✗Breath Of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✗Breath Of Life

A pokolban azzá válsz, amitől a legjobban félsz. A mennyekben az lehetsz, amit a leginkább szeretnél.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház
Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyPént. Márc. 07, 2014 8:03 pm by Daphne Lowes

» Jer & Thony ~> Könyvtár
Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 pm by Anthony Khan

» Damien & Thony ~ Oh... Hello
Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 9:07 pm by Anthony Khan

» Damien Alden Godfrey
Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:37 pm by Damien A. Godfrey

» Daphne Lowes
Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptySzer. Feb. 19, 2014 7:04 pm by Jeremiah McCauley

» Avatarfoglaló
Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptySzer. Feb. 19, 2014 6:58 pm by Daphne Lowes

» Választható helyszínek
Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:10 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:00 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyKedd Feb. 04, 2014 7:00 pm by Jeremiah McCauley

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Pént. Ápr. 07, 2023 2:04 am-kor volt itt.
The Staff
Alice
Anthony
Jeremiah
Leah
Chatbox
Fontos linkek
Kiemelt társoldalak
Pelham Parkway - Leah & Matthew Mac_co10

 

 Pelham Parkway - Leah & Matthew

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptySzomb. Jún. 23, 2012 10:22 am


***

Képet itt láthatsz róla.


A hozzászólást Jeremiah McCauley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 12, 2014 4:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Matthew Devron
Vámpír
Vámpír
Matthew Devron


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Nov. 30.
Age : 30

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyVas. Dec. 02, 2012 12:58 am

Pelham Parkway - Leah & Matthew Elena+i+Damon+5(1)
Leah & Matthew
I WANT YOU TO CHOOSE ME

Felhörpintek egy korty vodkát - a jobbik fajtából -, majd megdörzsölve szemeimet lépek ki a pub ajtaján. Egy pillanat erejéig azt hiszem, hogy apró csillagok táncolnak előttem a részegséget jelezvén, de hamar rájövök, hogy csak szeretnék részeg lenni. Mostanság nem sikerül a sárga földig leinnom magam és ez igencsak elkeserítő. Folyton az öcsémen és Leah-n kattogok, meg azon, hogy mit csináljak. Ez a legszarabb érzés a világon... a döntésképtelenség. Vagy a tanácstalanság, mert valójában nevezhetjük, ahogy akarjuk, nem fog más értelmet nyerni. Sajnos.
Aki ismer, az tudhatja, hogy én nem az a fajta fickó vagyok, aki bánkódik a viszonzatlan szerelem miatt vagy azért, mert a barátai nem tartják helyesnek életmódját. Nem. Én az a fajta fickó vagyok, aki minderre magasról tesz és csak megy az orra után, hagyja, hogy a Sors arra sodorja, amerre akarja. De most változóban van a helyzet és kezdem azt hinni, véglegesen tropára vágja ez a hülyeség a nem létező szívemet. Elvégre, hány éve is koslatok már Leah után? Százharminckét éve? Körülbelül ennyi ideje nem tudok másra gondolni, vagy legalábbis nem ÚGY gondolni másra. A szex még megy hál' istennek mással is, de a szerelem... rendesen elszúrt mindent az életemben, ráadásul Ezrával is miatta kaptunk össze. Számító dög! De épp ezért ejtett rabul.
Egy közeleső fához vágom az üres vodkás üveget és egy szabad padra huppanok, ami olyan, mintha hullámozna alattam. Halkan elnevetem magamra, végül a támlájára fűzöm karjaimat és halkan dúdolni kezdek valami ismeretlen számot, minek szövege már régesrég kiszivárgott emlékezetemből. Félő viszont, hogy valami köze van Leah-hoz.
- Ha ez így folytatódik tovább, a maradék józan eszemet is eliszom majd... - elvigyorodok a mondat végén és különösebben nem érdekel, hogy egymagamban beszélek a nagy büdös senkinek. Nyilván a csend nem fog ezen röhögni.
Feszültség árad szét tagjaimban és legszívesebben elmenekülnék ebből az átkozott városból. Míg ide nem jöttem, azt hittem, hogy London tök jó hely és alkalmas arra, hogy új életet kezdjek, de tévedtem. Leah-n még mindig pörög az agyam. Az öcsém még mindig nem kedvelt meg. A suli még mindig ultragáz. Így hát tovább szívok... nagyjából az örökkévalóság végéig.
Vissza az elejére Go down
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyVas. Dec. 02, 2012 2:24 pm


Matt & Leah




Komolyan mondom egyre unalmasabban telnek el napjaim. A szobatársam lelépett, haleluja, és most egyedül töltöm itt óráimat. Egyedül? Heh.Ha igaz lenne, hisz Jer mindig itt van, vagy ha nem ő akkor más. De ma nincs egy lélek se. Mindenki elment valamerre, Jer valakinek épp udvarol, ha emlékeim nem csalnak. Ezra még nem érkezett Londonba, Mattet meg nem tudom merre lehet. Adrian...Adrian pedig külföldön van. Tökmindegy, hisz ma úgyis péntek. Ilyenkor hatalmas bulik vannak, berúgott egyedek akik arra várnak, hogy megérkezzem, majd kissé lecsapoljam őket. Pompás falatok, érdekes ízek..minden mire vágyok. Na mindegy, a lényeg, hogy ma kifogom használni mi voltam.
Mosolyogva hagytam el a koleszszobámat, majd vettem az irányt a kedvenc pubom fele. Imádtam azt a helyet, hatalmas bulik, rengeteg pia na meg remek étellehetőségek. Pelham Parkway kihalt volt, ahogy áthaladtam rajta. S tényleg úgy tűnt, de ahogy közeledtem a pubhoz egy ismerős hangot kezdtem hallani. A hang irányába mentem, s egy ismerős alakot láttam meg. Matt volt az, elég fura kinézettel. Lassan osontam mellé, majd halkan szólaltam meg.
- Nocsak, nocsak...Matt...mit csinálsz itt?- kérdeztem mosolyogva, kissé gúnyosan. Imádtam a Devron fivéreket, de közülük Mattet imádtam a legjobban. Ezelőtt százharminckét éve változtattam át őket, de akkoriban még nem voltam olyan mint most. Akkor csak a gonosz énem volt meg, de mára visszajött a kedves formám is. Persze sokan nem örülnek neki, hisz viselkedésem attól függ, melyik énemet fogták ki. De egy valakivel sose tudtam annyira gonosz lenni, mint akartam. Ő volt Matt. Bármennyire is próbálkoztam, mellette a legtöbbször igaz érzéseimet mutattam. Tudtam, hogy miattam volt ez az egész viaskodás köztük, de nem tehettem mást. Mindkettő meg akar magának szerezni, hát győzzön a jobbik.







MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Matthew Devron
Vámpír
Vámpír
Matthew Devron


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Nov. 30.
Age : 30

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyVas. Dec. 02, 2012 6:39 pm

Pelham Parkway - Leah & Matthew Elena+i+Damon+5(1)
Leah & Matthew
I WANT YOU TO CHOOSE ME

Totális idiótának érzem magam ebben a pillanatban, bár józan eszem mellett szóljon, hogy még megaláztatásban a szerelem miatt nem részesültem és nem is szándékozom részesülni. Mi vagyok én, hogy holmi gyengéd érzelmek miatt a padlóra kerüljek és valami utcalány kaparjon fel onnan, aki esetleg megszán és összefekszik velem egy éjszakára? Sosem voltam a prostituáltak igénybevételének támogatója, de ezúttal lehet, hogy annyira kiborulnék, hogy szükségem lenne egy nőre, aki elfeledteti velem Leah-t. Nem. Ezrára lenne a legnagyobb szükségem, aki magasról leszarja, hogy mi van velem. Én is ugyanezt akarom tenni, de túlteng bennem a testvéri szeretet, amit bár képtelen vagyok kimutatni, mégis érzek.
Amikor a nevemen szólítanak, amit egy kérdésbe fűznek bele, felkapom a fejemet. Máskor tökéletes érzékeimet most bezavarja az alkohol, így csak nagyokat pislogva próbálok rájönni, hogy ki közeledik felém. Dereng valami arról, hogy már korábban is észrevettem ezt a hangszínt, de csak most került hallótávolságon belülre és csak most érdekel igazán, ki halad irányomba.
Aztán megpillantom. Ugyan homályfoltos csillagok is táncolnak arca mellett, de ettől függetlenül ugyanolyan csodaszép és tökéletes, mint minden alkalommal. Ajkaimra mosoly fut ki és azonnal talpra állok, hogy kellőképp elvarázsolja figyelmességem. Elég nagy bunkóság üldögélni egy nő társaságában, aki nem mellesleg felettünk ácsorog. Az én időmben az volt és ezt a szokásomat még nem sikerült teljes mértékben kinőnöm.
- Leah... - mondom, miközben tetőtől talpig végig mérem és elismerő pillantással emelem újra tekintetemet arcára. - Azt hittem legközelebb Ezra oldalán látlak majd. Kellemesen csalódtam. - mondom és hirtelen elkap a vágy, hogy megcsókoljam és a karjaim közt tudjam.
Előtte világ életemben nehezen lepleztem az érzéseimet, most pedig, hogy kissé spicces állapotomban talált rám, még több erőfeszítésembe kerül majd. Nem akarok megalázkodni azzal, hogy küzdök érte... pedig tudja jól, hogy azt csinálom én is és a fivérem is.
- Én épp csak... izé... tudod, bulizok. - vigyorgom és a pub-ra pillantok, ami nincs is olyan messze... vagy mégis? Esetleg a szemem káprázik? Nem igazán érdekel. - Rég láttalak. Már majdnem hiányoztál. - fonom össze karjaimat mellkasom előtt és megemelve szemöldökömet várok. Várok valamire, de konkrétan nem tudnám megmondani, hogy mi az a valami.
Vissza az elejére Go down
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyVas. Dec. 02, 2012 8:13 pm


Matt & Leah



Ha a mostani énemmel kellene akkoriban éljek, mikor születtem egyből megköveznének. Ha csak ezt viselném, már akkor is elküldtek volna egy apácazárdába. Emlékszem minden más volt akkoriban, mint most. Néha visszasírom azt a kort, mikor még a férfiak ismerték azt a szót, hogy udvariasság. Manapság nagyon ritka az udvarias pasi, aki nem úgy hív el randira, hogy : Jó a segged, kő kóla? hanem hosszas udvarlás után, apám engedélye után vinne el valamerre. S az is biztos, hogy az első randin nem fektetne le, sőt egy csókot alig merne lopni. Ez volt a régi kor egyik legszebb momentuma, de az új kor jobban tetszik. Sokkal fejlettebb minden, érdemesebb ebbe az életbe élni, mint a régi életemben. Kellemesebb és sokkal jobb. Nem kell attól félnünk, hogy a férfiakat elviszik háborúba, és stb. Bárki bármit is mondjon a régi és új korszakokról én mindkettőt imádom.
Minden időpontra emlékszem az életemből, mindegyiket nagy becsben tartok, nem csak azért, mert naplót vezetek róluk, hanem fontos érzelmi jelentőségük van. Egyik legfontosabb időpont az az, mikor megismertem ezt a két jómadarat. Emlékszem mennyire mások voltak ők még akkor. Nevetek, ha arra gondolok, ahogy játszottunk a labdával az udvarukon. Ahogy kergetőztünk,s ahogy titkos csókokat loptak tőlem. Egyikük se szerette volna megbántani a másikat, de mégis megakartak kapni... Hát igen, most pedig halálos ellenségek, de majd kifogom őket békíteni. Csak tudnám már eldönteni kihez is tartozom. Mindkettőt imádom, nem tudok nélkülük élni. Mindegyikőjükbe van valami olyan amit szeretek, és imádok.
Emlékszem minden egyes alkalomra mikor láttam őket veszekedni, berúgni vagy tudom is én mit csinálni. Egyszerűen szétszakítanak engem is és a köztük lévő kapcsolatot is. Elég fura látványt nyújtott Matt,ahogy közeledtem felé. Látszott rajta, hogy már van benne egy adag pia és még az elkeseredettség is hajtja. Igen...Ezra még mindig nem képes szóba állni vele, csak akkor, ha engem örökre elfelejt. De Matt is ugyanígy van vele, és őszintén szólva...be kell vallanom, hogy a legjobban Matthez vonzódom. Ő az akit világ életemben kerestem,s akire vágytam. De van valami Ezrába..ami megfogott, ami miatt nem tudom elengedni, s ez megnehezíti a dolgomat.
- Miből gondoltad, hogy Ezrával leszek?-kérdeztem ugyanazzal a hangnemmel, mint az előbb. Egyik lábamról másikra álltam, s közben figyeltem, ahogy feltápászkodik. Felvesz egy normális pozíciót majd tovább kérdezz. Elszomorodtam, mikor meg sem ölelt, vagy legalábbis nem kapott a karjai közé. Csalódott arcot vágva néztem rá.- Mi az,már nem is kapok ölelést? Te is hiányoztál nekem...- válaszoltam neki kissé kívánó hangon, majd közelebb mentem hozzá. Megálltam előtte, kezemet mellkasán járattam, majd ránéztem.- Én is épp bulizni indulok. Csatlakozhatok?-kérdeztem egy huncut mosollyal arcomon. Úgy látszik a gonoszabb énemmel találkozott össze.






MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Matthew Devron
Vámpír
Vámpír
Matthew Devron


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Nov. 30.
Age : 30

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyHétf. Dec. 03, 2012 4:01 pm

Pelham Parkway - Leah & Matthew Elena+i+Damon+5(1)
Leah & Matthew
I WANT YOU TO CHOOSE ME

Azt hittem, hogy erre a teljesen nyilvánvaló kérdésre magától is rájön majd. Azt hittem, elég már csak kimondanom is az öcsém nevét ahhoz, hogy leessen neki a tantusz, miszerint kicsit féltékeny vagyok, ráadásul nem örülök annak, hogy mindkettőnket szédít. Az volna az okos döntés részemről, ha végre valahára itt hagynám ezt a némbert és keresnék valakit, aki megérdemel engem. Ő meg találhatna valakit, akit kedvére ugráltathat meg valami nevetséges szexrabszolgának használhat. Semmi gondom nincs általában az alkalmi szexszel, de... vele valahogy hosszú távra terveztem volna, csakhogy a helyzet kilátástalan. Nem tud elszakadni Ezrától. Talán sokkal inkább vonzódik hozzá, mint hozzám. Még belegondolni is kínkeserves érzés. Ezért ittam ma este is.
- Nos, lássuk csak... Talán azért, mert százharminc éve nem tudsz dönteni, melyikünket akarod, így ide-oda ugrálsz köztünk, ami be kell valljam, rohadt szarul esik. Szóval, mivel nem velem vagy, így gondoltam, hogy most az öcsémen a sor, hogy élvezze a társaságodat. Innen gondoltam, hogy vele vagy. - mondom vállat vonva, hosszasan kifejtve a véleményemet. Nem is kicsit eredt meg a nyelvem a vodka jóvoltából.
Arcom komor vonásokba rendeződik, mikor közelebb lép és el is felejtem, mennyire dühít a gondolat, hogy ismét csak játék lesz az egész. Mert míg ő kiszórakozná ma este is magát, addig én csak valami fékezhetetlen, undorító érzéssel gazdagodnék, ami kicsit hasonlít a magányra és a reménytelen szerelem érzetére. Miért nem tudja befejezni? Szimplán döntsön... Két vasat nem tarthat a tűzbe.
- Nem akarok úgy csinálni, mintha puszipajtások lennénk. Kezdek ráunni erre az egészre, Leah. - sóhajtom őszintén és visszarogyok a padra, ahol addig egymagamban tökéletes elvoltam. Nem ölelem meg.
Tudom, hogy tisztán érzi, milyen féltékeny vagyok és hogy azért vagyok most ilyen rideg meg távolságtartó, mert arra gyanakszom, hogy a fivéremmel volt, de nem érdekel. Felőlem belém is láthat, akkor sem engedem a felszínre az érzéseimet. Ha már nagy részüknek szabad utat hagytam, legalább a félelmet és a kétségbeesést had tartsam magamban!
- Szerintem nem én vagyok a megfelelő társaság most számodra. - vakarom meg tarkómat, majd felpillantok rá. - De ha nagyon akarod, megihatunk valamit. Már úgy is porzik a vesém... és esetleg vacsizhatnánk is, mert az valahogy kimaradt a programtervből, pedig piszkosul éhes vagyok. - mondom megdörzsölve álmatagon pislogó szemeimet. Nem tudom eldönteni, hogy jó hatással vagy rossz hatással lesz-e a lelkivilágomra, ha most megengedem, hogy maradjon. Nyilvánvalóan az utóbbi fog történni, de vállalom a kockázatot. Pokoli érzés távol lenni tőle.
Vissza az elejére Go down
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyHétf. Dec. 03, 2012 6:42 pm


Matt & Leah



Szavai feltépték szívemben a sebeket, már ami megmaradt belőle. Tudtam, hogy kellemetlen érzés ez az állandó viaskodás. Tudtam, hogy milyen nekik, s én mégis rosszul bántam velük. Emlékszem mikor én voltam ilyen helyzetben, 17 évesen, a szökésem előtt én is iszonyatosan dühös voltam. A férfi aki nekem is és a legjobb barátomnak is csapta a szelet, őt választotta. Őt választotta miután sikeresen magába bolondított, és én pedig beleestem. Tudtam, hogy szemét dolog az amit művelek...De, ha azt akarja, hogy döntsek, hát akkor dönteni fogok! Nekem se jó ez, az örökös vita, versengés.
- Nem kell nekem sülve főve veletek lennem. Vannak más emberek az életemben. Ezrával pedig összevesztünk, s azt hiszem most már véglegesen. Nem érdekel mit tesz, a saját ura. Én meghosszabbítottam életét, most már szabadon ítélkezhet. -arcom elkomolyodott, s a hold bugyuta fénye miatt keménynek látszott.
Sóhajtva ültem le mellé, s miután meghallgattam monológját elgondolkodtam. Talán tényleg ilyen szörnyű lennék, mint ahogy ők gondolnak? Hisz én csak szexre használtam őket, no ez nem 100%-an igaz. Imádtam őket, s most már bátran állok sarkamra. Adrian nevelt ilyenné amilyen most vagyok, de ha van kijért, megváltozom. Igaz nem fog neki örülni, mert rengeteg időt fektetett abba, hogy egy igazi k*rvát neveljen belőlem. Néha tényleg úgy viselkedtem, mint ahogy megnevelt, de mostanában egyre jobban kezdek rájönni ki is vagyok én valójában. Nem mondom, hogy könnyű lesz teljesen máshogy viselkednem, de próbálkozni fogok. Döntöttem.
- Ha akarod elmondhatom melyikőtöket választom. De csak az este után. Éhezem és egy-két pohár vodka is jól jönne.- vallottam be az igazat, majd felálltam. Nadrágomat megigazítottam, majd megvártam míg felállt.
- Matt..ennyire szörnyű lennék?- tört fel belőlem a kérdés, melyet próbáltam elfojtani. Sose akartam mutatni a gyenge énem, de ezt meg kellett tudnom.
Lábamat néztem, zavarban voltam, nem tudtam mit tegyek. Iszonyatosan utáltam ezt a helyzetet, olyan védtelennek éreztem magam. Levetettem álarcomat, s megengedtem, talán életemben először, hogy valaki betekintést nyerjen elmémbe. Visszaültem a padra, kezeimet a deszka köré fontam, majd kitörtem. Féltem attól, hogy megbántanak, vagyis, hogy megint megbántanak. Már bántottak meg, tudtam milyen rossz érzés. Sokszor sokan bántottak meg, s nem voltam hajlandó még egy valakinek megengedni.




MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Matthew Devron
Vámpír
Vámpír
Matthew Devron


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Nov. 30.
Age : 30

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyPént. Dec. 07, 2012 9:41 pm

Pelham Parkway - Leah & Matthew Elena+i+Damon+5(1)
Leah & Matthew
I WANT YOU TO CHOOSE ME
Pimasz vigyor szökik szám sarkába, mikor közli, hogy összevesztek Ezrával. Tudom, hogy nem helyes vigadnom az öcsém kárán, de úgy érzem, menten szétfeszít a boldogság belülről. Már mióta arra várok, hogy végre észbe kapjon és rájöjjön, hogy nem a fivérem, hanem ÉN vagyok a megfelelő férfi a számára. Hm, azt hiszem elsiettem a dolgokat egy kicsit, ugyanis azt konkrétan nem közli, hogy engem akar, pusztán azt, hogy Ezrával nem ápol jelenleg túl jó viszonyt. Sajnálatos, de valahogy nem esik jól könnyeket hullajtani valamiért, aminek tönkre kellett mennie, hogy aztán én nyerhessek. Imádok győzni. Imádom, ha enyém a főnyeremény és azt hiszem, Leah személyében éppenséggel azt kaptam meg.
- Jól van, jól van. Nem mondtam én, hogy velünk kell lenned, csak kételkedtem benne, hogy vannak még mások is, akik el bírják viselni a gerinctelen énedet. - vonok vállat és nem kimondottan tetszik az a komolyság, amit vonásai tükröznek. Ritkán látni így. Talán tényleg jelentünk neki valamit. - Nem kell magyarázkodnod. A ti dolgotok, hogy mi történik köztetek, szóval én kérek bocsánatot, amiért egyáltalán felhoztam a dolgot. Azzal mászkálsz, akivel akarsz... akár az öcsémmel is. - mondandóm végén egyszerűen elűzöm a ráncokat homlokom közepéről, hogy ne láthassa zavarodottságomat.
Nem tudom elmagyarázni, mi az, amit most érzek, de abban száz százalékig biztos vagyok, hogy ott akarok lenni mellette egészen közel és megcsókolni úgy, hogy érezze, mindenkinél fontosabb számomra ebben az elcseszett világban. Felőlem lehet egy megátalkodott k*rva, vagy egy szende szűz, tök mindegy. Leah kell, úgy ahogy van, és nem tudom, mitől alakult ki bennem ez a gondolat. Az évek, valószínűleg azok tehetnek róla.
Nevetni támad kedvem, mikor készségesen felajánlja, hogy megtudhatom, melyikünket választja. Egyrészt, nem kell nekem, hogy szívességet tegyen, mert ha tényleg fontos lenne számára valamelyikünk - bármelyikünk -, akkor nem játszadozott volna mindkettőnkkel évek óta. Ha van erre magyarázata, hát meghallgatom én azt is. Másrészt pedig, kicsit zavar, hogy nincs itt Ezra mikor egy ilyen fontos döntést közölni szándékozik a nő, akibe mindketten totál belezúgtunk. Mi a franc van akkor? Ezra már nem számít? Vagy nem számít, hogy hallja-e, mert engem úgyis csak lekoptatni akar ezen alkalommal? Jézusom, milyen bonyolult ez az egész szerelem-dolog!
- Nekem aztán mindegy. - mondom a járdát fixírozva, aztán felállok, indulásra készen és az az aprócska kedvem is elszállt már, amit idáig a pia előcsalt belőlem.
Muszáj ránéznem, mikor felteszi a kérdést, ami... ami igazából azt hittem, soha nem jutna eszébe és ami talán nem is foglalkoztatja. De úgy tűnik, mégis. Az arca megbánást és némi zavart tükröz, de semmiképp sem fensőbbségérzetet. Azt a lányt látom, aki megszerettette velem a másik lányt, aki a felszínen van.
- Egyáltalán nem... Csak néha szeretsz szánt szándékkal úgy csinálni, mintha az lennél. Nem igazán értem, hogy miért. - odalépek elé és álla alá nyúlva emelem meg fejét, hogy rám nézzen. - Ha olyan szörnyű lennél, már rég elhúztam volna a búsba ahelyett, hogy hagytam volna, hogy újra meg újra felültess. De még itt vagyok... és bárhogy döntesz, mindig itt leszek. - a filmekben ez a jelenet valahogy romantikusabb - állítólag - és sokkal hatásosabb, de én egyáltalán nem érzem annak. A szavaim igazak... az érzéseim szintén... csak a csend próbálja megfojtani azt, amit mondok.
Még mielőtt meggondolhatnám magam, odahajolok és megcsókolom - a megszokott szenvedély helyett valami egészen más, lágy gesztussal, ami csupa finomkodásról árulkodhat. Ezúttal nem akarok semmi mást, csak ráébreszteni, hogy komolyak a szándékaim. Komoly volt eddig minden, amit mondtam vagy tettem attól függetlenül, hogy ez neki sosem tűnt fel, vagy ha fel is tűnt, hát figyelmen kívül hagyta.
Vissza az elejére Go down
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptySzomb. Dec. 08, 2012 2:26 pm


Matt & Leah



Azt hinné az ember, hogy 217 évesen már sikerül normálisan kitanulni az élet titkát. Hát, el kell, hogy szomorítsak mindenkit, mert én még nem jöttem rá. Vagyis egy részére igen, még pedig arra, hogy tele van meglepetéssel ez a k*rva, akit mi a sorsnak tartunk. De nem, ez a szerencsétlen valaki állandóan a dolgokba avatkozik, mintha neki nem is lenne saját élete. Elegem van már abból, hogy mindenki egy rossz, egoista nőnek tart. Vagyis csak ketten tartanak annak, mert Jer és Adrian tudja milyen is vagyok. Igazából nem vagyok olyan, akinek mutatom magam, s belől sokkal érzékenyebb vagyok. Persze, ezt nem mondhatom el mindenkinek, Adrian ki is nyírna. Én vagyok az a bábu, akit ő teremtett ilyenné, s nem hagyja, hogy e tökéletes jelemet levessem. Nem engedi, s ennek érdekében bármire képes, még ölni is.
-Sokan vannak, akik elbírják viselni a gerinctelen énemet, nem vagyok én olyan mindenkivel.- válaszoltam üveges tekintettel, nem érdekelt, hogy mit gondol rólam. Ma nem. Tudtam, hogy lelke mélyén örül annak, hogy végre összevesztem Ezrával, s el is járna egy örömtáncot, ha megtudná kit is választottam. 132 éve változtak át, azóta tart ez a civakodás. Az elmúlt 10 évben, míg távol voltunk egymástól rájöttem ki is hiányzik jobban. Mikor újra összefutottam Mattel az utcán, szívem hatalmas sebességgel kezdett el kalimpálni, agyam elsötétült, s csak arra tudtam gondolni, milyen jó, hogy újra láthatom. Mikor Ezrával futottam össze, nem éreztem ilyesmit. Örültem neki, de valahogy más volt az a boldogság. Olyan boldogság volt, mint mikor egy régi barátot köszöntesz, aki hazajött nem is tudom mennyi idő után. Ez volt az a pont mikor rájöttem ki is áll közelebb hozzám. Tudtam, hogy ha elmondom döntésemet, akkor valamelyikkőjük megbántódik. Ezért vártam olyan sokat, hogy érzéseim lecsillapodjanak, már ne a vér ízé hajtson, hanem az érzések.
Lehunytam szemeimet, elmémben visszapörgettem a tegnap eseményeit. Ezrával voltam, békésen ültünk a kanapén. Épp valami latin szappanoperát néztünk, amiben a csaj két pasi közül kellett választania. Minden békés volt, nagyokat nevettünk a dolgokon. Azt hittem jó lesz az este, hogy semmit nem fogunk csinálni, csak ülünk, majd egyszer az ágyba kerülünk, meztelenül. De tévedtem, Ezra rákérdett, hogy melyiküket választom. Elkerekedett szemekkel néztem rá, számban összegyűlt a nyál. Terelni akartam a témát, de megragadott a torkomnál és a falhoz nyomott. Részben élvezte, részben pedig nem. Egy mp alatt meg tudtam volna fordítani az állást, de nem tettem. Szemébe néztem, majd halkan kérdeztem rá arra, hogy biztosan tudni akarja-e? Lassan bólintott, mire én kimondtam a dolgokat. Arca elvörösödött, erei kidudorodtak, majd keze szépen lassan hullott le a nyakamról. Nem beszéltünk sokat, elkezdett kiabálni, mire én leléptem. Soha nem hoztak még ilyen kellemetlen helyzetbe. Elmondtam a választásomat, úgy, hogy a másik fél nem is hallotta. Összevesztünk, vagyis ő haragudott meg rám. A választásom miatt.
-Tegnap este elmondtam Ezrának kit választok. Ezért vesztünk össze, nem ért egyet választásommal.- lelkemben iszonyatos vihar dúlt, nem tudtam mi van velem. Hagytam, hogy gyengéden csókoljon meg. Kezeim hajába siklottak, mélyítettem a csókot. Nem akartam leválni ajkairól, de muszáj volt. Örültem annak, hogy úgy gondolja, tényleg nem vagyok szörnyeteg. Azok ellenére, amiket mondtam, tettem neki.
-Nem tehetek róla…ezt Adrian nevelte belém…próbálok megváltozni, de nehezen megy. Egyedül meg nincs is ki miatt változnom.-válaszoltam a szemébe nézve, reméltem látja, hogy most tényleg az vagyok aki vagyok.





MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Matthew Devron
Vámpír
Vámpír
Matthew Devron


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Nov. 30.
Age : 30

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptySzomb. Dec. 08, 2012 7:06 pm

Pelham Parkway - Leah & Matthew Elena+i+Damon+5(1)
Leah & Matthew
I WANT YOU TO CHOOSE ME
Akaratlanul is mosoly szökken szám szélébe, mikor közli, hogy miért is vesztek össze Ezrával. Lehetetlenség, hogy azért haragudjon rá az öcsém, mert Őt választotta, ami csak azt jelentheti, hogy a nyertes én vagyok. Furcsa könnyedség lesz úrrá rajtam, bár a kétely ott lappang posványos lelkemben, hogy mi van, ha esetleg egyikőnk sem nyerheti el kegyeit. A mosoly azonban szakadatlan vonásaimon és most, ebben a pillanatban tudom, hogy jó helyen vagyok a jó emberrel. A számomra LEGJOBB emberrel.
Emlékszem, mennyire nehezen viseltem régebben, mikor Leah-nak hangulatingadozásai voltak. Kibírhatatlannak tartottam, hogy folyton azt az oldalát mutatja, amit legszívesebben száműznék a világból, de főként belőle. Önző. Akaratos. Hazug. Könnyűvérű. Beleborzongok még most is a gondolatba, hogy más férfi karjaiban is hajtotta már álomra a fejét. Azt akarom, hogy csak az enyém legyen és ebbe az érzésbe némi kisajátítás is vegyül. Önző vagyok, senkivel sem osztozkodnék rajta, pedig ha öntudatlanul is, de ezt teszem már százakárhány éve.
- És te ennek ellenére úgy érzed, hogy jól döntöttél? - kérdezem puhatolózva s mély levegőt veszek, hogy magamba ágyazhassam kellemes illatát.
A csókja éppoly szenvedélyes, éppoly kihívó, mint minden alkalommal, de ezúttal valami mást is érzek benne. Valami többet talán, de nem merek rá mérget venni. Végtelennek tűnő időkig pihentetem ajkaimat ajkain és élvezem, ahogy vékonyka ujjai tincseimbe szántanak. Ezredszerre is átszalad fejemen, milyen fergeteges páros lennénk mi ketten, ha végre beismerné, hogy én lennék a megfelelő ember számára és Ezra soha, de soha nem tenné olyan boldoggá, mint én tudnám.
- Nehezen megy, mert nem akarod. Szerintem sosem akartál úgy igazán megváltozni... bár ki akarna?! Én sem lennék más ember semmi pénzért. Akik szeretnek, elfogadnak így is, akik meg nem... azok nem érdekelnek. - sóhajtom, miközben ujjaim nadrágjának bújtatóiba csúsznak, melyben általában az öv kígyózik végig. - Ezt úgy mondod, mintha nem harcolnának érted száz éve ketten is... akik mellesleg totálisan megvesznek érted. - ráncolom homlokomat és tekintetem a halványrózsaszín árnyalatban tündöklő ajkakra vándorol ismét, bár nem cselekszem.
Azt hiszem, egyenlőre jobb lesz várnom és türelmesen hallgatni. Lehet, hogy nem volt bölcs döntés most azonnal megcsókolnom és bevallani, mennyire fontos számomra, mert újra csak pofára esés lesz a vége... lehet, hogy hibát követtem el, mikor megígértem neki ezt a késői iszogatást... de egyszerűen képtelen vagyok őt visszautasítani. Meg akarom ragadni az alkalmat, ha lehetőséget kapok a bizonyításra.

AMIT A KARAKTER VISEL
Vissza az elejére Go down
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptySzomb. Dec. 15, 2012 9:16 pm


Matt & Leah



Önző. Akaratos. Hazug. Könnyűvérű. Ezt a három tulajdonságot nevelte belém Adrian, s lássuk be nagyon jó dolgot végzett. Egy egész évszázadod pazaroltunk arra, hogy megcsináljon olyanná, amilyenné azelőtt váltam, hogy megismerném a fiúkat. Minden este tanácskoztunk, ő a messziségből nézte az eseményeket, s adta az utasításokat. Ő mondtam mikor mit tegyek, hogyan érjem el, hogy veszekedjenek társaságomért, hogyan tegyem ellenségekké őket. Rajtam keresztül akarta megbosszulni azt a sok fájdalmat, amit emberként elszenvedett. Én meg pincsikutyaként elvégeztem mindent, amit kért. Hogyne tettem volna meg mindazt, amit kért? Ő változtatott meg, ő mentett meg azoktól az emberektől, akik vámpírnak néztek. Talán az, az utolsó emlékem, mert emberi életemből semmire sem emlékszem. Vagyis pár dologra igen, de csak nagyon homályosan. Talán ez az emberségi agyam miatt volt. Nem volt akkora befogadóképessége, hogy mindenre emlékezzen. Nem is gond, mivel jelentéktelenek voltak azok az emlékek.
-Miért ne döntöttem volna jól? Rájöttem, hogy az aki igazán hiányzott nekem az te vagy. Rájöttem, hogy sokkal több a közös bennünk, mint Ezrában és bennem. A szavaiddal fogalmazva, mi ketten fergeteges párost alkotnánk. Tudom, hogy jól döntöttem. Érzem. Ami azt illeti, már akkor éreztem, amikor először megismertelek. Nem tudod mennyit kínlódtam, mennyit veszekedtem magamban emiatt. Csak hát, nem tehettem azt, hogy otthagyok mindent s mindenkit. Legfőképp nem Adriant, hátbatámadásnak vette volna, hogy a 100 évig tökéletesített bábúja ellenszegül. Most már nem érdekel, mit gondol. Választottam.- mondtam el egy lélegzetvétellel monológomat, majd megcsókoltam. Iszonyatosan jó volt ajkain csüngni, most hogy elmondtam mi is a helyzet. Ujjait nadrágom bújtatójába éreztem, közelebb mentem. Egy papírlap alig fért volna el köztünk. Rámosolyogtam, s őt néztem.
-Igazad van, mindenben. Tudom, hogy már évek óta harcoltok értem, mindent tudok. A világ minden részén voltak úgymond kutyáim, akik szemmel tartottak titeket. Mindig tudtam, mit csináltok. S rosszul esett néha egy egy cselekedetetek. De ez nem számít.- mondtam lesütött szemekkel, nem voltam rá büszke, hogy nyomoztam utánuk.






MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Matthew Devron
Vámpír
Vámpír
Matthew Devron


Hozzászólások száma : 9
Join date : 2012. Nov. 30.
Age : 30

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptySzomb. Dec. 15, 2012 10:12 pm

Pelham Parkway - Leah & Matthew Elena+i+Damon+5(1)
Leah & Matthew
I WANT YOU TO CHOOSE ME
Zsong az agyam. Attól, amit mond és attól, amilyen hatással van rám már csak akkor, mikor levegőt vesz... mikor kiejti a nevemet... mikor tesz egy lépést felém és egyszeriben minden könnyebb lesz a világon. Az elején piszok nehéz volt elviselnem a tényt, hogy a fivéremből is vámpír lett és hogy ugyanúgy - vagy talán jobban - szerette, mint engem. Belülről mardosott az érzés, hogy kevés vagyok és hogy lassan de biztosan elveszítem majd ezt a bámulatos nőt, aki elcsavarta a fejemet.
Sokszor kívántam éltemben Ezra halálát, aki galád módon magába bolondította Leah-t. Annyira féltékeny voltam, hogy ölni akartam. És öltem is, csak nem Ezrát, hanem más embereket. Ismeretleneket, akik tompítottak bosszúszomjamon, de nem csillapították teljes mértékben. Aztán, ahogy telt és múlt az idő, rájöttem, hogy nincs értelme gyilkolni és siránkozni egy nő miatt. Nem érdemes mindenről lemondani a szerelem miatt. A szerelem jön és megy. A szerelem teremt és öl, de sosem tartja meg a köztes állapotot. Egy részem lemondott Leah-ról, egy részem pedig továbbra is küzdött érte. Sajna, mindig az utóbbi énem győzedelmeskedett és miatta tűnhettem ekkora papucsnak.
Sosem tiszteltem igazán a nőket és sosem küzdöttem igazán értük. Csak most, pár évvel ezelőtt jöttem rá, mennyire tudnám Leah-t szeretni, ha hagyná.
Mindent elmond és értékelem az őszinteségét. A nem létező - vagy elposhadt - szívem hatalmasat dobban és ebben a pillanatban arra is képesnek érzem magam, hogy világokat zúzzak agyon vagy hegyeket ugorjak át. Olyan természetfeletti erő tulajdonosának érzem magam, amilyen csak egy igazán boldog ember lehet. Halvány mosolyba szökken szám sarka és még akkor is mosolygok, mikor ajkait ajkaimra tapasztja.
Derekánál fogva húzom még közelebb és közelebb. Testünk szinte eggyé olvad, mellkasa éhesen feszül mellkasomnak és nem tudok nem gondolni formás domborulataira, melyeket csak a ruha anyaga választ el tőlem. A romantika sosem volt erősségem, ezért nem csoda, hogy a szenvedély igyekszik eltompítani azt, de uralkodok magamon. Már csak az ő kedvéért is, mert kétlem, hogy éppenséggel a szeretkezés verne sátorfát ebben a pillanatban agyában.
- Aggódnom kellene, hogy ezentúl is figyeltetsz majd... mintha házi őrizetben lennék vagy valami. Félnem kéne, hogy lépten-nyomon követni fogsz és nem lesz egy szabad percem sem... hogy mindenről tudni akarsz majd. - mondom idegesen, amit szándékosan tettetek ugyan, de valójában tényleg frusztrálnak a tények, amiket elmondott. - De nem érdekel. Teszek rá, mert nem lesznek titkaim. - vonok vállat egyszerűen és újra finom csókot lehelek ajkaira. Nehéz most nem csak a csókokra gondolni és arra, hogy kezeim vékony derekán pihennek.
Magam mögé pillantok, a pub-ra. Oda, ahol szerettünk volna iszogatni és ahol azt hittem, majd egész mást csinálunk egy kellemes dumálásnál. Még a vita gondolata is felötlött bennem, mert ma este nem számítottam Leah-ra. Tényleg azt hittem, hogy Ezrával van.
- Van még kedved bulizni? Vagy bármi máshoz? - engedem el derekát, pedig igazán nehezemre esik.
A legrosszabb az egészben, hogy mióta elmondta, hogy engem választott, még csak meg sem fordult a fejemben Ezra... hogy mi lehet vele és hogy mennyire szenvedhet. Önző módon csak a saját boldogságomra tudok most gondolni.

AMIT A KARAKTER VISEL
Vissza az elejére Go down
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew EmptyHétf. Dec. 17, 2012 6:01 pm


Matt & Leah



Éveken keresztül néztem a férfiakat tárgyaknak, akik segítségével elérhetjük céljainkat. Sorba használtam ki őket, egyeseket megfosztottam isteni nedűjüktől, másokat szörnyeteggé tettem, másokat csak emberien bántottam meg. Egyik legnagyobb célom az volt, hogy a saját hasznomra fordítsam ezeket a lényeket, s hogy ne emlékezzenek rám, miután maximálisan kiélveztem őket. Nem volt szánalom bennem, a kegyetlenséget ismertem, meg azt, amit belém neveltek. Tudtam, hogy rosszat cselekszem, hogy nem kéne ezt tennem, mégsem tettem ellene semmit. Talán az volt a legnagyobb bajom, hogy túlságosan is élveztem, amit műveltem. Nem akarta leállni vele, mert így mindig volt másnapra is dolgom. Szörnyeteg voltam, nem tagadom.
Visszagondolva elég negatív személyiség lehettem, de a mostani énemre nézve nem sokat változtam. Vagyis változtam, mert már nem viselkedtem úgy, mint akkor, de még mindig bennem volt az a felsőbbségérzet, amit mai napig megtartottam. Az iskolában nem lehet csak úgy odajönni hozzám, én nem vagyok az a lány, aki másokkal foglalkozik. Akivel én akarok, azzal elvagyok, közel engedem magamhoz. De azt is csak akkor, ha elnyeri bizalmamat, méltó arra, hogy a barátomnak mondhassam. Két dolgot utálok, ha elveszik a kiszemelt kajámat, vagy, ha hátba támadnak, de azért aztán nagyon kiakadok. A barátaim mind tudják, hogy én bármit képes vagyok értük megtenni, de a megcsalást utálom, halál fia lesz az, aki megteszi. Talán ezért van ekkora tiszteletük velem szembe, mert félnek, hogy képes lennék őket valamivel megbántani, vagy csak eltűntetni a Földfelszínéről. Lássuk be, teljes mértékben igazuk van. Egyetlen ember tud a fenekemen tartani, neki is hatalmas erőfeszítésekbe kerül. Jer az, aki mindig lenyugtat, tudja mit kell mondjon, s én hallgatok is rá. Ő olyan, mint egy angyali Adrian, aki megvéd minden rossz cselekedettől, de nem ítél el, ha valami rosszat csináltam. Jobban kötődöm hozzá, mint Adrianhoz, sőt tőle már enyhén szólva undorodom. De félek, hogy levadászna és megölne. Én vagyok az a személy, aki a halott menyasszonyára emlékeztetem, és nem akar elveszíteni, ez az egyik oka annak is, hogy átváltoztatott. Köszönöm Adrian, hálás vagyok.
-Nyugodj meg, nem foglak. Rájöttem, hogy bíznom kell azokban, akiket szeretek. Tudod sok mindenre rájöttem az évek során, s talán az egyik legfontosabb az az, hogy akit elengedünk, visszatér hozzánk, ha úgy akarja a sors. Ha meg nem, akkor az sose volt igazi kapcsolat. Nem foglak lépten-nyomon követni, tele leszel szabad perccel. Csak akkor fogok veled lenni, ha akarod, és szűkséged van rám. Amúgy meg iskolába is járok, rengeteg szabályt kell megszegnem ahhoz, hogy kiruccanjak hozzád. Vagy beállsz iskolásnak, megint?–válaszoltam mosolyogva, éreztem szándékosan tetettet hangját, remekül szórakoztam. Belemosolyogtam csókjába, ujjainkat összekulcsolva.
Követem pillantását, és eszembe jut, hogy miért is szöktem ki a koleszből, hogy arra vágytam, hogy egy jót bulizzak és valakit megfosszak édességétől. A szél hűvös fuvallatát megérezve karon ragadtam Mattet, és elindultam vele a pubba. A pub előtt még megálltam, odafordultam hozzá és megcsókoltam. A dohos bárból kiszűrődött a zene, s vele együtt az emberek dobogó aortája, ami annyira csábító volt, hogy hamar benyitottam és hatalmas vigyorral képemen már ki is választottam áldozatomat. Bőséges vacsorám lesz, és még az is lehet, hogy elkapok néhány egzotikus darabot is.







MADE BY HANNAH AT ATF

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pelham Parkway - Leah & Matthew   Pelham Parkway - Leah & Matthew Empty

Vissza az elejére Go down
 
Pelham Parkway - Leah & Matthew
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matthew Devron - the real killer
» Leah Collins
» Utcák, sikátorok - Alice és Leah
» Released pub - Jeremiah & Leah & Flora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
✗Breath Of Life :: ✗Játéktér :: ✗Belváros-
Ugrás: