✗Breath Of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✗Breath Of Life

A pokolban azzá válsz, amitől a legjobban félsz. A mennyekben az lehetsz, amit a leginkább szeretnél.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház
Brandon Bryan Hawks  EmptyPént. Márc. 07, 2014 8:03 pm by Daphne Lowes

» Jer & Thony ~> Könyvtár
Brandon Bryan Hawks  EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 pm by Anthony Khan

» Damien & Thony ~ Oh... Hello
Brandon Bryan Hawks  EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 9:07 pm by Anthony Khan

» Damien Alden Godfrey
Brandon Bryan Hawks  EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:37 pm by Damien A. Godfrey

» Daphne Lowes
Brandon Bryan Hawks  EmptySzer. Feb. 19, 2014 7:04 pm by Jeremiah McCauley

» Avatarfoglaló
Brandon Bryan Hawks  EmptySzer. Feb. 19, 2014 6:58 pm by Daphne Lowes

» Választható helyszínek
Brandon Bryan Hawks  EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:10 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Brandon Bryan Hawks  EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:00 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Brandon Bryan Hawks  EmptyKedd Feb. 04, 2014 7:00 pm by Jeremiah McCauley

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Pént. Ápr. 07, 2023 2:04 am-kor volt itt.
The Staff
Alice
Anthony
Jeremiah
Leah
Chatbox
Fontos linkek
Kiemelt társoldalak
Brandon Bryan Hawks  Mac_co10

 

 Brandon Bryan Hawks

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Brandon B. Hawks
Danpeal
Danpeal
Brandon B. Hawks


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2012. Nov. 10.
Age : 27

Brandon Bryan Hawks  Empty
TémanyitásTárgy: Brandon Bryan Hawks    Brandon Bryan Hawks  EmptyVas. Nov. 11, 2012 8:30 pm

♀ Brandon Bryan Hawks & Aqua Educator ♂

Brandon Bryan Hawks  Bran_www.kepfeltoltes.hu_

« Barátod lehet száz, de ne feledd! Igaz barátod, csak egy lehet! »

Timbaland ft. Veronica Gardner – Give it a Go

ADATOK

Név: Brandon Bryan Hawks
Becenév: Bran; Brandi; Bry
Kor: 15
Születési hely, év: Manhattan, 1997. Május 9.
Nem: fiú
Családi állapot: kapcsolatban (Cedriccel Razz Természetesen, nem szerelmi viszony van köztünk, hanem töretlen barátság ^^ )
Csoport: diák
Faj: félvér
Anya: Aida Sirett; 40 éves (Nem részletezem…)
Apa: Bryan Hawks; 25/500 éves (Nem részletezem…)
Testvér(ek): kell a fenének
Egyéb hozzátartozó: Cedric Ellwood; 15 éves; a legeslegjobb, és még annál is sokkalta jobb barátom, akitől csak akkor fogsz tudni elválasztani, ha megölsz! (Lehet próbálkozni Razz )

TULAJDONSÁGOK

Személyisége: Eléggé összetett, így nem részleteznék mindent, csak a fontosabbakat. Életvidám, mosolygós kiskamasz. Barátkozós, beszédes, és csínykedvelő kis gazfickó. Akit közel enged magához, ahhoz ragaszkodik, s szereti, tiszteli, kiáll mellette, és megvédi. Ha átvágják, az illető a célpontjává válik, bármit megtesz annak érdekében, hogy megbosszulja, amit tettek vele.Mint minden embernek, neki is vannak rossz napjai. Olyankor jobb elkerülni, mert ha felbosszantják, hidegvérrel képes végezni a személlyel. Ha zaklatott állapotba kerül, csekély az esélye, hogy lenyugtassák, persze kivételes személyek akadnak. Flórának csak egy szavába kerül, ő máris ugrik neki, Cedric istenes pofonja után, pedig rögtön magához tér.
Különleges képesség: Vízidomítás (részletek a foglalónál)
Szeret: Rosszalkodni; idegesíteni a tanárait; megszegni a szabályokat; Flórát; Cedriccel tölteni az idejét
Nem szeret: A szüleit; ha befolyásolni akarják; kegyelmezni (képes hidegvérrel ölni); zöldségeket; emberi ételt enni (de azért megeszi, ha nagyon! muszáj neki)
Különleges ismertető jel: Szőkésbarna haja, illetve zöldeskék szeme elég, hogy kitűnjön
Play by: Dakota Goyo

TÖRTÉNET

"Első napom a suliban, s nagyon féltem hogy mi is lesz, mi fog történni. Tudom, hogy milyen vagyok, vagyis… inkább mi is vagyok. Szó sincs arról, hogy megtámadok valakit, ilyenre még gondolni sem merek, csak attól rettegek, hogy valaki fényt derít a titkomra. Nagyon izgulok, s életemben először nem akarok elszakadni a szüleimtől. Nézek ki a kocsiból, látom, ahogyan a sok vidám gyerek búcsúzik, vagy éppen társalog az ismerőseivel. A tömegből, egy kicsit megszeppent lányt véltem felfedezni. Nem tudom mitől, de valami nagyon megfogott benne. Most már tudtam, hogy nem fogok unatkozni a suliban, és széles mosollyal szálltam ki a kocsiból, és indultam meg utána. Mindenkin átgázoltam, nem érdekeltek a szavak, amiket utánam ordítottak, én csak mentem a fejem után.
Beérve az épületbe, sajnos szem elől vesztettem, és mivel nem volt alkalmam a közelébe jutni, az illata alapján sem tudom követni. Csalódottan nyúltam bele a táskámba, hogy kivegyem azt a papírt, amin rá van írva, hogy merre is kell keresnem a… szobámat? Szoba? Itt fogok lakni? Erről nem volt szó… haza akarok menni, és a saját ágyamat akarom. Megindultam volna vissza, de sikertelenül, mert a beáramló tömeg miatt, inkább szaladni kezdtem felfele a lépcsőkön. A másodikon kilyukadtam a célomnál. Na, már csak a nevemet kell valamelyik ajtón megtalálni. Lejártam a lábaimat, egészen a folyosó végére kellett mennem, mikor megpillantottam a hosszú nevem. Erre elhúztam a számat, s az sem dobott fel jobban, hogy egy másik nevet láttam a sajátom felett. Valami Cedric nevű sráccal kell osztozkodnom. Szuper, már csak ez hiányzott. Nincs tesóm, akivel el kellene feleznem a cuccaim, most kapok egy szobatársat. Bár, legalább biztosítani fogja a táplálékom. Van ennek jó oldala is. Határozottan nyomtam le a kilincset, és léptem be a szobába. Pechem volt, már be volt rendezkedve, így gondolom az üres rész maradt nekem. Ledobtam a táskámat az ágyamra, majd le is dőltem mellé. Viszont az orromat megcsapta valami… valami, ami nagyon is jellegzetes illat számomra. Összefutott a nyál a számban, olyan, mintha mellettem lenne, de nem lehet az enyém. Mint aki meg van bűvölve, úgy keltem fel, és kezdtem el kutakodni. A vér illata, az ismeretlen személy cuccaihoz vezetett, amire ledöbbentem. Hmm… érdekes kis ismeretség lesz ez a kettőnk közül. Mivel nem volt bent, engem meg hajtott a kíváncsiság, így kutakodni kezdtem. Hamar megtaláltam, amit kerestem, ám ekkor lépett be egy velem egyidős srác a szobába. Megvártam még becsukta az ajtót, azután szólaltam csak meg, persze vigyorogva.
– Te lehetsz Cedric. Na vajon vámpír, vagy félvér vagy? –elmélkedtem csevegő hangon, és mindvégig őt figyeltem. Azután gondoltam egyet, s visszatettem a tasakot az ágyára, közelebb mentem hozzá, és a kezemet nyújtottam. Bemutatkoztam, azután pedig hosszas beszélgetésbe kezdtünk."


Hát, így láttam meg Flórát, és így ismerkedtem össze Cedriccel, akivel azóta is elválaszthatatlanok vagyunk. De az élet megy tovább, engem meg sodor vele az ára.
Vissza az elejére Go down
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Brandon Bryan Hawks  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon Bryan Hawks    Brandon Bryan Hawks  EmptyVas. Nov. 11, 2012 10:57 pm

_.+._
(^\/^\/^)
\~*~*~/
{_____}
(O O)
+---oOO----(_)-----------+

ELFOGADVA!

+----------------oOO-----+
|__|__|
| | | |
ooO Ooo

Vissza az elejére Go down
 
Brandon Bryan Hawks
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brandon B. Hawks & Cedric Ellwood
» Labirintus kert - Brandon és Flora

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
✗Breath Of Life :: ✗Karakter :: ✗Elfogadott karakterek :: Félvér-
Ugrás: