✗Breath Of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✗Breath Of Life

A pokolban azzá válsz, amitől a legjobban félsz. A mennyekben az lehetsz, amit a leginkább szeretnél.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház
Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptyPént. Márc. 07, 2014 8:03 pm by Daphne Lowes

» Jer & Thony ~> Könyvtár
Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 pm by Anthony Khan

» Damien & Thony ~ Oh... Hello
Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 9:07 pm by Anthony Khan

» Damien Alden Godfrey
Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:37 pm by Damien A. Godfrey

» Daphne Lowes
Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptySzer. Feb. 19, 2014 7:04 pm by Jeremiah McCauley

» Avatarfoglaló
Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptySzer. Feb. 19, 2014 6:58 pm by Daphne Lowes

» Választható helyszínek
Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:10 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:00 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptyKedd Feb. 04, 2014 7:00 pm by Jeremiah McCauley

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Pént. Ápr. 07, 2023 2:04 am-kor volt itt.
The Staff
Alice
Anthony
Jeremiah
Leah
Chatbox
Fontos linkek
Kiemelt társoldalak
Utcák, sikátorok - Alice és Leah Mac_co10

 

 Utcák, sikátorok - Alice és Leah

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Utcák, sikátorok - Alice és Leah Empty
TémanyitásTárgy: Utcák, sikátorok - Alice és Leah   Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptySzomb. Jún. 23, 2012 10:26 am


***


A hozzászólást Jeremiah McCauley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 12, 2014 4:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Alice Shayn
Admin
Admin
Alice Shayn


Hozzászólások száma : 15
Join date : 2012. Jul. 14.
Age : 174
Tartózkodási hely : Mindig máshol

Utcák, sikátorok - Alice és Leah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok - Alice és Leah   Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptyVas. Jan. 06, 2013 1:18 am

to leah
I'm walking, who's laughing now? I'm wasted, wasting time. You talk for hours, but you're wasting lines. A pretty face, but the chase ain't worth the price. I'm gonna break your little heart, watch you take the fall. Laughing all the way to the hospital, cause there's nothing surgery can't do. When I break your little heart in two.


Kezdenek egyre unalmasabbá válni számomra a napok. Ez most normális? Vagy egyszerűen már az évek teszik ezt? Mindegy is, hogy melyik, de idegesítő, hogy semmivel nem tudok szórakozni. Bár talán a sikátorban van egy vagy esetleg kettő kis ténfergő részeg. Hiszen ilyenkor, éjfél után nem sokkal szokott azért pár kis svédasztal oylan helyen mászkálni, ahol könnyű préda. De ki tudja mi lesz ma, lehet most nem is lesznek oylan helyen ahol megtudom csapolni őket.
Azonnal elindultam a városban, hogy keressek egy sikátort. Pár perc után találtam egyet, de senki nem volt ott. Így az utcákon kezdtem el sétálgatni. Szinte senki nem volt az utcákon rajtam kívül. biztosan alszik a jó nép nagy része. Aki meg nem, az vagy valami biztonságos és meleg helyen ücsörög, vagy elrohan mellettem, mint ahogy azt már 20-an megtették az elmúlt 10 percben. Mivel nem találtam érdekesnek azon az utcán semmit inkább megálltam és körülnéztem. Szerencsémre éppen akkor nem jött arra senki. Így a világos vörös hajamból, egy sötétebb árnyalatot csináltam. Ez valahogy most jobban tetszik.
Mikor ismét elkezdek sétálni elkezd esni a hó. Egy pillanatra fölnézek az égre, majd elhúzom a számat. A hó sosem volt a kedvenc dolgaim egyike, és ez a sok év alatt sem változott meg. Nem szeretem a havat. Azért nem utálom, de az biztos, hogy egyáltalán nem örülök neki. Ilyesmiken gondolkodva mentem lassan tovább, majd ezt folytattam is volna ha az egyik olyan sikátorból ami mellett elhaladtam nem hallottam volna valamit. Megtorpantam, majd visszaléptem egy lépést és bebámultam a félhomályban úszó, kis és szűk utcába. A zaj abba maradt, de én inkább bementem pár lépést a sikátorba. Pár percig ácsorogtam is ott, majd miután úgy döntöttem, hogy nincs is ott senki, megfordultam és vissza indultam az utca felé. Kiérek a megvilágított útra, majd folytatom az utamat. Különös volt az a zaj, azt meg kell hagyni. Ilyet állat nem tud csapni az egyszer biztos, de nem is volt túl emberi az a zaj.
Kicsit megráztam a fejemet és inkább gondolkodás nélkül folytattam az utamat, de a fejemben még mindig ott motoszkált a dolog. Érdekelt, hogy mi is volt az, vagy ki is votl az, de próbáltam inkább elfelejteni a dolgot. „Mintha meg sem történt volna” mondtam magamban egymás után vagy százszor, de minél többször mondtam el magamban, annál jobban tudni akartam mi volt ott a sikátorban pár perccel ezelőtt.
Ahogy próbáltam egyszerre nem gondolkozni, és gondolkozni ezen a kis ügyön ismét elhaladtam egy sikátor mellett, ahonnan valami hasonló zajt véltem felfedezni mint amit előzőleg. A lehető leggyorsabban vetettem bele annak az újabb szűk utcának a félhomályába, hogy megtudjam mit is rejt a sötét. Mivel a zaj ismét abba maradt nem maradtam tétlenül.
- Ki, vagy mi van ott? - kérdeztem a lehető leghangosabban.
WORDS: 447. OUTFIT: EZ NOTES: Bocsi, hogy ennyi ideig tartott megírni ezt a kezdőt. Na meg az írás közben ezt a számot hallgattam
Made by LC @ Caution 2.0
Vissza az elejére Go down
http://atorn.hungarianforum.com/
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Utcák, sikátorok - Alice és Leah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok - Alice és Leah   Utcák, sikátorok - Alice és Leah EmptyHétf. Jan. 07, 2013 1:55 pm





forever young




Alice


To Alice, contains 450 words, and i'm wearing this.




Sokszor mondják, hogy az idő minden sebet begyógyít, minden viszályt lecsitít, de ez nem igaz. Legalábbis szerintem, mert a fájdalom, amit érzek, még mindig itt van, és a Devronok se békültek ki, pedig eltelt már 132 év mióta megtörtént az a bizonyos incidens, minek oka én vagyok. Persze nem változtatnák meg semmit a múlton, így tökéletes, ahogy van, két férfival a sarkamban. Ami jó is lenne, tekintve, hogy minden este másikjukkal mutatkozhatnék, ők még is azt akarják, hogy válasszak köztük. De erre képtelen vagyok, meg nem is akarok, hisz mindkettővel imádok lenni.
Önelégülten kacagtam fel, egyedül voltam a szobába, nem kellett titkolóznom senki előtt. Imádtam ide járni, hisz az egész iskola nyüzsgött a vámpíroktól, vérfarkasokból, mesebeli érzés volt mindkét tábornak az agyára menni. Mindkét tábor jól ismer, tudják, hogy nem ajánlott velem kötözködni, mert én nagyot harapok ám. Sose lehet tudni melyik énemmel, találkozik az ember, s akkor se lehet százázalékosan biztos abban, hogy a jóval találkozott, mikor nagyon kedves vagyok. Nem mindenki érti, hogy tudok néha kedvesen máskor elviselhetetlenül gonoszan viselkedni, de ha tudnák, talán megértenék, de nem érdekel, ki mit gondol rólam, az a lényeg, hogy én érezzem jól magam. A legtöbbje úgy is meghal pár évtized múlva, vagy esetleg az én vacsoraként pár nap múlva, de a lényeg az, hogy múlandók, mi meg állandóak vagyunk, s csak a karó ragadhat el minket innen. Amit lássuk be néha lehetetlen megtenni, mert sose tudhatja az ember ki a vámpír. Lényegtelen, úgyis meghalnak, egytől egyig, hamarabb végzek én velük, mint ők velem.
Na meg azt is figyelembe kell venni, hogy mi sokkal erősebbek, gyorsabbak, na és tapasztaltabbak vagyunk náluk. De nem értem, miért töprengek megint a halandóságon, mikor elmehetnék egy kis vacsora partira, kopog a szemem. Már eltelt pár hét mióta nem ettem egy egészségeset, csak futtában ehettem, akkor is csak két csepp jutott a számba. Nem volt elég, éhezem, de nagyon.
Ráérősen sétáltam a szekrényemhez, hogy válasszam ki az a napi viseletemet. Nem akartam feltűnést, csak egy egyszerű viseletet, amivel be tudok olvadni a környezetbe, s meg tudok vacsorázni. Ezért esett választásom egy fekete öltözékre, ami nagyon kényelmes.
Szórakozottan indultam el, elhagyva az iskola udvarát, s annak szabályait. Gyors elővettem a cigimet, és rágyújtottam, majd elkezdtem a havas utcákon sétálni. Nem voltak sokan az utcákon, ami elszomorított tekintve miért is indultam el, de nem adtam fel a reményt, s ezért fordultam be a sikátorba. Ott mindig találni egy két elkóborolt, eltévedt egyedet.
Igazam lett, hamar megjött az első áldozatom, akit lecsapoltam, majd mentem egy másik sikátorba, mikor ugyanaz a szag csiklandozta meg orromat. Majd ehhez az illathoz, társult egy hang, s nem volt mit tenni, felfedtem magamat. Lassan mentem a fénybe, arcomat megtörölve, hogy ne csöpögjön róla a vér. Nem tudtam kivel állok szembe.
-Én vagyok itt. – mondtam vigyorogva, kissé ördögi hangsúllyal.





Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Utcák, sikátorok - Alice és Leah Empty
TémanyitásTárgy: Re: Utcák, sikátorok - Alice és Leah   Utcák, sikátorok - Alice és Leah Empty

Vissza az elejére Go down
 
Utcák, sikátorok - Alice és Leah
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
✗Breath Of Life :: ✗Játéktér :: ✗Belváros-
Ugrás: