✗Breath Of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✗Breath Of Life

A pokolban azzá válsz, amitől a legjobban félsz. A mennyekben az lehetsz, amit a leginkább szeretnél.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház
Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyPént. Márc. 07, 2014 8:03 pm by Daphne Lowes

» Jer & Thony ~> Könyvtár
Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 pm by Anthony Khan

» Damien & Thony ~ Oh... Hello
Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 9:07 pm by Anthony Khan

» Damien Alden Godfrey
Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:37 pm by Damien A. Godfrey

» Daphne Lowes
Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 19, 2014 7:04 pm by Jeremiah McCauley

» Avatarfoglaló
Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 19, 2014 6:58 pm by Daphne Lowes

» Választható helyszínek
Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:10 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:00 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyKedd Feb. 04, 2014 7:00 pm by Jeremiah McCauley

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Pént. Ápr. 07, 2023 2:04 am-kor volt itt.
The Staff
Alice
Anthony
Jeremiah
Leah
Chatbox
Fontos linkek
Kiemelt társoldalak
Jer & Thony ~> Könyvtár Mac_co10

 

 Jer & Thony ~> Könyvtár

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anthony Khan
Admin
Admin
Anthony Khan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Suli

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyKedd Feb. 04, 2014 7:28 pm





I find it hard to trust not only me, but everyone around me



Eljött a pillanat, mikor szükségem volt egy könyvre ahhoz, hogy tájékozódni tudjak. Egy újabb anyaggal szerettem volna kísérletezni, ha már a krém működik, bár a szagán még változtatnom kell, de ahhoz elég egy kis mentát keverni bele, és máris elnyom minden kellemetlen szagot, szóval azzal nem igazán törődtem, helyette próbáltam inkább a fejfájást csillapítani, vagyis bármit feltalálni, ami hasznosabb, mint a mostani vackok, mert például az enyémen semmi sem javít, egy óránál tovább, és már megőrülök, annyira lüktet. De találtam valamit, aminek a felhasználásával elvileg lehetséges lenne, csak tudnom kéne, mivel nem szabad összeeresztenem. Ezért mentem be a könyvtárba, ahol egyébként már minden valamire való könyvet elolvastam. nem csak a kémia és biológia terén ér valamit az eszem, hanem a humán területeken is, szóval minden komolyabb gond nélkül futottam át minden egyes könyvet, mostanában, ha újat akarok, vennem mekk valamit. Így amit most keresek, azt is olvastam már, de mintha lett volna ott mégvalami, az apróbetűs részt kihagytam, néha nagyon felületes tudok lenni. A könyvtár illata nagyon kellemes volt, és a csend is, talán itt el is múlna a fejfájásom, de sajnos a fejemben lévő ötlet kavalkádot nem tudnám elhallgattatni akakor sem, márpedig meg kell szüntetnem a görcsöket az agyamban, hogy ne kelljen idő előtt kinyúlnom. Szeretném megismerni annyira Jert, hogy már a szavai mögé lássak, ha lehet ennél jobban tudni a másik dolgait, anélkül, hogy jársz vele. Beérve a könyvtáros szeme máris felcsillant, eléggé ismert, és meg is nyugodhatott attól, hogy nincs nálam semmilyen vegyi fegyver, így robbanásra sem kell számítania ittlétem alatt, hacsak nem rejtegetek képcsöveket a felsőm alatt, de nem, teljesen tiszta voltam. Hozzálépkedtem, míg oda nem értem próbálam visszaemlékezni a könyv címére, mire csak fejfájást kaptam cserébe, így feladva az egészet, elkezdtem elmagyarázni, amire emlékeztem belőle a tartalmán kívül. - Nagyjából ilyen vastag, és... zöld, a gerince fekete, és a fele már ki van esve belőle - Sikeresnek éreztem a magyarázatomat, mert előttem pontosan egy ilyen könyv lebegett, és ő se nézett teljesen hülyének, hanem megértette, mit szeretnék, és már mutatta is. - Nagyon nagyon hátul, leghátul, drágám, ott is a sarokba, és kérlek vigyázz rá, mert tényleg szétesik, már nagyon régi - Bólogattam, és megköszönve a segítségét, elindultam hátra, kikerülve az asztalokat és a székeket. Útközben megláttam egy nagyon érdekes könyvet, a reneszánsz öltözködéséről szólt, verseken és híres festményeken keresztül mutatva be, így azt is magamhoz kaparintottam, és azzal folytattam  utamat. Üres volt a könyvtár, úgy tűnt, én vagyok az egyetlen elvetemült, aki még valamit a könyvekből akar megtudni, és nem a netről. Elfuserált egy évszázad, de imádom a csendet, szóval nekem ez csak jól jött, mint mindig. Megdörzsöltem a fejem, hogy enyhítsem valahogy a tüzes fájdalmat, majd befordultam az utolsó sarkon, hogy a leg eldugodtabb helyre kerüljek az egész könyvtársan, fejben már a polc is megvolt, kezdtem emlékezni.
De ahogy megláttam, mit rejtenek a polcok, megfagytam. Csak álltam ott dermedten, még a szám is rögtön kiszáradt. Jer volt... az osztálytársammal, Dorothyval, de még csak nem is ez volt az, amitől úgy éreztem, menten kidobom a taccsot, mert tudtam, hogy ez a lány ilyen, mindenkivel csókolózik, aki az útjába kerül, hanem az, amit láttam. Jeremiah megharapta az osztálytársam nyakát, láttam, hogy vörössé válnak az ajkai, ugyanebben a pillanatban bevillant a már határozott emlék arról, mikor a robbanás után engem haraptak meg ugyanígy. Istenem... Te jó Ég! A csóknál őszintén azt hittem, ki fogom dobni a taccsot. A könyv kiesett a kezemből, én pedig nem tudtam nem meredten bámulni a párost. Dorothy az asztalon ült, és nagyon úgy tűnt, hogy fogalma sincs az egészről, de nekem volt, én tudtam, és azt is, hogy Jer rohadtul átvágott. Lassan kezdtem hátrálni, ki akartam érni a folyosóra, hogy ne rejtsenek el a polcok, de egy pillanatra se fordítottam volna hátat Jernek.

Because of you I am afraid


Tag: Jer &  Song: HERE & Notes: Na ez már kicsit sem vicces... Surprised Szószám: 622

*You belong with me* by Dee @ Blurred_Colors
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyKedd Feb. 04, 2014 11:32 pm

Anthony & Jeremiah

Do you want to know a Secret?

Második otthonom lehetett a könyvtár, mert itt senki sem talál rám. Békés egy hely semmi zaj és egymagam lehetek az áldozataimmal. Dorothy egy iszonyat mód nyomulós kislány, nem mellesleg még érti is a sötét humoromat. Annyira nevetséges ahogy viselkedik és megpróbálja felvonni magára a figyelmet. Én meg figyeltem. Jóformán nem is a kezemben lévő könyvet olvastam, hanem Dorothy nyilvánvaló felhívásait egy vacsorára. Számára bizonyára vágyakozó szemekkel nézhettem rá, de ez oh koránt sem volt így. Ezek a vágyakozó szemek éhségtől csillogtak, nem azért amiért ő hihette. Felsóhajtottam és felálltam a székről, a könyvet meg ami a kezemben volt letettem a lány mellé. Biztosan nagyon jól érezhette magát, a lábait lógatta kislányosan előre és hátra. Rossz döntés volt, de tényleg mert ez volt az ami arra ösztönzött, hogy megállítsam őt. Egyszerűen és határozottan elvettem tőle a könyvét, esetleg kikaptam volna? Nem számít. A lényeg, hogy olyan érzésem volt, mintha már számított volna rá és egész nap csak erre készült amióta megtudta itt fog találni engem. Holnap biztosan elfogja újságolni a barátnőinek, hogy Jeremiah milyen udvarias volt vele és nem teketóriázott sokat. A karjaiba bújtam, elakartam hitetni vele, hogy csak egy ölelésre van szükségem és semmi másra. Ő naivan átkarolt, ami számomra a jel volt, hogy meglephetem őt. Vigyorogva tereltem el a figyelmét azzal, hogy megcsókolom őt. Biztos azt gondolhatta, hogy csak ennyi lesz, egy újabb név felkerülhet a listájára amin azokat a fiúkat tartja számon kikkel sikerült csókolóznia. Rám azonban nem fog emlékezni, mármint úgy biztos nem, hogy tudja mi történt azon kívül, hogy könyvet olvastunk. Egy picit megcsikiztem, amit ő játéknak gondolt és halkan kuncogni kezdett. Most kellett támadnom, amikor kellőképpen boldog volt és úgy hitte biztonságban van. A nyaka, az valami nagyon vonzó jelenség volt, nem takarta el és ez máris egy jó plusz pont volt a számára. Arról nem is beszélve, hogy copfba kötötte a hosszú barna haját. Legalább nem kellett megkóstolnom a haját és arról szintén egy véleményt írni majd a naplómba. Nem figyeltem semmire sem, csak arra Dorothy kényelmesen érezze magát és semmit se észleljen abból a fájdalomból amit más vámpír közelében elszenvedhetne. Kellemes melegséggel telt meg a szám, finom és nyugtató vérrel. Ez elfogja mulasztani az éhségérzetemet egy darabig. Jól esett tudni, hogy már nem fogok senkit sem bántani, a körülöttem lévők bátran szaladgálhatnak, mert nem fogom elharapni a torkuk. Vérfagyasztó búcsúcsók. Ez minden ami elfeledteti a halandókkal, hogy valaha is hozzájuk értem. Meg is töröltem volna a vértől piros számat, ha nem észlelem a bajt. Anthony. Fogalmam sincs mit kereshet itt, de biztosan megláthatott. Nem néztem az irányába, mintha ott se lett volna. De Dorothy is kezdett észhez térni és hamarosan neki is fel fog tűnni, hogy véres a szám széle. Utálom amikor rossz munkát végzek és képes vagyok mindent összemaszatolni, beleértve a saját arcomat is. Mivel tagadhatnám ezt le? Semmi sincs amit most perpillanat kitudnék találni. Talán mégis. Kedvesen megsimogattam Dorothy arcát, hogy végre felébredjen abból a delíriumos álomból amit én okoztam neki. Megtöröltem a számat a szabad kezemmel és elvigyorodtam.
- Túl sokat olvastunk, nem gondolod, hogy vissza kellene tenned a könyveket a helyére? – buta volt és befolyásolható, pont ezért csak bólintott egyet, lehuppant az asztalról és visszavitte a könyveket a megfelelő polcokhoz. Nekem azonban mással kellett foglalkoznom. Anthony-val. Nem hagyhattam őt csak úgy meghátrálni, mert látott a fenébe is! Látott étkezés közben! Határozott léptekkel elindultam felé. Bizonyára megfagyhatott benne a vér, nem tudom pontosan megmondani, de tuti, hogy felgyorsult a szívverése.

   
   
   
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Anthony Khan
Admin
Admin
Anthony Khan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Suli

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 05, 2014 12:08 am





I find it hard to trust not only me, but everyone around me



Kapaszkodtam egy ideig a könyvbe, mert ez iszonyú volt. A lakótársam egy vámpír, és igaz, hogy nem bántott eddig, vagyis én nem emlékszem rá, de nem egy életbiztosítás, már így is eléggé erősen gondjaim vannak az egészségemmel, és a pánikomnak nem biztos, hogy jót tenne, ha egy vámpír vigyázna rá. Összetört a képem Jerröl, szilánkokra, mintha egy kisfiú elejtett volna egy hógömböt, amitől annyi mindent várt, és úgy szerette. Komolyan a testvéremnek gondoltam Jert, mot viszont azt hiszem, csak jó távol akarok lenni tőle. Butaság volt minden gondolatom róla, és még hazudott is nekem! Persze nem most volt itt az érzelmi hisztinek, tekintve, hogy nem sokáig fog szórakozni az osztálytársammal, é akkor én jövök a kis listáján, azt pedig semmikép sem szerettem volna megvárni. Óvatosan lépkedtem hátra, próbáltam nem engedni a pánikrohamnak, ami erőnek erejével próbált fölém kerekedni. Ha most elvesztem a józan eszemet, akkor esélyem sem lesz semmire, nem mintha egy vámpírral szemben lenne bármi is, de... fogalmam sincs, mire képesek, mi igaz a sztorikból és mi nem, sőt, az a helyzet, hogy még a sztorikkal sem vagyok képben, mert nem nézek filmeket. Így csak hátrálok, míg ő megtörli a száját. Érzem a pánik jeges ujját, ahogy végigsiklik gerincemen, őrült félelmet keltve bennem. Akár földbe is gyökerezhetne a lábam, de a szívem próbál kivonszolni a szobából, távolabb és távolabb, mindenkitől, de főleg a "testvéremtől". Milyen pokolian bolond voltam! Kedvesen mosolygott Dorothyra, eszembe jutott, hányszor mosolygott rám így. Nem tudom, milyen érzés lehet, ha valakinek rátaposnak a szívére, de én most azt éreztem. Benne találtam meg a családot, és ez lett a vége. Nagyon gratulálok magamnak, remélem, soha többé nem fog megtetszeni senki, márminthogy ilyen lehetne közelebbi, mint barát. Nem kell nekem család, remekül megvagyok egyedül. Bár nem vagyok benne biztos, hogy ezek után lesz nekem tovább opció. Nem vagyok elég gyors, éppen hogy kiérek a sarokra, ahol kezdődik a folyosó, Dorothy elmegy mellettem a könyvekkel, és én nem kapok utána, mert tudom, hogy ő van olyan agymosott állapotban, hogy semmit se csináljon. Meg amúgyis, tudom, milyen érzés keríti hatalmába az embert egy ilyen után, jobb is, ha megy. Jeremiah azonnal felém fordul, annyira megrémülök, hogy belemegyek az asztal sarkába, ami nem kicsit fáj, de teszek most rá, inkább szidom magam, emrt a nagy réületben nem fordultam el, és csak haladok hátrafelé egyenesen, így bejutok a következő polcsor mögé, megint elrejtve mindenki szeme elől. Az se nagyon nyugtat meg, hogy egy vörös sál eltakarja előle a nyakam, nem hiszem, hogy ezek után éhes lenne. Körmeim a pulóverem túlhosszú ujjának az anyagába vájom, ezzel elnyomva a reszketésüket. Hátam puffanva találkozik a fallal, nincs tovább. És ami a legrosszabb, ahogy ő közeledik képtelen vagyok már kordában tartani a pánikot, lehet, nem is ő fog kinyírni, hanem egy ájulás. A hasam kezd teljesen felfordulni, és a szívem a max gyorsaságra kapcsolni, a testem nem bírja az ilyen maximális igénybevételt, ezt ő is pontosan tudja! Mégis igyekeztem elfojtani, de túl nagy volt, lüktetve próbált érvényesülni, az ujjaim már zsibbadtak is. Nem akartam semmit mondani, mégis kibuktak a szavak a számon. - Nem képzelődtem, megharapott a végzős... és te tudtad - Ez tény volt, de az, hogy kimondtam, kicsit segített a gondolkodásban. Elkaptam róla a pillantásom, inkább a könyveket néztem, hogy megnyugtassanak, de ezen már semmi sem tudott segíteni. Kapkodtam a levegőt. - Bíztam benned. Csak benned - bököm ki kicsit rekedten, ujjaim a falban próbálnak kapaszkodót találni, de semmi, pedig kezdek elgyengülni. És ekkor, mikor máskor, megszólalt a könyvtáros nő, messziről, gondolom még mindig a pultja mögül. - Anthony kedves, megtaláltad azt a könyvet? - Kérdezte kedves hangon, kiabálva egy könyvtárban, nem szép dolog. Most kérhetnék segítséget. Pillantásomat Jerre emeltem, kék íriszeim találkoztak az övével. Akármennyire is félek tőle, sajnos az a helyzet, hogy ez nem változtathatja meg bennem azt az erős érzést Jeremiah felé. Mert tényleg csak ő volt nekem, és ő.. megölelt. Összeszorult a torkom. - Igen... Igen, megvan a könyv, köszönöm, még egy kicsit maradnék, ha nem gond - Teszem hozzá, és próbálok hangosan beszélni, bár olyan érzésem van, mintha fojtogatnának, és a hangom is rekedt. - persze, hogy nem, maradj csak nyugodtan, szólj, ha ... ha gond van - Bólintok rá, pedig jól tudom, hogy nem látja, de nem is baj. A földet nézem. Nem próbálom kitalálni, mit akar tenni Jer, mert nem akarom tudni.

Because of you I am afraid


Tag: Jer &  Song: HERE & Notes: Teljesen bolond vagyok....Szószám: 719

*You belong with me* by Dee @ Blurred_Colors
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 05, 2014 3:15 pm

Anthony & Jeremiah


Do you want to know a Secret?

Felsóhajtottam látva szegény Anthony miként hátrál meg és nyilvánvalóan fél. Ha nem félne biztosan megállt volna, vagy nem is tudom. Én az ő helyében talán ugyanígy félnék és hátrálnék mert nem bíznék meg magamban. Neki azonban nem kellene félnie, eddig ezerszer megharaphattam volna őt, de nem tettem. Tudtam, hogy ő mennyire más és törékeny akárcsak a többi ember, emellett még beteges is. Gondolom ezért is bízták rám, hogy ő az én gondom legyen és senki másé, mint most. Nekem kell tennem valamit. Leemeltem egy könyvet a polcról és csak úgy kinyitottam valahová. Egy verses kötet volt, amin egy vicces kalapos figura komoly ábrázata tekintett vissza rám. Goethe. Igazából nem is a költőn volt a lényeg, hanem a versen amit írt. Enyhén a könyves polcnak dőltem és Anthony irányába néztem.
- „Ellenállhatsz végzetednek,
ámde olykor ökle sulykol;
utadból, ha félre nem megy,
ej, hát térj ki te az útból!”
– ezt annyira hangosan olvastam fel, hogy ő tisztán és érthetően meghallja. Szinte már nem is figyeltem arra amit össze-vissza habogott meg hebegett nekem. Ő szintén csak egy félős ember, aki retteg és fél a haláltól. Talán ezt szeretem benne, hogy félti az életét és nem akar ilyen fiatalon meghalni. A félelem jó, míg félünk biztosak lehetünk abban, hogy emberek vagyunk. Vele ellentétben én nyugodt voltam és amikor a kis könyvtáros néni kezdett el érdeklődni kíváncsian vártam a válaszát, érdekelt, hogy mit mond. Vajon annyira fog félni, hogy segítséget kérjen? Nem. Ő Anthony, az én bohókás kis Anthony-m, aki nem mutatja ki a félelmeit de a szíve dobbanása elárulja őt. Le kell nyugtatnom. Visszatettem a könyvet a helyére és egy szempillantás alatt előtte teremtem.
- Senki sem hitt volna neked, ha valaki mégis akkor eltett volna láb alól, hogy ne jártasd a szádat. Ezt meg te sem akarhattad. – a vállához értem, még ha tisztában voltam azzal mennyire lehet most dühős rám és csalódott. Félt, mint mindenki más az ő helyében ezért levettem róla a pillantásomat és elvigyorodtam.
- Úgy gondolod rosszul tetted, hogy bíztál bennem? Ha tudtad volna az igazat jobban aludtál volna az ágyadban? Kétlem Anthony. Ti halandók nagyon félősek vagytok és ha te sem nyugszol le, megint elájulsz. – nem akartam bántani őt, már annyira megbíztam benne, hogy tudom senkinek sem mondaná el mit látott és tapasztalt. Nem akarom manipulálni az érzéseit, jobb ha magától nyugszik le és nem az én képességem által.
- Nem foglak bántani téged, nem kell félned tőlem öcskös. – enyhén összeborzoltam a haját, mintha valami szeretni való kiskutya volna. Ha éppen pont ezt a hajborzolgatást utálta is éppen vagy szerette, nem érdekelt. Ez nálam egy automatikus reakció, akkor ha nem vagyok biztos abban mit kellene tennem. Eddig egy ember előtt se buktattam le magam ilyen szépen. Meglehet, hogy más módot kell találnom az étkezésre. Egy olyat ami nem buktat le többször.
- Biztos rengeteg kérdés fogalmazódhat most meg a fejedben. Vajon hányan vagyunk és rajtunk kívül vannak-e mások? De ha választ szeretnél kapni a kérdéseidre, akkor várnod kell. A könyvtáros néni olyan, mint te... tőle nem kell tartanod. De ha segítség után kiabálnál sem tudna sokat segíteni, én sokkal erősebb vagyok nála.

   
   
   
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Anthony Khan
Admin
Admin
Anthony Khan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Suli

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 05, 2014 6:47 pm





I find it hard to trust not only me, but everyone around me



Tudom, hogy nem számíthatok hosszú életre a betegségeim miatt, nagyon gyenge a szervezetem, és nem egyszer fordultam már magam ellen, hogy a föld alá kerüljek, de az az emberlétemből falad, hogy megpróbálom megvédeni magam más támadásával szemben. Akkor is, ha semmi esélyem sem lenne, mint mondjuk most. Ő egy vámpír, szóval lehetünk őszinték, szemernyi reményem sincs arra, hogy túlélem, ha ő nem akar békén hagyni. Arcom megrándult a verse, és elfordítottam a tekintetem től. Sajnos nem gondolnám, hogy ő a végzetem, az én végem sokkal inkább a betegségem, ő csak útközben beesett, hogy feltúrja. De nagyon rendes, hogy így emlékeztet, végül is, nem féltem eléggé, neki még eszembe kellett juttatni, milyen remek halál vál rám. Oké, ha megöl, na de kínozni nem kéne. Már őszintén sajnálom, hogy betévedtem a könyvtárba, elhiheti, hogy nem utána leskelődtem, nem érdekel, mit csinál a lányokkal, olyan területre még nem merészkedtem a kutatásaimban, hogy az érzelmeket vizsgáljam, bár minden kétséget kizáróan, én lennék rá a legjobb kísérleti alany, az érzéseim mindig a végleteket csapkodják. Láttam, hogy érdekli, mit fogok mondani a könyvtáosnak, de hárítottam és nem fogadtam el a segítségét. Most a legtöbben azt hihetik, hogy ez azért van, mert nem szeretném bajba keverni a nőt, vagy mert tudom, hogy teljesen mindegy, semmi esélye se lenne neki sem, de ez nem így van. Egyszerűen azért tagadom le a szó szerint előttem álló problémát, mert érzek iránta valamit, ami nem hagyja, hogy gondot okozzak neki. És ez sajnos a színtiszta, érdek nélküli szeretet. Az, hogy ő a családom. Akkor is annak tartanám, ha nem csak kicsit inna az emberekből, hanem megölnék őket, vagy fene tudja, az lenne a hobbyj, hogy kiskutyákat öl. Nekem akkor is ugyanaz maradna. Ez sokkal rosszabb, mintha utálnám, akkor el tudnám engedni őt magam mellől. Így viszont falazok neki, mikor, a pokolba is, segtséget kéne kérnem, minden épeszű ember ezt tenné! Elkezdene kiabálni segítségért, meg elfutni, én meg a falba kapaszkodom, és azt remélem, hogy a "bátyám" nem most fogja kitörni a nyakam. Nagyon hirtelen jelent meg előttem, amivel nem kicsit ijesztett rám, úgy hátrakaptam a fejem, hogy lefejeltem a falat. Hozzámért, a vállamat fogta, és én csak néztem rá, nem szóltam, hogy ne érjen hozzám, vagy hagyjon békén. De ami eddig megnyugtatott, most zavarba hozott. Nem válaszoltam semmire amit mondott, mert próbáltam megemészteni az egészet. Az biztos, hogy nem fogom elmondani senkinek. Nem lenne túl sok értelme, és még Jert is bajbasodornám, szóval biztos, hogy hallgatni fogok. Az érzéseim ellen pedig azt hiszem leginkább semmit nem tehetek. Ha most eltolnám őt magamtól, és kiköltöznék a szobánkból, azzal csak azt érném el, hogy hiányozni kezdjen. Igazából semmit sem tudok tenni úgy, hogy nekem ne legyen rossz. A hajborzolásnál elfordítottam a fejem. - Azat biztosra veszem - Válaszolom halkan arra értve, hogy ő erősebb, mint a könyvtáros néni. Igen, lennének kérdéseim, csak az a gond, hogy nem vagyok biztos benne, hogy elhinném, ami választ adna rájuk. Nem tudom, mit higgyek már el neki a mostaniak után. Én mindig őszinte voltam vele, ez van. Lehet, rosszul tettem, de sajnos képtelen vagyok megbánni. Kezdtem megnyugodni, a légzésemet legalábbis már sikerült normalizálnom. Ezt követte lassacskán a szívverésem. Nem tudtam, mit akarok mondani Jeremiahnak, de igyekeztem megfogalmazni, ha nehézkesen is ment, mégis a hangom határozottabb volt, mint a gondolat, amit megfogalmazott - Tudod, hogy hogy érzek veled kapcsolatban, Jeremiah és... azt is tudod, hogy nem árulnám el senkinek, ismersz már ennyire. Ez... nem változtat meg semmit azzal kapcsolatban, amit gondolok rólad. Engem csak az zavar, hogy én mindent elmondtam neked, te pedig nem bíztál bennem annyira, hogy ezt elmondd nekem - Osztom meg vele a gpndolataim, bár nem tudom, minek, mikor eléggé lekezelőenk éreztem a viselkedését. Igen, csak egy ember vagyok, törékeny hozzá képest, és gyanítom, butább is, de a barátom, nem esne rosszul, ha nem nézne teljesen bolondnak. Nem mondom el neki, de ha éhes lett volna, akkor én szívesen segítettem volna neki, már a lét határain belül. - Nem... nem érdekelnek a többiek, Jer, csak te. Te vagy a szobatársam, az érdekel, veled mi van, tőlem akár... nem is tudom, az egész iskola lehetne az, és a tnárok meg tündérek, az sem érdekelne - Vonok vállat az igazságnak megfelelően. Teszek mindenkire, csak a barátomra nem. Rajta kívül még Peter van, de ő tudom, hogy nem vámpír, mert a vér látványára eléjult, így nem túl vlószínű, hogy ő szabadidejében mások nyakára akarna cuppanni. Eltoltam magam a faltól, és kikerülve őt, visszamentem és felvettem a könyvemet a földről, majd a polcról is leemeltem a zöldet, amiért jöttem. Fél kézzel fellapoztam, és megnéztem azt az egy sort, ami érdekelt, majd visszacsúsztattam a helyére, és Jeremiahra néztem. Fogalmam sem volt, mi mást kéne mondanom még neki, így csak szótlanul toporogva néztem rá, mire megtaláltam a hangomat. - hány éves vagy? - Kérdeztem végül meg, ami érdekelt, az összes többi félek, csak megrémisztene, nem szeretnék a kelleténél többet tudni erről az egészről, elijedni mindenkitől az iskolában, tekintve, hogy tudom ki micsoda.

Because of you I am afraid


Tag: Jer &  Song: HERE & Notes: headshot, most mit kedjek veled...Szószám: 820

*You belong with me* by Dee @ Blurred_Colors
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyHétf. Feb. 10, 2014 11:27 pm

Anthony & Jeremiah


Do you want to know a Secret?

Igyekeztem minél távolabb tartani a halandókat az igazságtól, már ami az én részemet illeti és mélyen megvetettem azokat akik lebuktattak minket. Most bizonyára könnyű szerrel megbabrálhatnám egy kicsit Thony érzéseit azzal kapcsolatban amit látott vagy hallott, de belefáradtam már a titkolózásba. Végül is ő a szobatársam, biztosan lesz olyan alkalom amit meg kell neki majd valamivel magyaráznom. A szemeibe néztem vagyis csak próbáltam, mert ő elhúzta rólam a tekintetét. Oh ez remek. Megöleltem és a vállára hajtottam a fejem.
- Ti emberek annyira kiszámíthatatlanok vagytok. – kedvesen nevetni kezdtem, de nem néztem rá. Ha megtettem volna talán már azonnal el is engedném. Senkit sem öleltem meg még így, mármint, hogy az illető tudta volna mi vagyok igazából. Nem akartam, hogy Thony féljem tőlem és azt gondolja én csak egy szörnyeteg vagyok aki valamilyen rossz célt szolgál s, semmi joga nincs az életre. Számomra ez az életstílus nem büntetés, bár a tudatomba nevelték, hogy nem érek semmit és pénzért el lehet adni. A család mindig is nagyon fontos volt a számomra, betegesen ragaszkodtam ahhoz, hogy szeressenek a szüleim, de túl sokan voltunk, a nevemet is csak úgy kiválasztotta a hőn imádott Bibliájából. Nem hiszem, hogy szeretett volna sokkal inkább annak örült van rajta kívül még egy férfi a háznál. Én azonban mindig is vézna gyerek voltam, még most sem mondanám azt, hogy izmos vagyok de az emberek vére csodákra képes. Olyan csodákra aminek bizony egy sor rossz hatása is van. Csodálkoznék ha volna lehetőség arra, hogy ezt az éhséget belül valamivel évekre elmulasszuk és boldogan éljünk vér nélkül az emberek között. A mi életünk azonban soha sem lehet boldog, már megtapasztaltam milyen érzés gonosznak lenni és bizarr, azt kell, hogy mondjam nagyon bizarr sohasem szeretnék újra olyan lenni, mint amilyen néhány évtizede voltam. Senkinek sem kívánom azt az idegesítő állapotot, pláne akkor ha folyton lázadozni szeretne az illető. Tudom, hogy olyankor még a legnyugodtabb embernél is elgurulhat a napi gyógyszeradag. Én meg emberként azért nem voltam annyira méregzsák, inkább egy picit lusta. Nagyon nehezen lehetett rávenni már akkor is mindenre.
- Tetszik az őszinteséged, napról napra arra emlékeztet, hogy én nem lehetek mindig az. Meg amúgy is... kétlem, hogy nyugodtan tudtál volna aludni és kísérletezni a szobában, ha tudod mi vagyok. – elhúzódtam tőle, egy életre elég vámpír illattal is megtelhetett velem. Így talán mindenki más elkerüli őt, legalábbis remélem, hogy azok mindenképpen akik bántani merészelik.
- Hm igen, valójában a tanáraink mind tündérek. A könyvtáros néni férje meg egy kobold, láttam! – viccelődtem és kuncogni kezdtem, jelezve, hogy ezt egyáltalán nem gondoltam komolyan. Pusztán a helyzeten akartam valamit javítani, Thony csalódott hangulatán, amit én okoztam neki. Amikor megkérdezte, hogy hány éves vagyok, hátra léptem. Oh igen, ez volt az a súlyos téma amivel kiakasztom az embereket. Simán mondhatnám azt, hogy csak tizennyolc vagyok, ugye? Hát persze, kinézek annyinak, még. De ha telni fognak az idők és levágatom a hajam? Visszanő. Nincs az az olló amivel le lehetne úgy vágni, hogy úgy maradjon ahogy én szeretném.
- Sok, ami sokkoló lehet a számodra. Miért akarod tudni? Kíváncsiság, hogy vajon te mennyit élhetnél ha nem kellene azzal törődnöd bármelyik percben meghalhatsz a betegséged miatt? – egy picit a cipőmre néztem és elhúztam a számat.
- Ahm százötven, eltudod ezt hinni? – enyhén megvontam a vállamat, szerintem nem fog hinni nekem, vagy meglepődik, hogy milyen jól bírom még magam. Igazából olyan sok reakció van erre az egyetlen egy számra, ha megélt évekről van szó nem pedig egy hosszú háború évszámairól.

   
   
   
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Anthony Khan
Admin
Admin
Anthony Khan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Suli

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyKedd Feb. 11, 2014 12:08 am





I find it hard to trust not only me, but everyone around me



Megrezzenek szavaira. "vajon te mennyit élhetnél ha nem kellene azzal törődnöd bármelyik percben meghalhatsz a betegséged miatt?" Gomboc nőtt a torkomban, és lesütöttem a szemem. Ne mondjon nekem ilyeneket, miért kell feszegetnie a témát? Én is tudom, hogy így van, ez az ára az eszemnek. Nem tart örökké, sőt. Hosszú ideig sem. Fiatalon fogok meghalni, ezt ugyan nem mondták ki az orvosok, de tudom. 210es IQm van, és sajnos nem kaptam hozzá olyan testet, ami kezelni tudja a terhelést, vagy elég vért tud juttatni bárhova, sőt, más gondjai is vannak. Igaza van Jernek, bármelyik percben összeeshetek, és nekem nem élethez való jótanács, hogy élj úgy, mintha bármelyik perc az utolsó volna, mert gyakorlatilag az. És elvesztem Jert, mindent, ami hozzám tartozott, a kísérleteket, a mosolyokat, Jer ölelését, mindent. Egy pillanatra nehezen kaptam levegőt ezekre a gondolatokra, nem valami bíztató jövő, ha egyáltalán ez jövő, és nem csak egy elnyújtott pillanat. Mindegy, nem fontos. Kifújtam a levegőt.
- Nem kell ezzel törődnöm, mert nem tehetek ellene semmit - Válaszolok elcsukló hangon, végre felemelve égszínkék pillantásomat szép arcára és puhán vállat vonok. Az én életem szála már rojtos, foszladozó, vékony, egy szellő elfújja, minek törődnöm vele? Mit tehetnék? Nem erősíthetek rá, nincsene rá gyógyszerek. Ha kicsit sem gondolkodnék talán biztonságban lenne, de akkor nem tanulnék, ha meg tanulok, jön a lavina, és minden elkezd dolgozni bennem. Egyszerűen egy életképtelen rendszer fut bennem. Ahol a fejem több lett, ott a testem adott le, nincs benne semmi, ami erősen tartaná, széthullik, mint egy kártyavár. Talán Jer fog megtalálni, talán egy tanár, vagy bárki más. Rengetegen cserélnének velem, ímg nem tudják meg az árát. Inkább élnék hosszú, átlagos életet, mint ezt, amiben ugyan zseni vagyok, de egy orrvérzés elvisz. Ilyenkor görcsök képződnek az agyamban, összehúzódik, tulságosan is, és a vér néhol áttöri a szövetek falát, ezért vérzik az orrom. Egyáltalán nem vicces. A válaszára megdöbbentem.
- Az nem semmi... de igen, el tudom - Mosolyogtam rá haloványan, majd összevontam a szemöldököm és ajkamba haraptam.
- Hát... akkor elég halált láttál ahhoz, hogy mikor eljön az enyém, már rutinszerűen tegyed túl magad rajta - Keserű, sötét konklúzió, de mindenképp helytálló. Szinte meg se fogja érezni, a velem eltöltött idő semennyi az ő életében. Bár úgy érzem, fontos vagyok neki, hiszen nem ölt meg, pedig megtehette volna, és nem is manipulált, mint az osztálytársamat.
- Egy emberrel kevesebbért kell aggódnom emiatt - Neki nem fog számítani, már csak Peternek, de ő is fiúból van, majd a lányok elterelik a figyelmét, vagy a zene, a játékai, bármelyik, mindig nyomatja úgyis. Mindenki felháborodik azon, milyen tárgyilagossággal beszélek arról, hogy hamarosan csak egy kihülő test leszek, de az az igazság, hogy ha aggódnk rajta csak szörnyen érezném magam, mást nem érnék el.
- Jer... szóval... ha éhes vagy, nem kell levadásznod valakit, vészhelyzet esetén belőlem is ihatsz... nehogy meglásson más - Mondtam cipőmet fixírozva. Felmosolyogtam Jerre, majd visszamentem a könyvtároshoz és kivettem a könyvet.

~~ Pár hét múlva

Éppen a szobában ültem, nem kísérletezgettem, csak ültem az ágyon, az orromhoz passzírozva egy nyomorult zsebkendőt, a vérpacni nőt rajta, a fejem kegyetlenül lüktetett, de ez még nem a vég, akkor elveszteném az eszméletemet, egyszerűen csak... egy nehezebb nap, mégis húzhatok egy strigulát a rohamohoz, annyira nem kellett volna ez most nekem. Nehezen beszívtam a levegőt, majd eldőltem az ágyon. Késő este volt, Jer sehol, kicsit aggódtam érte, remélem, minden rendben van vele... Mostanában nem láttam olyan gyakran a könyvtárban, persze lehet, helyet változtatott miattam. Lehet, éhes... áh, nem, biztos nem. Öklömbe zártam a vére zsebkendőt, majd halk sóhajjal a falnak vetettem a hátam.

Because of you I am afraid


Tag: Jer &  Song: HERE & Notes: vacsi idő? I want to help you...Szószám: 591

*You belong with me* by Dee @ Blurred_Colors
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyKedd Feb. 11, 2014 10:24 pm

Anthony & Jeremiah


Please, eat some pizza!

Ha halandó volnék, most bizonyára hevesen dobogna a szívem, mert izgulnék Thony válaszától. De nem, az én szívem nem dobog úgy, mint egy halandóé. Soha nem is fog ha így folytatom, bár igazából jobb ez így. Ha nem dobog a szívem nem fertőzödik meg a vérem máséval. Eléggé bizarr volna, bizonyára én volnék az első akit vérmérgezés miatt bevinnének a korházba. Bár a vérből sosem elég, halandóként talán még jól fogna az emberi étel is. Milyen mázlija van azoknak a kis mocsok...félvéreknek. Ők bezzeg nem kell a halandók vérét kóstolják, de mi... oh bárcsak volna valami más mód amit még én sem itélnék el. Éltem már mindenen ami vért jelent, ember, állat mindegy csak néha zavaró az a különbség. Nem tetszik, nagyon nem tetszik. Bele akartam látni Thony fejébe, de nem ment. Hah nem vagyok gondolatolvasó, hiába vágyom rá. Pedig talán jobb volna és azt mondhatnám neki amit ő akar hallani.
- Nagyon fájt a nyakad amikor az a tökkelütött végzős megharapott téged? – erre igazán kíváncsi voltam, én már annyira elfelejtettem milyen is a fájdalom, hogy kíváncsivá tesz a szobatársam érzései. Biztosan fájt, de az is lehet, hogy már ő maga sem tudja. Ez persze biztos olyan amit soha sem lehet elfelejteni. Én már nem emlékszem tisztán rá, milyen érzés volt haldokolni. Felsóhajtottam.
- Oh igen, ember vagy de eltudod hinni, hogy milyen sok idő az a százötven év. De leginkább unalmas, nem szívesen kötöttem barátságokat és igazából csak azokat az embereket láttam meghalni akiknek a halálát én magam okoztam. Ahhoz képest, hogy régebben mennyit utaztam a ... – hm eléggé bonyolult lehet azt mondani, hogy az atyámmal, amikor én nem szó szerint értem a szót. Thony bizonyára azt hinné, hogy az apámmal utaztam olyan sokat, de valójában nem. Dante nem az apám, csak az aki átváltoztatott és ez merőben más.
- Te tényleg nagyon bolond tudsz lenni. Én mindenki halálát észre veszem. – mosolyogtam kedvesen, de ez persze nem jelentette azt, hogy el is megyek a halottak temetésére. Nincs szívem hozzá, sírni meg amúgy sem tudok, még ha muszáj volna akkor is lebuktatnám magam. A véres könnycseppek elárulnak.
- Oh jól van, majd nem felejtem el. – néztem ahogy elhagyja a könyvtárat és én egyedül maradok. Dorothy bizonyára már elment, így nem kell vele foglalkoznom.

...:Hetek múltán:...

Az éhség a legrosszabb ami a hatalmába kerít és én megfogadtam, hogy csak akkor fogok inni, ha nagyon muszáj. Ha már feszélyezve érzem magam a halandók között, ez nem jelent semmit. A rendelésem is késik, pedig hozzáfűztem, hogy egy nagyon fontos kísérlethez kell az a sok vér. Oh igen, egyből érdekelni kezdett, hogy hogyan viselkedik egy maroknyi állat vér a benzines vízben. Nem. A kísérletezést meghagyom Anthony-nak, ő jobban ért ehhez. A városban jártam Sarah-val és a poén kedvéért vettem egy jó nagy pizzát, de nem magamnak, hanem Anthony-nak. Addig is elfelejtettem, hogy éhes vagyok, míg azon vigyorogtam, vajon mennyire fog meglepődni. Lehet örülni fog, remélem meglepődik. Igen, eddig még sosem hoztam neki pizzát. Nem is kérte, de gondoltam rá és sokkal jobb, mint azon gondolkodni én milyen éhes vagyok és nem segít rajtam a pizza. Vigyorogva sétáltam a folyóson, bár inkább a vér hiány miatt, mintsem azért, mert vigyoroghatnékom volt. Ez nem volt olyan természetes és zavart, amikor benyitottam a szobánkba.

   
   
   
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Anthony Khan
Admin
Admin
Anthony Khan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Suli

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyKedd Feb. 11, 2014 11:10 pm





I find it hard to trust not only me, but everyone around me



A kérdésre nyeltem egyet, majd félre billentettem a fejem és az ajkamba haraptam, próbáltam visszaemlékezni, és valamennyire sikerült is. Az emlékre lesütöttem a szemem és elvörösödtem. Nem tudtam, mit szabad mondanom Jernek, mert hát ő is az, és sehogy se akartam megbántani. De végül döntöttem.
- Igen, nagyon fájt. Mert nem közelről harapott meg, hanem távolról hirtelen nekemlendült, és addigra annyira begyorsított, hogy mire a nyakamhoz érd és megharapott, az egész fejemet bevágta a falba, nagyon... erős volt. - Nekem így elsőre egy kígyó jutott eszembe róla, bár annak sokszor az is a célja, hogy fájjon, erről nem igazán akartam beszélni, mert eléggé próbáltam eltemetni a fejemben mélyre, hogy senki se férhessen hozzá, még én sem. Megborzongtam szavaira, miszerint ő ölte meg az embereket, hát igen, ott nem nagyon érezhette magát kényelmetlenül, van ez így... dehát mi meg állatokat ölünk, talán mi se vagyunk többek nekik.

Nehezen tudtam elállítani az orrvérzést, sok zsepi kellett hozzá, a végén már tucatjával fetrengtek az ágyamon a vörös zsebkendők, és még mindig foltokban szivárgott, pokolian zavart, de a sötét megnyugtatott, így nem láttam annyira, hogy vérzik, és ha nem látom, az sokszor olyan, mintha nem is lenne. A legbutább politikát folytatom, mint mindig. Elutasítást. Végül is ez nem a világ vége, sem az enyém, szerencsére el nem ájultam, más meg nem fontos azt hiszem. Léptek közeledését hallottam, nyugodtakat, a szoba felé tartott, így szinte teljes biztonsággal tudtam állítani, hogy ez Jer. Szóval megvan, ez remek, már kezdtem aggódni érte, bár nem tudom, miért, kettőnk közül mégiscsak ő a vámpír, én meg az ember, ha valakinek, nekem kéne féltenem az életemet, én mégse teszem. El vagyok szúrva, az már biztos.
Mikor belépett megdöbbentem, pizza volt nála. Minek az neki? Úgysem eszi meg, nem igaz?
- Hát szia, Jer - Mosolyogtam rá, félresöpörve a zsepiket és felálltam. Kérdőn néztem a pizzára, majd végre összeállt agyamban a kép.
- Azt nekem hoztad? - Döbbentem meg, és őszintén nem értettem. Valami nem volt rendben a szobatársamon, és nem az, hogy pizzát hozott. Máshogy nézett ki, ezt még a félhomályban is láttam. A mosolya furcsa volt. Közel voltam hozzá, így jobban láttam. A szemei üresek voltak, márpedig teljesen biztos, hogy ez Jer. Lenéztem a pizzára, és lassan összeállt a kirakós. Hogy nem láttam a könyvtárban, ahogy kinéz, a kaja...
- Éhes vagy?... mert úgy festesz - Kérdeztem bizonytalanul, megfogva a dobozt, kihúztam ujjai közül. Nem tudtam, mit kéne mondanom, vagy tennem, a legépeszűbb ötlet az lenne, ha elzavarnám, hogy keressen valami ennivalót, de akkor esetleg elkapna valami szerencsétlent, és ki tudja, mi lenne a vége, lehet, hogy jobb lenne, ha olyannal csinálná, akit ismer, és akkor jobban tudná irányítani magát. De ez csak egy gondolat, lehet, hogy hülyeség. Oldalt álltam neki, a pizzát néztem a dobozban, majd felé fordultam.
- Jer... innod kéne - Nem szívesen maradnék együtt egy szobában egy éhes vámpírral, akinek csak nő az éhsége, ahogy telnek a másodpercek. Körbenézek a sötétben, az ajtó zárva, nem mintha menekülni akarnék. A barátom.
- Megharaphatsz nyugodtan - Próbáltam nem a rettenetes másik vámpríos esetre gondolni, ő le akart fegyverezni, Jernek viszont nem kell. Léptem felé egy bizonytalant, ráeröltetni nem fogom, egyszer ajánlom fel, azt vagy elfogaadja, vagy nem kell neki, és éhes marad. Az oroszlánnak sem könyörög az ember, hogy egye meg. Megérintettem a csuklóját.
- Igyál belőlem - Ismételtem meg tiszta kék íriszem az övébe fúrva.

Because of you I am afraid


Tag: Jer &  Song: HERE & Notes: Bite meSzószám: 559

*You belong with me* by Dee @ Blurred_Colors
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 12, 2014 3:55 pm

Anthony & Jeremiah


Please, eat some pizza!

Mindannyiunk számára más és más formában mutatkozik meg az éhsége, na meg a figyelmünk elterelése arról. Tudtam, hogy baj van és késik a rendelés, a könyvtárat meg nem vehetem most már igénybe. Túl feltűnő, hogy esténként oda megyek. Meg nem nagyon volna szabad a halandók vérét inni a suli környékén. Elvégre ha túlzásokba esünk és egy tényleg meghal, minket fognak elővenni, mert tudják mik vagyunk. Pont ezért kell nekem az a sok mennyiségű állat vér, lehet az első hétben még undorító lesz visszaszokni rá, de ki fogom valahogy bírni. Tudom, érzem és ritkán tévedek. Összeszorítottam a fogam és elrejtettem a számat meg az orromat, de késő volt. A vér illata még az ujjaim közötti kis részen is betudott szivárogni, az meg csak zavart, hogy Anthony kérdéseket tett fel. De legalább a dobozt elvette és valamennyire megkönnyebbítette a helyzetemet. Igyekeztem figyelmen kívül hagyni a szavait, nem arra összpontosítani amit ő mondott nekem, mert arra nem szabad. Összekellet szednem magam, hogy ne tegyek semmi rosszat. Ne ugorjak egyből Anthony nyakának a vére miatt. Önkontroll, most erre lett volna szükségem. Az ajtónak támaszkodtam, hogy se ki se be ne jöjjön senki, nem mintha nem lett volna bezárva, de egy éhes vámpír képes kinyitni minden zárt ajtót ahová bemehet és nem kell hívás. Tétován felpillantottam rá, majd elhúztam a tenyeremet a számtól, hagytam, hogy mellettem lógjon a karom.
- Késik a rendelésem, már három napja itt kellene lennie. – ezt inkább magamnak mondtam, mintsem neki, úgy sem tudja miről lehet szó. Bár sejtheti, hogy nem egy új kütyüt rendeltem és attól vagyok így kikészülve.
- Ne törődj velem, azt neked hoztam igen, de egyél belőle még mielőtt kihűlne. – azt reméltem így talán a figyelme a pizzán lesz, nem pedig rajtam. De volt egy olyan sanda érzésem, hogy nem fogom tudni kibírni mellette így.
- Az én ügyemet azután intézzük, miután ettél valamit, jó? – a vállára helyeztem a kezem és enyhén elmosolyodtam.
- Tudok várni, tényleg. – még ha nem is, neki ezt nem kellett most tudnia. Sokkal fontosabb ha ő akárcsak én eszik valami finomat. A pizzát mindenki szereti, ahogy elnézem a halandókat, a félvéreket és a vérfarkasokat. Egyik sem mondta még ezt, hogy oh köszi igazán nem kellett volna én erre allergiás vagyok és nem szeretem. Szóval biztosan olyan nagyon finom, mint amilyennek látszik. Én ezt persze nem tapasztalhatom már meg, ha mégis az úgysem maradna meg bennem és rá egy órára már tuti a halálomon volnék, vagyis úgy néznék ki csak.
- Egyél nyugodtan. – próbáltam meg biztatni őt, nem tudom mennyi sikerrel. Így túl átlátszó vagyok, biztos rá jön, hogy most tényleg nem vagyok a helyzet magaslatán. Ez annyira idegesítő tud lenni. Persze még így is igyekszem nyugodt arcot vágni és észrevétlenül figyelni szíve apró dobbanásait.

   
   
   
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Anthony Khan
Admin
Admin
Anthony Khan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Suli

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 12, 2014 8:14 pm





I find it hard to trust not only me, but everyone around me



Láttam Jerren, hogy iszonyatosan zavarja a vérem illata, dehát már nem is vérzik az orrom! Aztán eszembe jutottak a zsebkendők. Jézus, azoknak is érzi az illatát? Tényleg hiperorra lehet. Szusszanva fordultam el, mikor nagyon ellenkezett, és inkább a pizzára figyeltem, ha már ennyire tuszkolja. Amúgy is kellett egy kis energiát szereznem, hogy pótoljam azt, amit leadtam útközben. Ezért leültem az ágyamra a pizzás dobozzal, és mohón nekiestem. Nagyon finom volt, és még meleg. Útközben rájöttem, hogy akkor járok a legjobban, ha nem faggatom Jert semmiről, mert nem akar beszélgetni, szerintem levegőt sem akar venni, és én nem fogom eröltetni. Rég ettem ilyen finomat, szóval nem kellett sokat böködnie, alig telt el egy kis idő, máris bedörgöltem az egészet, és csak az üres doboz maradt. Jobban lettem, határozottann, bár a kialvatlanságomon ez sem segíthetett, dehát annyi dolgom volt, nem értem rá, csak a fejfájásom múlna máár el, félek, hogy ez csak... növelni fogja az esélyeit annak, hogy megtörténjen a... az. Pár pillanatig csak bambultam magam elé, nem tudtam, mit kéne csinálnom, legszívesebben aludtam volna. Ahogy Jer rámparancsolt, nem fezegettem az ügyét, ha tud várni, tud, én nem vagyok vámpír, hogy értsek ehhez, és vele tényleg soha sem erőszakoskodnék. Helyette a dobozzal törődtem, valamit kezdhetnék vele, valamire csak jó lehetne... Felsóhajtottam, túl tolmpa most az agyam, és nem eröltetném szívesen, a végén még megint elkezdene vérezni az orrom. Felálltam és megöleltem Jeremiaht. Jól eső érzés volt, ezt nem pótolja semmilyen kísérlet, semmilyen okos eszme futtatás, van, amit csak ő tud megadni nekem, van ez így. Szeretetet sem lehet pénzen venni. Bár nekem a slussz poén, hogy pénzem sincs, és nem éltem százötven évig sem, hogy hiperokos legyek. De szeretem őt. A magam bolond módján.
- Köszönöm a pizzát - Nyomtam puszit az arcára hirtelen indíttatásból, gőzöm nincs, miért, csak úgy jött, igazán puszilható arca van. Szinte biztos, hogy ilyen kifejezés nincs is.
Eleresztettem, és visszahuppantam az ágyamra, a fejem a falnak döntöttem és őt néztem. Vacakul nézett ki, és nem hiszem el neki, hogy kibírja, látszik rajta, hogy hamarosan "éhen hal", de nekem mindegy.

Because of you I am afraid


Tag: Jer &  Song: HERE & Notes: álmos vagyok o.o Szószám: 559

*You belong with me* by Dee @ Blurred_Colors
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 12, 2014 11:44 pm

Anthony & Jeremiah


Please, eat some pizza!

Ez azért valamivel megnyugtatóbb volt, végre elfoglalta magát a pizzával és nekem kevesebb gondom lett. Nem kell a szemeibe néznem és elárulnom magam egy silány mozdulattal ami azt sugallja mennyire éhes vagyok. Nem szabad erre gondolnom. Megráztam a fejem, de nem ültem le mellé, hogy nézem miként fogyasztja el a pizzát amit hoztam neki. Félek attól már nem fogom visszatartani a fogaimat és láthatja milyen éleseknek tűnhetnek, ha az ember fia csak úgy néz rá de még nem harapják meg velük őt. Hogyan tisztíthatnám ki az agyam? Ha nem kellene ilyesmin gondolkodnom, akkor meg lennék élve és a boldogságtól vigyorognék, nem pedig az őrületes éhségtől ami felemészt. Egy picit megbillentettem a fejem és tanulmányozni kezdtem Anthony nyakát. Ez volt az a nyak forma amiben nem akarok kárt tenni, de nincs más választásom. Enyhe de mégis széles mosoly jelent meg az arcomon amikor megölelt. Olyan volt mintha a halandó öcsém volna, akit meg kell védeni a gonosztól. A gonosz azonban sajnos én magam voltam, nem pedig az akitől pár hónapja megmentettem. Az egy egészen furcsa történet, még visszagondolni is rossz rá. El kellett hitetnem vele, hogy az egészet csak képzelte. De ez nem volt így és én nagyon jól tudtam. Visszaöleltem.
- Nincs mit kis öcsi. – összeakartam borzolni a haját kuncogva, de a puszija meglepett, ugyanakkor persze, hogy jól esett. Csak szokatlanul ért egy kicsit, ehhez bizonyára furcsa grimaszt vághattam, de még szerencse, hogy a sötétben azért annyira nem látszik. Ez a grimasz inkább azt fejezte ki mennyire meglepett a dolog, de nem eléggé ahhoz, hogy az éhség elmúljon. Figyeltem őt, ahogy engem figyel és egyre nyilvánvalóvá válik mennyire lehetek éhes. Egy egész tehenet is ki tudnék szipolyozni szerintem, ha nem tudnám megállni a vérivást most ezekben az éhséges időkben. Felsóhajtottam és leültem Thony mellé.
- Utálom ezt, megfogadtam magamnak, hogy téged sosem foglak megharapni, mert a barátom vagy. Sőt mi több a kisöcsém, akire végre vigyázhatok. – olyan sok titok volt amit nem mondhattam el neki, mert nem volt szabad. Nem is tudott még a többiekről, hogy igazából hány veszély vár még rá azzal, hogy a szobatársam lett. A vállára helyeztem a kezem és ismét sóhajtottam egy nagyot.
- Remélem még mindig nagyon adakozó kedvedben vagy. – nem estem a nyakának, hogy ihassam a véréből, csak nyugodtan elvettem a válláról a kezem és a fejemet hajtottam le rá.
- Tényleg azt akarod, hogy megharapjalak? Ennyire bízol egy vámpírban? – nem néztem fel rá, csak előre bámultam az ajtó irányába. Nem ólálkodott ott senki, de ha mégis úgysem tudott volna bejönni. Azon az ajtón biztosan nem, ha egy egyszerű emberről van szó. Még is az ajtó tűnt a legnagyobb ellenségemnek és persze a falak. Sosem szerettem a börtönöket, a cellákat és láncokat meg amúgy sem. Csak egyszer kellett megtapasztalnom milyen rossz odabent, már rájöttem, hogy sosem akarok oda bekerülni. Lehet, hogy egyesek szerint magányra vagyunk ítélve, de én nem hiszek ebben. Mindannyian társas lények vagyunk, még mi vámpírok is... sajnos.

   
   
   
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Anthony Khan
Admin
Admin
Anthony Khan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Suli

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyCsüt. Feb. 13, 2014 12:11 am





I find it hard to trust not only me, but everyone around me



A dobozt forgattam ujjaim közt, leginkább talán egyfajta rádiót lehetne csinálni belőle, vagy álcázásra használni, és egy óriási műanyag tálcát belerakva marhavében penészt tenyészteni. Az jó lenne, azokkal már régóta szerettem volna kísérletezni, bár ki tudja, hogy Jer hogyan reaglálna ha egy tálcányi vért raknék a szobánkba, lehet, azt már nem fogadná jól. Érdekes, nemrég ilyeneken még abszolút nem gondolkodtam volna, és ha vért akartam volna rakni egy tányérba, mindenféle szívbaj nélkül öntöttem is volna bele, de most elbizonytalanodtam, lehet, mégse kellene. Érdekes. Jól esett, hogy az öccsének hívott, el is pirultam rá, ezek szerint ő is a családja tagjának tekint, nem csak én őt. Ez nagyon jól esik, már nem lennék olyan magányos. Én nem félek tőle, tudom, hogy bízhatok benne, és ezért megengedném neki, hogy megharapjon. Bár így visszagondolva nem volt az olyan remek érzés, mikor a vérem kifolyt a sebeken, de az rosszabb volt, mikor valaki erősen szívta, sietett, minél többet minél kevesebb idő alatt. De Jernek nem kéne, nem fogok elfutni előle, ha már felajánlottam neki, az még áll. Tudom, hogy nem inna annyit, hogy meghaljak, abból neki is csak baja lenne. De egy kicsit az ő szemszögéből is nézhetném. Én élek kettőnk közül, ő az erősebb. Milyen érzés lehet egy sokkal törékenyebb testet a karjaidban tartani? Mikor átharapja a bőrét biztosan tudatában van, hogy mennyivel felsőbbrendűbb, mint a másik, és azzal, hogy a vérét veszi, az urává válik. Tőle függ, hogy túléli-e a másik, vagy meghal, hiszen az életet szívja ki belőle, az energiát. Ironikus, hogy engem ez próbál megölni. Nem félek a lakótársamtól, ez az, amiért átengedném az uralmat magam felett neki. Hogy tegye azt, amit akar. Csillapítsa az éhségét, míg kordában tudja tartani, ne várja meg, míg felé kerül. Mert akkor nem uralkodni fog a testen, hanem puszítani.
Felnézek rá, kezemből kiesik a doboz, pillantásom találkozik az övével. Az ágy beméllyed ott, ahova leereszkedik. Meg fogja tenni, tudom.
- Jer, ettől még az maradok. De te meg a bátyám vagy. Fontos vagy nekem. És egyébként is jobb, ha addig csinálod, míg uralkodsz felette, nem? - Kérdezem finoman, nem eröltetem, annak már vége. Én is gondoskodni akarok róla. A vállamra teszi a kezét, kulcscsontom felett ahol hozzám ér, érzem, hogy lüktet érintése alatt a bőröm, és szívdobbanásaim mintha egész testemet betöltenék. Elhúzza a kezét, feje hajol vállamra. Nem nehéz, alig van súlya. Szerintem Jer még soha nem volt ilyen közel a nyakamhoz. Az ajtót nézi, én is azt fürkészem. Múltkor berontott rajta valaki, hogy megharapjon. Most ugyanilyen szándékkal mellettem ül valaki olyan közel, hogy érzem lélegzetét nyakamon.
- Nem akarat kérdése. Segíteni szeretnék. És nem egy vámpírban bízom meg, hanem benned - Megfogom a kezét, csak, hogy hozzá érhessek, az megnyugtat. Nem mintha félnék, csak... ez nem egy hétköznapi dolog. Nem kell rávennem magam, akarom, hogy jobban legyen, hogy ne legyen éhes, hogy ne legyen feszült. Boldognak akarom látni a tetsvéremet, és ennek érdekében nem sajnálom tőle a vérem. Felé fordítom a fejem, érzem, hogy orra nyakamhoz ér ezzel a mozdulattal.
- Harapj meg, igyál, hogy ne legyél szomjas - Hangom halk, csak ő hallhatja, ujjaim megszorítják a kezét, kicsit bizonytalanul. Tegye meg, mielőtt elijedek tőle. Csak ne eressze el a kezemet. Szívem vadul pumpálja a vért, mintha tudná, mi lesz.

Because of you I am afraid


Tag: Jer &  Song: HERE & Notes: álmos vagyok o.o Szószám: 559

*You belong with me* by Dee @ Blurred_Colors
[/quote]
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyKedd Feb. 18, 2014 6:11 pm

Anthony & Jeremiah


Please, eat some pizza!

Messze el kellett volna kerülnöm Anthony-t addig amíg valamilyen táplálékhoz nem jutok. Igazából sosem akartam, hogy megtudja mi vagyok és mit kell tennem az életben maradás érdekében. Egy fogadott testvért képtelen vagyok bántani, ha az ellenségem volna, akit mondjuk utálok előszeretettel kínzom az illetőt, de őt nem. Képtelen vagyok rá, még akkor is ha éhség gyötör. El kellett volna mennem még mielőtt megvolt hozzá az erőm és nem az éhség vonz hozzá. Igyekeztem uralkodni magamon, nem kimutatni azt mennyire állatiasan tudok viselkedni akkor ha egy ideje nem táplálkozom. Óvatos akartam lenni, tudni, hogy ő biztonságban van és csak egy kicsit fog fájni neki az amit teszek vele. Elborzongat a tudat, hogy milyen nehéz éhesen ennyi idő után is, megőrizni a hidegvéremet, vagy legalábbis megpróbálni. Nem ölhetem őt meg, nem szabad muszáj tiszta fejjel elintéznem ezt. Thony bízik bennem és én nem csaphatom őt be, most már tudja mi vagyok ez meg mégis segít valamit a barátságunkon. Tudom, hogy nem lett volna szabad meghagyni az emlékeit velem kapcsolatban, de már őszintén szólva belefáradtam abban, hogy hazudok neki és mindig ki kell találnom valamit mit miért nem eszek meg. Már rájöhetett volna, hogy annyi diéta után én már csont sovány volnék. Tényleg, eddig még nem is látott engem enni, olyan ételeket amit ő képes elfogyasztani de én nem. Amúgy nem kockáztathatok, egy nagyon hosszú életem van, amit szeretnék megvédeni másoktól, elvégre úgy tenni mintha élnék, azt szeretek. Meglepett, hogy megfogta a kezem, de lassan rájöttem csak a nyugalmat keresi. Ez meg nem baj, bizonyára tudni szeretné, hogy mennyire számíthat rám ezekben a pillanatokban.
- Féltelek. Csoda, hogy eddig kibírtam és nem öltem valakit meg az iskolában. Tudod az nagyon rémes volna, az igazgató meg biztosan nagyon megharagudna rám, ha rájönne mit tettem másokkal. – csak egy kevés ideig akartam neki kifogásokat találni, húzni még egy kicsit az időt mielőtt megharapom a nyakát és elveszek egy kevéske vért tőle. Ez rossz, tudom, hogy rossz. De nem akarok olyan szörnyeteg lenni, mint amilyennek az emberek hisznek minket. Jó mondjuk van annyi szerencsénk, hogy egyesek nem vesznek tudomást rólunk, azonban akik megrögzötten hisznek bennünk, nos tőlük óvakodni kell. Utálom a vadászokat, ez tény és való. Ki ne utálná azt akinek feltett szándéka van megölni? Nem tudom elhinni, hogy mindaz amit én képviselek az mindig csak rossz volna. Biztosan nem az, hiszen... egy rákos beteget meg lehet menteni a halál elől, ha a szerettei elfogadnák, hogy egy vérivó rém lett belőle.
- Köszönöm, azt hiszem eddig még egy ember sem adta volna ennyire szívesen a vérét nekem. – ha lett is volna, akkor már nem emlékszem rá, hiszen sok olyan dolog van amire nem emlékezhetek. Pedig kellene, mindenből azonban csak halvány emlékeim vannak, nem emlékszem életem minden egyes apró mozzanataira. Ami nem fontos, arra nem is emlékszem.
- Rendben, óvatos leszek. – közelebb hajoltam a nyakához és legbelül reméltem, hogy senki sem kezd el a bezárt ajtón kopogtatni. Nem valószínű, elvégre késő van. Egy szempillantás alatt mélyesztettem bele a fogaimat a húsába és kezdtem el a vérét kortyolgatni. Nem akartam önző lenni, csak annyi vért vettem el amennyire szükségem volt. Megölni őt meg valóban nem szeretném, az rossz fényt hozna a mostani pozíciómra és az is lehet, hogy megbüntetnének vagy nem tudom. A vámpírok elég kreatívak tudnak lenni, ha büntetésről van szó. Miután végeztem az ivással elhúzódtam tőle, a kezét persze egész idő alatt nem engedtem el, azt gondoltam ez talán megnyugtatja őt, vagy nem is tudom.

   
   
   
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Anthony Khan
Admin
Admin
Anthony Khan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Suli

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyKedd Feb. 18, 2014 7:16 pm





I find it hard to trust not only me, but everyone around me



Jer nagyon fontos volt nekem, mindig is az volt, a testvérem, az egyetlen családtagom, és ha a véremmel segíthettem neki, akkor azt adtam. Nem vagyok önző, nem Jerrel szemben. Persze nem ez minden vágyálmom, hogy egy vámpír belém mélyessze a fogait, és véremet vegye, de nem állok ellent, ha az a bátyámnak kell. Nem nagyon tudtam mit kezdeni azzal, hogy félt, furcsa volt nekem, idegen ez, persze, én is éreztem felé, hogy meg akarom óvni mindentől, ami csak árthat neki, de ő volt az erősebb, ez volt az egyetlen, amiben én segíthettem neki. Na meg azt hiszem, ő volt az, aki leszedte rólam a  másik vámpírt. Ő már megmentett, most én jövök. Talán ez az egyetlen esélyem viszonozni ezt, ki tudja, mikor jön egy roham, és... nem lesz már többé módom rá. Azt hiszem, nekem az a végzetem, hogy ilyen sötétben lássam a jövőmet. De most a jelenemet kell megvédenem, ami Jer.
Nem húzta el a kezlt, mikor megfogtam. Nagyon jó volt hozzáérnem, mert azzal, hogy kézzelfogható lesz számomra, így nekem nem vámpír, hanem Jeremiah, a szobatársam, a bátyám, a barátom. Nem tekintek rá vámpírként, kivéve most. Most az, mert éhes. Nem tudok mit mondani neki, inkább csak bátorítólag rámsolygok, és kicsit megszorítom a kezét. Nagyon fáradtnak tűnik, biztos az éhség miatt, sajnáltam, reméltem, hogy megharap, szinte jobban érezném magam, ha megtenné. Kicsit oldalra fordítottam a fejem, hogy elérje jobban, bár ő ígyis úgyis elér, attól nem félek. Hirtelen hajolt közelebb, és azonnal nyilalló fájdalmat éreztem, kezem megrándult kezében, majd azt az érzést, amit legutóbb. Hogy a vérem távozik a testemből, a szívem pedig vadul dobogva nyomta a vért neki. Eszembe jutott, hogy jobb is, hogy az ajtó zárva van, mert ha valaki benyitna, totál félreértené a helyzetet. Azt, hogy fogom a kezét, ő pedig a nyakamhoz hajol.
Lassan gyengültem, ahogy ivott, álmosodtam, kezem is már erőtlenebbül szorította az övét. Telt az idő, amikor kihúzta a fogát, az fájt újra, de jobb lett, csak nagyon nagyon elgyengültem. Rámosolyogtam, majd megöleltem finoman.
- Jobban vagy? - Kérdeztem, majd elhúztam a kezem az övéből, és átkaroltam, csak egy kicsit akartam őt érezni, hogy velem van, mellettem van. A testvérem. Mikor eleresztettem még mosolyogtam. Örültem, hogy segíthettem rajta, hogy jobban lett.
- Muszáj aludnom kicsit Jer - Néztem rá bocsánatkérőn, de eddig is fáradt voltam, most viszont majd' leragad a szemem. Bebújtam a takaró alá, majd azonnal elnyomott az álom.

.: egy hónap múlva  :.

Rettenetes hetem volt, alig tudtam aludni, vagy nem is, nem tudom, miért, de egyre rosszabbul voltam, amit senkinek sem akartam elismerni. Így jutottam ide. Óriási karikákkal a szemem alatt, szinte félholtként strázsáltam a mindenféle kémcsövekkel megpakolt asztal előtt, nem nagyon álltam már meg a lábamon, támasztottam az asztalt, míg a tanár pattogott velem. Mindegy, biológusként vitatkoztunk, ő egyre egyre erőszakosabb lett, amivel én képtelen voltam lépést tartani, vagyis igyekeztem, és ez volt a gond. Az agyam kétségbeesetten próbálta beérni őt, a hadarását. És akkor elkezdett kiabálni velem, és az asztalt csapkodni, méggyorsabban beszélni, és én úgy éreztem, mintha egy kötelet feszítenének bennem pattanásig, iszonyatos fájdalom hasított a fejembe, segélykérőn néztem Jerre, kérlelve, hogy küldje ki, csináljon valamit, ő vámpír, biztosan érzi, vagy hallja, mi történik. A szívem ijesztő sebességre kapcsolt, kapkodtam a levegőt, a vér vadul zubogott ereimben, szemeim csillogtak a láztól, minimum 40°ossá hevült a testem, minden a maxon. Képtelen voltam megszólalni, a teljes kimerülés határán voltam, vagyis nem, ez sokkal rosszabb volt. Szédültem.
- Kérem, menjen el - Suttogtam felnézve a férfire, mire ő döbbenten meredt rám, mert félbe szakítottam, és méginkább kiabált, de most felháborodásában. Csak olaj volt a tűzre, ami már amúgyis behatárolhatatlanul lobogott, pusztítva mindent. A fájdalom a gerincemen kúszott végig.
- Menjen már el! - Kiabáltam rá. A biológusnak kidülledtek a szemei, és őrjöngve távozott. Nem láttam semmit, a fájdalom fehér villanásai kitöltötték a látóteremet, reszkettem egész testemben, ahogy próbáltam küzdeni a kínnal, mely majd' szétrobbantotta a fejem.
- Jer..! Jer! Nagyon fáj - Hnagom kétségbeesett volt, nem láttam, de próbáltam megtalálni őt, és mikor sikerült, tűzforró testem az övének feszült, homlokom vállának támaszkodott, majd a kötél elszakadt. Olyan volt, mint mikor egy inda valami hihetetlenül nehezet tart, és mikor nem bírja tovább hangos csattanással elereszti. Hát most engedett. A fájdalom megszűnt, és hirtelen mindenemben zsibbadni kezdtem. Felemeltem a fejem, kék pillantásom megtalálta az övét, a karjába kapaszkodtam, ami tartott. Kinyitottam a szám, hogy mondjak neki valamit. A vér dőlni kezdett az orromból, és ugyanaz a forróság a fülem mellett is lefolyt, éreztem a nyakamon, ahogy a felsőm beissza, és végigfolyik a kulcscsontomon.
- Fázom... szeretlek - Ezt a két szót sikerült kipréselnem, majd lassan eltűnt előlem minden. A szívverésem lelassult, sok, kis apró dobbanás lett, légzésem felületessé vált, és egyre csak gyengült, én pedig egyre mélyebbre süppedtem a sötétségbe. Néztem Jert, de nem láttam, ha nem tartott volna, már elterültem volna a földön. Nem fájt, csak hideg volt, és egyre hidegebb lett, ahogy mélyebbre süppedtem, mélyebbre, mint az ájulás.

Because of you I am afraid


Tag: Jer &  Song: HERE & Notes: Jer... te töltöd ki a fejemet Szószám: 818

*You belong with me* by Dee @ Blurred_Colors
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptySzer. Feb. 19, 2014 11:51 pm

Anthony & Jeremiah


Please, eat some pizza!

Egész idő alatt az járt a fejemben, hogyan kerülhetnék közelebb Daphne-hoz, hiszen tényleg szüksége van rám. Csak ezt nem mutatja ki, Thonyval ezt azonban nem tudom megbeszélni, elvégre ő nem Daphne, nem tudhatja mit érez egy olyan lány, mint ő. Érdekes. Azt hittem sosem fogok ilyesmin agyalni, mert felesleges lesz, hiszen nem szerethetek senkit sem igazán. Ez azonban súlyos tévedés. Kíváncsian pillantok fel a szobánk előtti keretes képre. Egyáltalán nem tetszik, valami elcsépelt virág van rajta, aminek megjegyzem valami anonim készítője lehet. Semmi aláírás, semmi jel vagy utalás, hogy ki tulajdona, műve. Utálatos. Nem tetszik és kész, pedig nem vagyok festmény vagy kép szakértő, de tudom, hogy ezt le kell cserélni. Annak bizonyára nagyon örülnék ha Daphne portréja lenne itt, bizonyára sokáig elidőznék az ajtónk előtt őt nézve. A vonásait, meg úgy szinte mindent ami megjelenhet a festményen róla. Persze manapság fotókat készítenek az ember lányáról és különféle bugyuta közösségi oldalakra teszik fel a fotójukat. Annyira buták, fogalmuk sincs így hány meg hány éhes vámpír találhat rájuk, ha nem vigyáznak és behívnak egyet a házukba. Jó mondjuk én nem megyek házhoz, sokkal jobban szeretem a szórakozóhelyeket vagy a könyvtárakat. A könyveknek különleges nyomda és papír illatuk van, jelzik, hogy hány és hány kéz tartotta őket eddig egymás között. Vicces, de a könyvek között sokkal inkább biztonságban érzem magam, mint mondjuk bezárva. Felháborító lehet azoknak akik nem tudnak olvasni és ha egy gyógyszerre van szükségük akkor nem tudják eldönteni melyik is a jó. Vajon az van a gyógyszeres dobozon ami nekik kell, hogy meggyógyuljanak vagy sem? Elgondolkodtató, de tudom milyen idegesítő volt nem tudni olvasni vagy éppenséggel írni. Sokat köszönhetek annak, hogy eljöttem otthonról és ez lett belőlem. Ha otthon maradtam volna, most nem állnék itt, nem mondhatnék véleményt egy pocsék képről, akinek a készítője nem vállalta fel a nevét. Furcsa lehet. Felsóhajtottam, csak mert odabentről heves vita szűrődött ki. Úgy éreztem véget kellene vetnem neki, ezért bementem, de későn. A férfi megértette talán másodjára, hogy távoznia kell. Így nem kellett rá morognom, hogy menjen szépen el innen és ne jöjjön többé vissza.
- Mi...- nem tudtam feltenni neki a kérdést, esélyem sem volt rá. Újra elfogott az a szörnyű érzés amihez még illat is társult. Vér. Undorító éhségkeltő vér, aminek ellent kellett mondani. Csak én tarthattam Thony-t, hiszen nagyon felhergelhette őt ez a fickó és ezért ilyen gyenge most. Persze láttam őt már gyengén, de azok az alkalmak egyáltalán nem ilyennek tűntek, nem éreztem azt, hogy a szobatársam haldoklik. Igen, az eléggé nyilvánvaló volt, hogy a szívverése lassulni kezd, nem ugyanaz amit megszoktam eddig. Utáltam a váratlan pillanatokat, a néhai Sarah öngyilkossági kísérletét, a tehetetlenséget, ami akkor eluralkodni látszott bennem. Akkor is tennem kellett valamit, akárcsak most. De én felkészült vagyok, most már nem érhet annyira váratlannak ez az egész. Tudom milyen nehéz és milyen folyamat látni azt amikor a melletted lévő újra meghal. Kivételesen most nem voltam óvatos, de tartottam Thony-t, nem szerettem volna ha mihamarabb meghalna.
- Meg foglak gyógyítani téged, még ha tudom mi ennek az ára. – nem hiszem, hogy képes lett volna most válaszolni vagy bármit is reagálni erre az egészre, elvégre biztos megint rohama van. De elegem van ebből, folyton várni és figyelni vajon mikor lesz végzetes ez az egész betegsége, most. Talán most kell megvédenem őt a haláltól. Jobb ötlet híján, nem hívtam egy ápolót se vagy bárkit aki segíthetett volna most nekünk, csak én voltam és az örök gyógyulás. Nem húztam el az időt, semmi értelme sem lett volna. Egyedül Thony szenvedett volna tovább, ennyi ami nem volt biztató. Noha most elakartam venni tőle az összes vérét, elég erősnek kellett lennem, hogy visszatudjam őt hozni. Elhitetni vele, hogy most megfog hallani és én tényleg vagyok olyan gonosz és elveszem a vérét. Nem voltam gonosz, legalábbis neki erről nem kell tudnia még. Miután az összes vérétől megszabadítottam őt és már elhagyta minden ereje, én következtem. A véremből csepegtettem egy kicsit a szájára csak, hogy utána már legyen miért visszaharapnia engem.

   
   
   
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Anthony Khan
Admin
Admin
Anthony Khan


Hozzászólások száma : 19
Join date : 2014. Feb. 02.
Age : 26
Tartózkodási hely : Suli

Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 pm





I find it hard to trust not only me, but everyone around me



Tudtam, hogy nem igazságos, amit Jerrel teszek, hogy vérezve a közelében vagyok, de az volt a helyzet, hogy még soha nem véreztem a fülemből, és nem éreztem ezt, a teljesen biztos jeleit, hogy meg fogok halni nem sokára. És ha ez bekövetkezik, akkor közel akarok lenni hozzá. Hogy azzal távozzak innen, hogy az ő karjaiban vagyok, hogy végül megkaptam valakitől, amire mindig is vágytam. Egy családot. Semmi más oka nem volt annak, hogy a karjai közé bújtam, csak ez, hogy ha teljesen feladja az agyam a szolgálatot, vele lehessek. Neki úgyse számít, ahány évet élt, biztosan rengeteg embert látott már meghalni, és rajtam is túl fogja tenni magát, így azért nem féltem, hogy érzelmileg összeroppan. Csak most úgy tudott a legtöbbet segíteni, hogy mellettem volt. Lehet, ez elég önző dolognak tűnik, de soha nem kértem semmit az emberektől, megvoltam egyedül. Most kértem pár percet.
Ahogy testünk összeért, ujjaim mellkasának támaszkodtak, éreztem, ahogy lélegzik, nagyon nagyon erős volt, én pedig folyamatosan csak gyengültem karjai közt, mintha lélegzeteimmel az életet fújnám ki magamból. Hallottam, hogy kérdezni akar valamit, majd megérti. Meg akartam mondani neki, hogy nem számít, ez az egész nem fontos, én csak egy ember vagyok, és a földön pedig rengetegen vannak, talál magának mást, meg akartam neki köszönni azt, amit adottnekem, hogy boldoggá tett. De csak elnyílt a szám, és bezáródott mindenféle közlés nélkül. Nem volt elég erőm hozzá, max a pillanásomból tudta kiolvasni mindezt. Nem gondoltam, hogy ilyen lesz a halál, de azt hiszem, jobbat nem is kívánhattam volna. A hely ennél megfelelőbb nem lehetett volna, mint hogy távol mindenkitől, és az sem, aki mellettem van. Jer miatt nem féltem annyira, nem pánikoltab azért, hogy mi vár a másik oldalon. Nem, mert ő velem volt.
Mikor elsötétült minden, a fejem a vállára csuklott, és ha nem tartott volna, már a földön feküdtem volna. De fogott, így ránehezedett az egész súlyom, ahogy minden erőm lassacskán elpárolgott. Még hallottam, mit mond. Meggyógyítani? Hogyan? Orrom a nyakához ért, hát kicsit megböktem, minden maradék erőmmel, mintegy kérdezve. Hogy akar ebből meggyógyítani? Már képtelen voltam gondolkodni is, de a hála elöntött felé, hogy legalább ilyet mond nekem. Nem tudtam megállítani, vagy lelassítani az ájulás folyamatát, csak lassan elmerültem benne. Tudtam, hogy ez nem sima ájulás, de Jer illata megtöltötte az orromat, és már nem ellenkeztem.
Távoli érzés volt, mikor belém vájta a fogait, és mohón kezdte inni a vérem. Ha tudtam volna, biztosan elmosolyodnék, legalább hasznos vagyok neki, ha nekem már nem kell, és nem is fájt, ahogy ivott a folyamat gyorsabbá vált, a sötétség sűrűsödött és teljesen magába fogadott. Békés volt, nyugodt, csendes.
Ami utána jött olyan volt, mintha valaki nyakon ragadott volna, és felrántott volna a víz felszínére. Eddig üreskék íriszem, mely Jer felé nézett, megelevenedett, kotrollálatlanul bukott előre a fejem a bátyám karjához a sebre, és megharaptam. Nem tudtam elképzelni, hogy hogyan, hiszen nekem nincsenek olyan fogaim, mégis megtettem, sőt, ezután ujjeim kezére fogtak, hogy ott tarthassam. Mohón ittam, mintha az lenne a célom, hogy minden cseppet visszaszerezzek tőle, amit elvett tőlem, pedig szívesen adtam neki. Nem értettem az egészet, semmit. Mikor úgy éreztem, ennyi elég lesz, elszakadtam a karjától. Érdekes, a vér nem undorított, sőt, vágytam rá, mintha... mintha vámpír lennék. Ijedt pillantásom a bátyámra villant. Mi történik?

Because of you I am afraid


Tag: Jer &  Song: HERE & Notes: You are my familySzószám: 538

*You belong with me* by Dee @ Blurred_Colors
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Jer & Thony ~> Könyvtár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jer & Thony ~> Könyvtár   Jer & Thony ~> Könyvtár Empty

Vissza az elejére Go down
 
Jer & Thony ~> Könyvtár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Könyvtár
» Damien & Thony ~ Oh... Hello

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
✗Breath Of Life :: ✗Játéktér :: ✗Elisabeth Irwin High School :: Földszint-
Ugrás: