✗Breath Of Life
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

✗Breath Of Life

A pokolban azzá válsz, amitől a legjobban félsz. A mennyekben az lehetsz, amit a leginkább szeretnél.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Legutóbbi témák
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptyPént. Márc. 07, 2014 8:03 pm by Daphne Lowes

» Jer & Thony ~> Könyvtár
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 11:25 pm by Anthony Khan

» Damien & Thony ~ Oh... Hello
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptyCsüt. Feb. 20, 2014 9:07 pm by Anthony Khan

» Damien Alden Godfrey
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzer. Feb. 19, 2014 10:37 pm by Damien A. Godfrey

» Daphne Lowes
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzer. Feb. 19, 2014 7:04 pm by Jeremiah McCauley

» Avatarfoglaló
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzer. Feb. 19, 2014 6:58 pm by Daphne Lowes

» Választható helyszínek
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:10 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzer. Feb. 12, 2014 4:00 pm by Jeremiah McCauley

» Választható helyszínek
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptyKedd Feb. 04, 2014 7:00 pm by Jeremiah McCauley

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (11 fő) Pént. Ápr. 07, 2023 2:04 am-kor volt itt.
The Staff
Alice
Anthony
Jeremiah
Leah
Chatbox
Fontos linkek
Kiemelt társoldalak
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Mac_co10

 

 Released pub - Jeremiah & Leah & Flora

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty
TémanyitásTárgy: Released pub - Jeremiah & Leah & Flora    Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzomb. Dec. 01, 2012 12:52 pm


***


A hozzászólást Jeremiah McCauley összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Feb. 12, 2014 4:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Released pub - Jeremiah & Leah & Flora    Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzomb. Dec. 01, 2012 4:32 pm






To: Leah and Flora


What about now?




Teljesen ki voltam nyúlva az ágyamon, olyan érzésem volt, mintha valamit nagyon elfelejtettem és nem tudom mi lehet az. Csak néztem mélyen felfele a plafon felé, azt várva, hogy talán megvilágosodom és rájövők mit is felejtettem el. A hasamra fordultam és elkezdtem keresgélni az üzeneteim között.
,, Te bolond, már megint késel!” Nagy kikerekedett szemekkel néztem az üzenetre és a küldő nevére. Miss Elérhetetlen, ez volt Leah, az egyik osztálytársam, aki szintén vámpír. Bár ami azt illeti sokkal idősebb nálam, több időt megért mint én éppen ezért… tabu a magánéletébe avatkozni. Örülök ha engem eddig nem akart felboncolni, mert biztos megtette volna ha kellőképpen felhergelem. De mivel tudom mivel jár az, hogy el kell viselnünk a félvéreket és a vérfarkasokat nem akarok az első számú ellensége lenni.
Talán pont ezért csalom őt el mindig valahová. Biztos most is erről lehet szó, csak én nem emlékszem rá. Hogy is emlékeznék ha az a kis csöppség megint kért a véremből!? Mintha én valami vérbank lennék. De megígértem az apjának, hogy vigyázni fogok rá, plusz korrepetálom matematikából, mert amihez nem ért ahhoz nem ért és kész. Igen, megint arról a Iason utánzatról beszélek, aki ijesztően emlékeztet rá. Elismerem, hogy nem láttam Iasont kiskorában, de ha ránézek arra a kisgyerekre, már van elképzelésem róla.
Mosolygós arcot vágva írtam vissza Leahnak egy rövid kis üzenetet, hogy pontosan tudjam miről is feledkeztem meg. Pislogtam egy kicsit majd amikor megkaptam a választ, elkezdtem készülődni. A rajtam lévő felső az véres volt, az éjjeli vadászatnak köszönhetően, amikor meg visszaértem a kollégiumba, már lusta voltam átöltözni, így most kell lecserélnem valami teljesen másra. Nem szeretem az ingeket, így mivel tudtam, hogy nem valami bálra megyünk csak az egyik pub-ba cigizni, egyszerűen annak öltöztem aki vagyok. A srácnak, akinek elég egy mosolyt festenie az arcára és a többiek már… hm nem hiszem, hogy mindent megadnának értem, de amíg embernek látszom addig nem fognak félni tőlem és mosolyogva ülnek le mellém a bárban a pultnál, az udvaron a padhoz vagy az órákon éppen.
Az egyik kedvenc felsőmet vettem fel, aminek még kapucnija is volt, ezzel ha nagyon akartam esőben megvédhettem a hajamat. Nem leszek csurom vizes és ázott, eső szagom sem lesz. Most azonban nem esett az eső, a CNN sem mondta be, hogy most esni fog s, mindenki aki csak kimegy az utcára sétálni az vigyen magával ernyőt. Na jó, ilyesmit nem szokott mondani, ha mégis akkor én nem figyelek oda, mert tudom miféle szenny megy a tévében. Beszélnének valami értelmesebb dologról. Mondjuk az emberek hatalmas mennyiségű vért szállítanak a vámpírok feldolgozó üzemébe. Na az ilyesminek örülnék, de mivel a vámpíroknak nincs feldolgozó üzemük és az emberek sosem fognak tudni rólunk, nemhogy vért szállítsanak nekünk, nincs miről beszélnem.
Szóval átöltöztem megannyi gondolat között, magamhoz vettem a mobilomat, kiléptem a szobám ajtaján és bezártam magam mögött. Egyelőre csak az én nevem virított az ajtón, szándékosan, mert én magam kértem, hogy ne legyen szobatársam. Egy: ha embert kapok, azt biztos megeszem az első nap. Kettő: nekem nagy hely kell. Három: jobb egyedül, mint egy nyafogó szobatárssal. Négy: bárkit behozhatok a szobába akit csak szeretnék úgy, hogy közben ne bukjam le, bármit is tegyek.
Hatalmas vigyorral az arcomon ballagtam át a lány kollégiumba és ahogy megláttam Leah nevét kiírva az egyik ajtón bekopogtattam rajta. Tudom, nem szeret várni. De ha egy pillanatra mosolyogva nézek rá, remélem elmúlik a haragja. Ha meg nem, akkor így jártam és kész.
– Mehetünk? – kérdeztem kíváncsian miután ajtót nyitott nekem.
Ő szerintem már rég készen volt és csak rám várt. Azonban nem tehetek arról, hogy az amnézia kerülget egy éhes danpeal miatt.
– Csinos vagy ma. Valld be, hogy csak miattam öltöztél így ki. – viccelődtem egy kicsikét, legbelül reméltem, hogy megérti a humoromat és nem a gonoszabbik felével kell ma szembe néznem. Ha gonoszak vagyunk akkor azt senki sem szereti, éppen ezért kell megjátszanunk magunk, mindegy milyen áron. Nevezhet engem bárki álszentnek, önmagamat… a létezésemet akkor sem tagadhatom meg.
Leahval a Released pub-ba mentünk, nekem az volt a kedvenc helyem, így úgy gondoltam az a legalkalmasabb hely, akár cigizésre is. Mivel a suliban nagyon jól el kell bújni, hogy cigizni tudjunk és én nem igazán szeretek bujkálni – főleg emberek elől nem – tehát ez a legésszerűbb megoldás.





Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Released pub - Jeremiah & Leah & Flora    Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzomb. Dec. 01, 2012 7:22 pm






friday.party.


TAGGED Flora & Jer OUTFIT click NOTES Remélem tetszik ^^



Türelmetlenül ültem az ágyamon és vártam, hogy Mr.Amnézia válaszoljon sms-re. Megígérte még a tegnap előtt, hogy pénteken elmegyünk valamerre. Unatkoztam már napok óta, nem jártam be rendesen az órákra, nem is volt kedvem. Naphosszat ültünk a tetőn Jerrel és szívtuk a cigarettánkat. Ő az osztálytársam volt, s szintén vámpír. Imádtam őt, meg a többieket is,de vele másmilyen volt a kapcsolatom. Nem kellett megjátszanom magam előtte, ismerte mindkét énemet, és el is viselte. Kevés az olyan ember aki 100%-an eltud viselni. Hálás voltam érte, meg jóban is voltunk. Ő az kinek mindent köszöntem, ő segített visszajönni a földre, ha elszálltam volna. Ha dühös vagyok akkor is ő szokott lenyugtatni. Kissé lelki szemetes kuka, s meg kell köszönjem neki azt a sok jót amit értem tesz. De először ide tolhatná a hátsóját! Végre! Jött az sms. Remek megint túl sokat ivott belőle az a kisember. Istenem, miért hagyja? Na mindegy elmondom neki mi is a szitu. A Realesedbe megyünk...ha elfelejtetted volna. Megígérted.írtam meg a választ, majd eldőltem az ágyamon. Ebből se lesz már semmi. Itt ültem ki tudja mióta, felöltözve, kisminkelve és még sehol sem vagyok.Már majdnem elbóbiskoltam, mikor valaki kopogtatott. Jer volt az.
- Azt hittem már sose jössz!- mondtam vigyorogva, miközben bezártam az ajtót. - Ki más miatt? Tudnod kell, hogy csak téged akarlak lenyűgözni!- viccelődtem vele. Szerencséje volt, hogy nem a gonosz énemet fogta ki. Ha még késett volna pár órát, biztos avval találkozott volna össze, s akkor lett volna igazán nehéz dolga.
- A gonosz énem már kezd kijönni. De szerencséd, hogy ideértél.- mondtam nevetve, majd megindultam a folyóson.
Realesed pub az egyik legjobb hely ahol két cigizni vágyó, áldozatot leső vámpír rejtőzködni akar. Megfelelő.




coded by MRS.IAN SOMERHALDER of SDS and CAUTION.

Vissza az elejére Go down
Flora Nightingale
Ember
Ember
Flora Nightingale


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Nov. 25.
Age : 27
Tartózkodási hely : Attól függ

Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Released pub - Jeremiah & Leah & Flora    Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzomb. Dec. 01, 2012 8:37 pm

ÖLTÖZÈKEM

To: Leah&Jer


Nagyon unatkoztam már a koleszba. Mindig figyeltem arra, hogy az emberek semmi rosszat ne tudjanak meg ròlam, de ez már egyenesen sok volt. Tùl merev vagyok. Ha egyszer elmegyek valahova, nem lesz semmi bajom, biztos vagyok benne. Nem halok bele, ha mondjuk lelépek péntek éjszakára alkalmanként discozni egyet, vagy hasonlò. Minden normális fiatal ezt csinálja Néha eljön az ember életébe, amikor többet akar, nem csak feküdni a hasán, vagy tanulni, esetleg a kedvenc regényét elolvasni ùjra. Van amikor az ember szabadságra vágyik, bulira, szòrakozásra, ismerkedésre. Biztosan jòl érvelhetek, mivel sikerült meggyőznöm magamat, nem is értem, hogy ezt a fajta tehetségemet miért nem hasznosítom az életbe, mondjuk egy dolgozat nem megírásánál meg hasonlòk. Biztosan sokan örülnének neki ha bevetném. Kinyitottam a szekrényemet, most szépen akartam felöltözni, csak nem mehet az ember hétvégén buliba tornacipővel meg kapucnis pulcsival. Volt pár cuccom amiket suliba nem is viseltem, mert nem tartottam őket odavalònak, most azok közül válogattam. Kissé hűvös van már így estefele, ezért választottam egy fekete csőnadrágot, ey sárga topot, meg egy blézert, mivel nem akarok megfázni. Elmentem gyorsan lezuhanyoztam, majd felöltöztem és besütöttem a hajam. Belebùktam az egyik magassarkù cipőmbe, amit nagyon ritkán hordok, mivel nem szeretem hétköznap kelteni a feltűnést. Most valamivel erősebben sminkeltem ki magam, hiszen hétköznap csak egy kicsi alapozòt, meg egy kevés szempillaspirált használok. A szobatársam hamarosan betévedt, majd kikerekedett szemmel kérdezte, hogy hova is készültem. Cinkosan rákacsintottam, majd feleltem.
- Megyek, felderítem az éjszakát.- teljesen le volt szegény döbbenve, én csak rámosolyogtam, majd hamar kiléptem az ajtòn. Nem szándékoztam tovább maradni, inkább a városba vetettem magam. Hamar megálltan az első füstös kis kocsma előtt. Vagyis, elég takaros helyiségnek tűnt, de azért egy kocsma, mégis csak kocsma. Be kell mennem! Nem lesznek következményei, mivel iskolán kívül teszem amit teszek, s ùgyse rùgok be, mert az nem vallana rám. Nem is hiszem, hogy innék, nem fogyazstok semmilyen alkoholt. Belöktem az ajtòkat, majd hamarosan megpillantottam két ismerőst, akiket láttam màr a suliba. Igaz, hogy nem hívtak, de mi baj lehet abből, hogy csatlakozok hozzájuk? Max majd elküldenek. Magabiztosan indultam meg feléjük, ma este semmi nem számított, jòl akarom érezni magam.
- Sziasztok, leülhetek?- kérdezem, majd kedvesen elmosolyodtam.
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Released pub - Jeremiah & Leah & Flora    Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzomb. Dec. 01, 2012 11:11 pm






To: Leah and Flora


What about now?




– Vigyázz mert a végén még tényleg elhiszem, hogy miattam öltöztél így ki! – humorizáltam egy kicsikét tovább. Igen, én szerettem mások idegein táncolni, de csak mértékkel. Tudnom kell hol a határ, mit szabad tenni és mit nem szabad. De ugyanez a helyzet a szavakkal is. Olyan sok dolgot mondtam, hogy tényleg kezd mindegyik kimenni a fejemből. Azt sem tudom, hogy kinek mit mondtam amióta rendszeresen etetnem kell szó szerint egy félvért. Még szerencse, hogy csak egy félvérről van szó, nem pedig millióról. Mert azt bizonyára én sem viselném el. Annyi vérben én sem gazdagodom, mert mint mondtam az emberek nem szándékoznak nekünk vért adni csak úgy.
Magunknak kell gondoskodnunk magunkról, ezt azonban a danpealok nem tudják felfogni. Nekik a mi vérünk kell és jó pofizhatunk életünk végéig.
De majd megmondom a kiskölyök apjának is, hogy amikor ő majd halandókat fog küldeni nekem vacsorára én is csak akkor fogom kölcsönbe adni a vérem a félvér kisfiának. Ezekkel a gondolatokkal mentem végig a folyóson, az utcán míg el nem értünk Leahval a pub-hoz. Én már azon törtem a fejemet, hogyan lehetne becsapni az embereket, mert csak ülni az egyik asztalnál és cigizni az fel fog tűnni nekik. Bizony ám! Az ember okos lény, de néha igazán buta tud lenni.
Felsóhajtottam és épp javasolni akartam Leahnak, hogy inkább menjünk el vadászni amikor az egyik szőke kislány a suliból odajött hozzánk.
Kíváncsian néztem rá, hiszen a kicsik nem jönnek úgy oda hozzánk a suliban. Vajon mit akarhat? Nem húztam el a számat, pedig ilyenkor automatikusan ezt tenném. Most mégis visszatartottam a jó szokásomat és érdeklődő pillantást vetettem Leahra. Elj ha elveszti a fejét és a kis csajt pont vacsinak fogja nézni akkor nekem kell majd tennem valamit. A belsőmben képzeletben már hatalmas sziklákat kezdtem tenni a vállamra, amik csak megnehezítették a helyzetet. Nos, így fogja megnehezíteni a békés cigizést a kislány is. De mivel tudom mekkora pofátlanság lenne elküldeni őt innen, hiszen volt bátorsága idejönni és ez nagy szó, mert nem azért… nos nem mindenki jönne ide hozzánk olyan halál nyugodtan mint ő. Végül is ember, elnézhetjük neki ezt a cselekedetét. Na pont ezért bólintottam én egyet, nem törődve azzal, hogy most lőttek a békés két személyes partinknak Leahval.
– Helló! Hát persze. – nem akartam arcátlan lenni, így ugyanúgy mosolyogni kezdtem ahogy ő. Fő az utánzás, az emberek észre sem veszik, hogy milyen színészek vagyunk mi vámpírok. A kislány lehet, hogy okos, de… az én vigyoromon bizonyára nem fog átlátni. Talán csak Leah. Mert ő tudja, hogy amikor mosolygok azt két dologból teszem. Egy: pimaszságból. Kettő: éhes vagyok és nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Most inkább az előbbi volt, mint az utóbbi. A tegnap estét sikeresen zártam. Jól megvacsoráztam és csak ez számít.
– Mi járatban erre felé kislány? Nem a kollégiumban lenne a helyed? – érdeklődtem kíváncsian, majd, hogy Leahról se feledkezzem meg felé is intéztem egy kérdést.
– Iszunk ma valamit? – most kivételesen nem a vérre gondoltam, hanem valami italra amit jobb napokon az emberek is elfogyasztanak.





Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Released pub - Jeremiah & Leah & Flora    Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptyVas. Dec. 02, 2012 2:53 pm






friday.party.


TAGGED Flora & Jer OUTFIT click NOTES Remélem tetszik ^^



Örültem annak, hogy Jerrel tölthetek el egy jónak ígérkező estét. Imádtam a fiú társaságot, bár volt köztünk korkülönbség.No nem számít az, ha megvan az a jókedvem, állatság. Na ilyenek voltunk mi ketten, s talán ezért jöttünk ki ilyen jól. Mindig mindenbe benne voltunk, és a csorda élén álltunk mikor hülyeségről, vagy szabályszegésről volt szó. Egyszerűen kiborítóak vagyunk az tény és való. Mosolyogva ültem Jerrel szemben és fújtam ki a cigim füstjét. Szörnyű, hogy ennyi év után még mindig cigarettázok. Nem tehetek róla, már a 80' évektől szívom, s máig se untam rá. Lehet sose fogok.
Gondolataim megint az iskolára verődtek vissza, s rájöttem milyen jó dolgom is van. Nem az a fajta vagyok, akihez csak úgy odajönnek az emberek.Az iskolában megkapom kijáró tiszteletet, bár nem vagyok beképzelt s ilyenek, mégse tartozhat mindenki a baráti körömbe. Ahhoz hasonlítanám az iskolai helyemet, amik vannak ezekben a filmekben. Van egy jól kinéző, szőke, pompom lány ki egy igazi k*rva. Na ilyen lehetek én is egyesek szemében, de én nem vagyok ördögi, csak akkor ha kell. De általában az angyali énemet mutatom társaságban, s csak nagyon ritkán hozzák ki belőlem az ördögöt. Na de akkor mindenki fusson arra amerre lát. Gondolatmenetemből egy ismeretlen, lány hang zökkentett ki. Szúrósan kezdtem el méregetni, majd Jer kérdésére visszaváltottam az angyali énemre. Azt hiszem a vacsi épp most sétál ide..- Persze, hogy iszunk, és tudom is, hogy mit.- néztem végig a lányon, majd egy mély levegőt vettem. Megéreztem a lány vértípusát, s mosolyra húztam számat. Kedvencem. -Persze, hogy leülhetsz. De egy ilyen lánynak, mint te nem a koleszszobájában van a helye?-kérdeztem aggodalmasan, egy kis gúnnyal hangomban. Majd mosolyogva hívtam hozzánk a pincért és kértem egy pohár whiskyt, de abból a remek fajtából, nem holmi olcsó utánzatból.




coded by MRS.IAN SOMERHALDER of SDS and CAUTION.

Vissza az elejére Go down
Flora Nightingale
Ember
Ember
Flora Nightingale


Hozzászólások száma : 4
Join date : 2012. Nov. 25.
Age : 27
Tartózkodási hely : Attól függ

Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Released pub - Jeremiah & Leah & Flora    Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptyVas. Dec. 09, 2012 10:23 am

To: Leah&Jer


Nem voltam teljesen biztos abban, hogy a jò társaságot találtam meg. Hogy miért? Minden olyan... furcsa volt. Nem is a fiùval volt bajom, mert ő egészen kedvesnek tűnt, annak ellenére, hogy megzavartam őket, mikor nem hívtak magukhoz, hanem inkább a lekicsinylő kérdéseikkel. Egyáltalán nem vagyok már annyira kicsi, tudtommal már a 13-14 éves lányok os discòznak, szòval ezzel semmi rosszat nem teszek. Igaz, a disco az disco, nem pedig egy pub, de valahol el kell kezdeni, nemde? Brandire gondoltam, akinek biztosan nem tetszene, ha megtusdná, hogy ide jöttem, de nem kell megtudnia, egyrészt, mert senkinek nem kell minden lépésemről elszámolnom, másrészt meg azért, mert annyi nekem is kijár, hogy néha lelépek szòrakozni edgy kicsit. Persze ki mit nevez szòrakozásnak. Nekem az is szòrakozás, ha elolvashatok egy izgalmas regényt. Mások vagyunk. Még mielőtt minden magabiztosságom elszállt volna, ami nagyon hirtelen jött, gyorsan visszamosolyogtam még egyszer, majd leültem a fiù mellé, belülre. Valahogy ő mellette nagyobb biztonságban éreztem magamat. A lány szùròs tekintettel mért végig, az egész lényéből sugárzott az ellenszenv, meg a nemtetszés. Nem kellett nagy emberismerőnek lennem ahhoz, hogy erre rájöjjek. Egyszeűen csak jobbnak láttam, hogy inkább a srác közelségébe kerüljek, mert ha a barátnőcskéje meg akarna tépni, akkor talán közbelépne. Bár az is lehet, hogy csak a látszat csal, s ő popcornnal a kezében, nevetve nézné végig ahigyan kjtépik a szőke fürtjeimet. Fogalmam se volt arròl, hogy mire lenne képes ez a... mindegy inkább nem is keresek jelzőt.
- Azért nem vagyok a koleszban, mert most nincs kedvem ott lenni. Tudok vigyázni magamra.- mondom, de nem nagyon sikerült magamat se meggyőzni, nemhigy mást... na mindegy, én megpròbáltam.
- Amùgy Flora vagyok.- zárom rövidre a bemutatkozást. Nem volt se kedvem, se ingerem ahhoz, hogy ôrákat zengjek az életemről. Minek? Hiszen tuti nem leszünk jòba, s nem találkozunk még egyszer. A lánnyal biztosan nem. Minden vágyam elkerülni őt. Ez van, semmi több. Mikor a pincér odalépett hozzánk, csak egy kòlát rendeltem, mert nem akartam alkoholt fogyasztani. Biztosan berùgnék, mivel eddig nem nagyon ittam. Hát igen, akinek kimaradtak az éjszakai város okozta izgalmak, az nem nagyon tud mit tenni.
- És, ti miért nem vagytok a koleszban?- kérdezek vissza szándékosan.
Vissza az elejére Go down
Jeremiah McCauley
Admin
Admin
Jeremiah McCauley


Hozzászólások száma : 293
Join date : 2012. Mar. 13.
Age : 29
Tartózkodási hely : Jelenleg Manhattan

Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Released pub - Jeremiah & Leah & Flora    Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptyHétf. Dec. 10, 2012 11:53 pm






To: Leah and Flora


What about now?




Mosolyogva néztem a közénk téved kislányra. Elképzelésem sem volt arról, hogy lehetett elég bátorsága ide jönni, de tetszik nekem ez a fajta bátorság. Nem is tudtam, hogy a fiatal lányokban maradt belőle még valami. Ha Leah-ra néztem különleges belső röhögés fogott el, ahogy végig méri ezt a szegény kislányt, hát az minden pénzt megért. Kár, hogy nem volt nálam kamera amivel levideózhatnám a jelenséget és megörökíthetném az új generáció számára.
Nem akartam, igazából nem tudtam volna megmentőt játszani ha Leah-ról és az imént idetoppant kislányról volt szó. De egy kis mosoly is elég volna ahhoz, hogy féken tudjam tartani Leah-t, már ha kell egyáltalán. Ennyi ember előtt bizonyára nem akarna egy kislányból vacsorázni. Azt már nem engedném meg, nem, mert nem akarom, hogy lebukjunk. Gondolom ő sem.
Érdeklődve pillantottam rá, amikor leült mellém, majd egy hatalmas vigyorral az arcomon Leah-ra néztem.
– Akkor jó. Én azt hiszem most Bloody Mary-t fogok inni. Tudod mennyire szeretem a színét. – hazugság volt, tulajdonképpen nem a színét szerettem, hanem azt az emléket ami ehhez az italhoz kötött. Egy kiadós vacsora, a háborús időkből. Hej, azok voltak a szép idők, amikor kedvünkre lemészárolhattunk egy-egy satnya kis katonát a harcban.
Amikor a kislány bemutatkozott és elmondta a nevét, hát nem állt szándékomban bemutatkozni. Elég ha én tudom a nevét, neki nem kell tudnia az enyémet, mert idővel úgyis mindenki megtudja. Talán ő nem, hjaj problémás vámpírnak lenni, titkolózni az emberek előtt és olyan rejtélyesnek lenni amilyenek jelenleg vagyunk.
– Jeremiah vagyok. – csúszott ki végül a nevem a számon, már-már megszokásból is és udvarias kézfogásra a kezem. Bár ha érdekelne az, hogy Flora egy halandó kislány és az én barátságosnak tűnő szándékom cseppet sem az, mivel száz százalék érezni fogja milyen hideg a kezem… nos fenn áll a lehetőség, hogy rákérdezzen majd, nem fázok-e. Én meg mit is mondhatnék majd? Hogy ennyire hideg a kezem? Talán azzal példázgathatnék, aki ismer azt tudja az én kezem mindig ilyen, mivel nem kering az ereimben a vér. De a halandók számára ez mindig is furcsa lesz, nem tudják mivel magyarázni csak valami bugyuta betegséggel.
– Örülök, hogy megismerhettelek. – tettem oda halkan ezt a rövidke mondatot a bemutatkozásom végére.
Én a mai este során nem akartam mást, csak a Bloody Mary-met és a jól megérdemelt cigarettát, szerintem ennél többet nem is várhattam el a mai naptól, helyesbítek mindjárt éjszakától. Egy vámpír elképzelése egy napról, éjszakáról vagy bármilyen más teendőkről, legyen relatív és megvalósítható. Minél nagyobb az álmod, elképzelésed annál több gond lesz veled. Igen veled, mert te fogsz gürcölni és vért szürcsölni, nem pedig a másik társad amiből neked nem lesz hasznod.
Mert a vámpírok azok mind haszonlesők, bár egyesek nagyon jól titkolják, az emberi vér, na az sosem fogja elengedni őket. Nem, mert valahányszor üljön le melléjük egy halandó, azt jó alaposan megnézik maguknak és ha látják rajtuk azt mennyire feláldozható az éhségük érdekében, persze, hogy megölik.
– A kollégiumban nem tehetünk akármit, legalábbis én nem éppen ezért vagyok, vagyunk most itt. Hogy elfelejtsem, elfelejtsük azt milyen diáknak lenni. – ez ésszerű elterelő hadműveletnek tűnt, ugyan ki részletezné azt, hogy közben még egy lehetséges vadászatot is becsempészett ebbe a kis kiruccanásba. Azonban én a tegnap este már tönkre tettem az egyik felsőmet, még egyet a mai nap során nem szeretnék bepiszkolni.
– Ahm biztos, hogy egész idő alatt csak kólán szeretnél elélni? – mutattam az éppen előtte lévő pohárkára.
Vicces lenne meggyőzni őt arról, hogy bátran ihat alkoholt mert én Leah-val visszacipeljük őt a kollégiumba, de hazugság lett volna. Biztos ötven százalékban kihasználnánk az alkalmat, hogy nincs magánál és egy icipici vért ellopnánk tőle. Ő azt úgysem venné észre, maximum az enyhe szédülésekből jönne rá, hogy valami nagyon is hiányzik a szervezetéből.
– Oh Leah. Ugye holnap is eljövünk? Vagy lesz valami terved esetleg a következő estére? – kíváncsian fürkészni kezdtem Leah szemeit, abban reménykedve, hogy majd a következő napját… bocsánat estéjét is nekem adja. Csak el ne felejtsem majd, mert van egy olyan érzésem, ha nem jegyzem fel, akkor nem fogom tudni megint és csak némi nehézség árán jövők rá mit ígértem.





Vissza az elejére Go down
https://breath.hungarianforum.net
Leah Collins
Admin
Admin
Leah Collins


Hozzászólások száma : 31
Join date : 2012. Oct. 28.
Age : 28
Tartózkodási hely : London

Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Released pub - Jeremiah & Leah & Flora    Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  EmptySzomb. Dec. 15, 2012 8:25 pm






friday.party.


TAGGED Flora & Jer OUTFIT click NOTES Remélem tetszik ^^



Zavart a lány ittléte. Úgy terveztem, hogy lemészárolom a helységet, majd gázrobbanásnak álcázva felgyújtom. De úgy tűnik ez nem az én napom, sőt hetem se. Már az első nap szarul kezdődött, s reméltem, hogy hétvégére minden rendben lesz. Úgy voltam vele, hogy Jer, kirángat a gondok kalitkájából s egy jót bulizunk. Vérfürdőt akartam hagyni magam után, azt akartam, hogy ezek a semmirekellő emberek szenvedjenek, csak egy kicsit. Nem vagyok én mindig ilyen rossz, nem szoktam kötekedni ok nélkül, de ha a mélypont alatt vagyok, akkor jön ki az igazán badass énem. Olyankor nem érdekel ki kinek, hogy és mint. Csak az éhségemre gondolok, meg arra, hogy úgyis meghalnak, miért ne segítenék rajtuk? Utána hetekig lelkiismeret furdalásom van, s magamat kínzom. Érdekes egy személyiség vagyok, de nem csodálom. Apámék azt nevelték belém legyek becsületes, s mindig tartsam meg az emberi mivoltomat. Na, Adrian ennek az ellenkezőjét tette velem, minden emberséget ki akart belőlem szedni. Szerinte az, ami elgyengíti az embereket, azok az érzések. S talán igaza is van, mert érzelmek nélkül életet élni a legkönnyebb. De akkor nem tudnánk embereknek látszani, s ez örökre lebuktatna bennünket. Hatalmas fájdalom lenne az, ha most meg kéne halnom, már a gondolattól is rosszul vagyok. Megrezzentem, mintha lennének emberi érzéseim, s mély levegőt vettem. Beszívtam minden egyes illatot ebben a helységben, s ínycsiklandozó illatok kerültek orromba. Éhes elmémet elborított a hirtelen jött édességek, s nagy fáradozásba telt, míg elintéztem, hogy ne látszódjanak a vonalak a szemem alatt. Elfordultam az édes párttól, s hagytam hadd jöjjenek ki fogaim. Felálltam a helyemről, elnézést kértem, s elindultam az egyik fiúhoz. Ott szemébe néztem, és megkértem, hogy jöjjön velem. Kimentünk a hátsó bejárathoz, ahol megcsókoltam, majd nyakába mélyesztettem fogaim. Aortájából szívtam ki az isteni nedűt, egy cseppet sem hagyva ereibe. Olyan jól esett ez a kalandocska, hogy mikor visszaértem már mosolyogtam. Elégedetten ültem vissza, s azon gondolkodtam, hogy még szerzek ilyen tetovált vért. Olyan jó íze volt, nem az a szokásos, hanem valami más, különlegesség. Közben meghozták az italokat is, s én nyugodtan kortyoltam bele. Olyannyira voltam nyugodt, hogy már törvénytelennek lehetett hinni. A kislány kérdése megzavarta a fejemben lévő tervet.
-Hát..én csak ki akarok rúgni a hámból. Nem szeretem a szabályokat, nem csinálhatom azt amit akarok. Pl. nem tudok csak úgy whiskyt inni, amikor kedvem van. De most komolyan, ha itt ülsz velünk, akkor többet kell innod, mint kóla. Van egy látszatunk, s ezt fent kell tartani. –mondtam végig mosolyogva, s már én éreztem magam zavarban, a kedvességemtől. Igen így kergetek mindenkit az őrületbe, de ez csak az egyik fázisa. Ha nem tesz, valamit ez a szöszke könnyen meglehet, hogy a vacsorám lesz, vagy elmegyógyintézetbe zárják. Nem tudom melyik a valószínűbb, de majd kiderül. Jerre néztem, majd vigyorra húztam számat. Tudta, hogy nálam ez azt jelenti, kedvelem a helyzetet. S örömömet lelem mások szívatásába.
- Nincs holnapra semmi programom. Úgy gondoltam, hogy megint együtt lehetnénk. De akkor ne felejts el, rendben? Mert, ha megint sms-t kell írnom, hogy eszedbe jussak…Nem viszlek el.- kacsintottam. Az volt Jer legnagyobb félelme, hogy kihagyom őket a nasibulikból. Mindig elvittem az ilyenekre.




coded by MRS.IAN SOMERHALDER of SDS and CAUTION.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Released pub - Jeremiah & Leah & Flora    Released pub - Jeremiah & Leah & Flora  Empty

Vissza az elejére Go down
 
Released pub - Jeremiah & Leah & Flora
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Flora Nightingale
» Pelham Parkway - Leah & Matthew
» Utcák, sikátorok - Alice és Leah
» Daphne & Jeremiah - Lowes ház
» Anthony Khan & Jeremiah McCauley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
✗Breath Of Life :: ✗Játéktér :: ✗Belváros-
Ugrás: