✗Breath Of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✗Breath Of Life

A pokolban azzá válsz, amitől a legjobban félsz. A mennyekben az lehetsz, amit a leginkább szeretnél.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház
Daphne Lowes EmptyPént. Márc. 07, 2014 8:03 pm by Daphne Lowes

» Jer & Thony ~> Könyvtár
Daphne Lowes EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 pm by Anthony Khan

» Damien & Thony ~ Oh... Hello
Daphne Lowes EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 9:07 pm by Anthony Khan

» Damien Alden Godfrey
Daphne Lowes EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:37 pm by Damien A. Godfrey

» Daphne Lowes
Daphne Lowes EmptySzer. Feb. 19, 2014 7:04 pm by Jeremiah McCauley

» Avatarfoglaló
Daphne Lowes EmptySzer. Feb. 19, 2014 6:58 pm by Daphne Lowes

» Választható helyszínek
Daphne Lowes EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:10 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Daphne Lowes EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:00 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Daphne Lowes EmptyKedd Feb. 04, 2014 7:00 pm by Jeremiah McCauley

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Pént. Ápr. 07, 2023 2:04 am-kor volt itt.
The Staff
Alice
Anthony
Jeremiah
Leah
Chatbox
Fontos linkek
Kiemelt társoldalak
Daphne Lowes Mac_co10

 

 Daphne Lowes

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Daphne Lowes
Ember
Ember
Daphne Lowes


Hozzászólások száma : 3
Join date : 2014. Feb. 04.

Daphne Lowes Empty
TémanyitásTárgy: Daphne Lowes   Daphne Lowes EmptySzer. Feb. 05, 2014 1:49 am

♀ Daphne Lowes & Titanium ♂

Daphne Lowes 2rny051

«A szerelmed kiemel az idő folyamából és jól ismered a szívemet»

Heart By Heart

ADATOK

Név: Daphne Lowes
Becenév: Daph, Dee,
Kor: 17
Születési hely, év: 1997. április 3. London
Nem:
Családi állapot: kapcsolatban... azt hiszem
Csoport: diák
Faj: ember
Anya: Nathalie Lowes; 30;
Apa: Caleb Lowes; 35;
Testvér(ek): Nolan Lowes; 20;
Egyéb hozzátartozó: Jeremiah McCauley; 17(150); A fiú akiért bármit megtennék.

TULAJDONSÁGOK

Személyisége: Számomra teljesen újdonságnak számít az, hogy valaki is irántam érdeklődjön. Fogalmam sincs, hogy most téged miért éppen én érdekellek, de ettől még nem foglak elküldeni, ígérem. Habár nem tudok sok izgalmat ígérni, most mégis belekezdek.
Szeretek olyanok társaságában lenni, akikkel jót lehet beszélgetni, akár teljesen hétköznapi dolgokról is, mint például az aznapi ebéd, vagy hogy mit álmodott. Nem igazán értek az álomfejtéshez, de az édesanyám szerint jó úton járok ahhoz, hogy elsajátítsam azt. Sokan strébernek tartanak, csak mert mindig arra törekszem, hogy hibátlanok legyenek a feladataim, a házijaim és mindig helye választ adjak a nekem feltett kérdésekre. Ettől még nem vagyok tudálékos és nem is ütöm az orrom olyan dolgokba, amik nem rám tartoznak. Pedig elhihetitek, hogy nem nagyon tanulok órák után, inkább csak az adott órán odafigyelek és nem mással foglalkozok. Fogékony vagyok az új dolgokra és ha hiszitek, ha nem, néha még én is szeretek tilosban járni. Nem kell nagy dolgokra gondolni, elég csak az éjszakai kószálásra a csillagos ég alatt. Ilyenkor kimegyek az udvarra és leülök egy fa alá, onnan nézem az eget és a csillagjegyeket.
Fogalmam sincs, hogy van-e igaz barátom. Ki lehet nevetni, de tényleg nem tudom. Sosem voltam még olyan helyzetben, ahol ez megmutatkozhatott volna. Ami jó is meg nem is.
Nem vagyok hirtelen haragú, haragtartó vagy bosszúszomjas. Engem az ilyen negatív dolgok messziről kerülnek. Eddigi éveim alatt még nem igen volt senkivel sem vitám, jobb szeretek csendben meglenni mások mellett. Talán ezért nem érintkezek túl sok emberrel. Félek attól, hogy valaki elárulna, vagy másoknak elárulná a titkaimat, amiket megosztok vele. Lehet ez hülyeség, és bízom kellene legalább egy valakiben, de ... nem megy. Barátkozni szívesen barátkozok, ha odajön valaki hozzám és elsőre vagy másodjára nem szólja le a szemüvegemet, de én nem sűrűn megyek oda senkihez sem.
A testvéremmel mindig jól kijöttem. Azt hiszem azért, mert nem sok közös van bennünk. Még csak nem is ugyanabba a suliba járunk. Otthon mondjuk szeretjük egymást ugratni és úgy kelteni a másikat, hogy megtámadjuk, majd bebújunk mellé bocsánatkérően. Szerintem ilyennek kell lennie a testvéri kapcsolatoknak. Nem könnyű hozzám közel kerülni, ha én nem akarom. Nem is volt kapcsolatom annyi sráccal, mint a legtöbb lánynak. Még csak az átlagot sem érem el, pedig könnyen szerelembe esek. Ha már valakinek odaadom magam, akkor az illetőt szeretni akarom és azt szeretném ha ő is viszont szeretne, nem pedig unalomból, mert épp nincs jobb dolgom. Nem is szoktam unatkozni, mert mindig kitalálok valamit, amivel feldobhatom a napomat. Előfordul, hogy néha túl sokat beszélek és észre sem veszem rögtön, csak sokára esik le, hogy talán a másikat is szóhoz kellene hagynom jutni. De ha nem panaszkodnak, vagy krahácsolnak, akkor nem ígérem, hogy ez rögtön bekövetezik.
Hűséges vagyok minden téren. A családomhoz, a kevéske barátomhoz és ahhoz a sráchoz akit szeretek. Szeretek zongorázni, olvasni, énekelni - de eddig még nem igen volt senki sem, akinek énekeltem volna, hacsak ki nem hallgatott valaki.
Fogalmam sincs, hogy miért vagyok ennyire visszahúzódó és bátortalan. A rengeteg szurkálódás és ellenem elkövetett gonosz csínyek nagyon rányomták a jellememre a pecsétjüket, ami feltörhetetlennek bizonyult eddig. Igen, eddig, mert már itt van nekem Jeremiah és ő igyekszik lebontani azt a falat, amit hosszú évek alatt építettem fel magam köré, én pedig igyekszem megmenteni őt.
Különleges képesség: -
Szeret: Jeremiah, tanulás, csillagok.
Nem szeret: Répa, hazugságok, horrorfilmek.
Különleges ismertető jel: Szomorkás tekintetem.
Play by: Lindsay Ellingson

TÖRTÉNET

Ismét korán keltem fel. Órák óta csak fekszek az ágyamon és energiám sincs kikelni, felöltözni és dolgozni menni. Alig aludtam valamit. Már napok óta rémálmaim vannak és sikítva ébredek fel az éjszaka közepén. Kiver a víz, melegem van és alig kapok levegőt. Szemem előtt pedig csak egyetlen szempár van, amit nem tudok kiverni a fejemből. Azok a türkizes íriszek a lelkembe láttak. Szinte perzselőek voltak a bőrömnek is. Jelenléte pedig ... Áh, ki kell vernem a fejemből, mert túl sokat gondolok rá. Testem vágyik rá és félek ettől. Nem lehetek ennyire felelőtlen. Ennyire ... Ajj, minek nevezzem magam?
Megfordulok az ágyon és magamhoz szorítom a paplanomat. Szorosan ölelem, arcom pedig belefúrom. El akarok rejtőzni. Mindenki elől, még magam elől is, de nem mehetek sehova. Itt a családom, a suli, a barátaim ... és még nagykorú sem vagyok. Még.
- Óh istenem. Mit tettél velem? - nyögöm a takarómba. Tudom hogy jobban tenném, ha távol tartanám magam tőle, de nem megy. Többet akarok róla tudni. A szokásairól, a természetéről, az életéből.
Vissza fordulok az ágy széle felé és felülök. Lassan dolgoznom kellene a kávézóban, utána pedig megkeresem a csajokat. De látnom kell Jeremit. Hallanom szépen csengő hangját, ahogy kiejti nevem a száján. A közelében akarok lenni.
Első utam a fürdőbe vezet. Amint belenézek a tükörbe, máris megbánom. Szörnyen festek és látszik, hogy megint sírtam. Hajam kócos a forgolódástól. Fáradt vagyok és kialvatlan. Munkában és még suliban is alig tudok figyelni, koncentrálni amikor nincs mellettem. Könnyen felidézem arcát és szinte azonnal döntök. Nem megyek ma sehova, csak hozzá! Ha ezt a csajok megtudják, tutira veszem, hogy nagyon leveszik majd a fejem, de nem érdekelnek most ők. Azt hiszik, hogy Jer valami rossz fiú, aki árt a lányoknak, csak mert eltűntek, vagy meghaltak azok, akiket elutasított. De engem nem bántott és tudom, hogy nem is bántana. Legalábbis a tekintete ezt árulja el nekem. A szavai is mást mondanak. Bízom benne.
Gyorsan lezuhanyzok és felöltözök. Rendbe szedem magam, majd minden magyarázat nélkül eljöttem otthonról. Céltudatosan haladok előre, így fél óra után megállok a ház előtt és sietős léptekkel indulok meg a bejárati ajtó felé. Kopogok és türelmetlenül várom Őt.  
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 28
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Daphne Lowes Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daphne Lowes   Daphne Lowes EmptySzer. Feb. 19, 2014 7:04 pm

_.+._
(^\/^\/^)
\~*~*~/
{_____}
(O O)
+---oOO----(_)-----------+

ELFOGADVA!

+----------------oOO-----+
|__|__|
| | | |
ooO Ooo
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
 
Daphne Lowes
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
✗Breath Of Life :: ✗Karakter :: ✗Elfogadott karakterek :: Ember-
Ugrás: