni Asat, végre biztonságosan bekopogtathattam az ajtón és megvárhattam, hogy Asa nevelő anyukája beengedhessen minket.



♥️


Vissza az elejére Go down
http://lysandercollins.tumblr.com
Asa C. Prescott
Vérfarkas
Vérfarkas
Asa C. Prescott


Hozzászólások száma : 8
Join date : 2012. Nov. 30.
Age : 24

Asa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asa szobája   Asa szobája EmptyHétf. Jan. 07, 2013 6:32 pm



for Cedric Ellwood

A válaszára, már nem tudtam kellőképpen figyelni, mert a betegség eluralkodott rajtam, és azzal kellett küszködnöm. Szerencsémre Cedric volt olyan segítőkész, és igent mondott a kérdésemre, jobban mondva a kérésemre. A lábamon alig tudtam állni, így felmásztam Cedric hátára, hogy aztán a nyakánál át tudjak kulcsolni, hogy kapaszkodjak. Egyik kezem így is mindig a számnál volt, mert megállás nélkül köhögtem. Az út felénél, körülbelül el is aludtam CD hátán, szóval ha mondott is valamit, nem tudtam rá reagálni.

Csengő szó hallatszik, Mrs. Knight mosolyogva lépked az ajtóhoz. Ám, mikor kinyitja az ajtót, s megpillantja a két ifjút, a lélegzete is eláll a félelemtől.
– Te jó ég! –sikolt fel egy hangyányit a látványtól, és hogy ne hallja, s tudja meg az egész utca, mi is folyik éppen a ház körül, azonnal beinvitálja a szomszéd fiút, Cedricet. Mrs. Knight, felfele terelgeti egyenesen nevelt fia, frissen elkészült szobájába. Őszintén remélte, hogy nem úgy fogja felavatni új szobáját, hogy betegségben szenved, de a sors kiszámíthatatlan. Az anya leemeli gyermekét Cedric hátáról, majd megkéri az ifjút, hogy segítsen neki megágyazni. Még a szomszéd gyermek azzal van elfoglalva, Mrs. Knight leveszi fiáról a vizes holmikat, és azonnal bedugja őt az ágyba, gondosan, nyakig betakarva őt. Azután kiszalad a szobából, alig egy perc múlva egy lázmérővel tér vissza, amit Asa szájába tesz. A láz megállapítása alatt Cedric felé fordul.
– Köszönöm, hogy hazahoztad őt Cedric. Nem is tudom, hogyan hálálhatnám meg. Esetleg egy forrócsokoládéval megkínálhatlak? Biztosan te is átfagytál odakint. –mosolyog kedvesen a nő, majd a csipogó lázmérőért nyúl. – 105,8 °F (41,5 °C) …Nagyon magas a láza. Megkérhetlek valamire? Kint a fürdőszobában találsz egy vödröt, és néhány törölközőt. Kérlek, engedj vizet és hozd ide nekem. –kérte kedvesen az anya. Még Cedric a fürdőben ténykedett, addig ő felültette fiát, levette róla a pólót, és lassan visszaengedte. A víz megérkezése után, a törölközőket bele tette, áztatta egy percig, majd egyesével kivette, kicsavarta és elhelyezte a lázas gyermek homlokán, csuklóin, és mellkasán, majd visszatakarta. – Gyere, hagyjuk aludni. –szólt Cedricnek, és ezzel elindult ki a szobából, melynek ajtaját résnyire nyitva hagyta, ha netalán valami baj lenne, meghallja. Lefele menet, szólt a szomszéd fiúnak, hogy vesse le ő is a vizes cuccait, ha még nem tette meg, és foglaljon helyet a konyhában. Közben elkészített egy bögre forrócsokoládét, és átnyújtotta a fiúnak.
– Nem gondoltam volna, hogy ilyen hamar jelentkezik nála a tüdőgyulladás, de remélem felépül. Te jól vagy, nincs semmi tüneted? –teszi fel érdeklődve a kérdést, s ha engedi neki Cedric, a biztonság kedvéért megérinti a homlokát, de nem tapasztal semmit, ezért csak mosolyogva figyeli, ahogyan issza a forrócsokoládéját.
– Mesélj, hogy vannak a szüleid, na és te?

WORDS / 439; NOTES / Ez nem is igaz >.< De ahm, remélem nem voltam olyan nehéz Razz
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Asa szobája Empty
TémanyitásTárgy: Re: Asa szobája   Asa szobája Empty

Vissza az elejére Go down
 
Asa szobája
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
✗Breath Of Life :: ✗Játéktér :: ✗Belváros :: Házak :: Knight családi ház ~ Asa C. Prescott otthona-
Ugrás: